Jak organizują się Oszlifowani?

Powstała GRUPA zamknięta COLWAY „Oszlifowani”. Po co powstała? By dokonać przełomu.
Kto ją tworzy? NAJLEPSI w COLWAY. Czyli ci, którzy CHCĄ i zostaną tam wpuszczeni. Bo niestety nie wszyscy zostaną…
Same chęci to jeszcze za mało.
Dlaczego warto zaaplikować do GRUPY? Bo będą się tam działy rzeczy - właśnie przełomowe.
Jak „Oszlifowani” zaczynają się organizować?

Zobaczcie co podpowiedział im Jarosław Zych:

/ to uchylenie odrobiny kurtyny, które nie będzie zdarzało się często – bo Grupa jest zamknięta i to, co się zadzieje na GRUPIE, pozostawać będzie w GRUPIE! Ten raz jeszcze jednak możecie zajrzeć… jeszcze się na dobre nie zaczęło… cytat poniższy pokazuje jednak, jak to tam ma być…/

 

 

Jarosław Zych


Piotr...Dziękuję. Hanno - dziękuję. Powoli układa się Społeczność. Przyjmijmy że po selekcji "zrobi się" nas tu niebawem "do" 500 osób, które CHCĄ i zarazem my ich przepuścimy... Wypadnie wówczas zacząć pracę pozytywistyczną po nowemu. Tak? Chyba zgadzamy się bez dwóch zdań, iż zacząć musimy od ROZPOZNANIA POTRZEB.
Na pewno nie w tym wątku, ale trzeba JUŻ otworzyć dyskusję JAK to zrobimy, aby w operacji: „rozpoznanie potrzeb członków Grupy" wzięło czynny udział np. 80% przyjętych? Bo bez silnej reprezentatywności niczego trafnego nie rozpoznamy. Dla mnie Grupa ta powstaje również po to, byśmy przełamali stan: "nie dzieje się", "miało być, a nie jest", "zapowiadali , gadali i nic z tego nie robią" etc.

Grupa pokaże nam Prawdę. Czy "nie dzieje się, bo ONI nie dotrzymują..."? Czy może ... nie ma z kim, ani dla kogo...? Moderator - Aga pokazuje wyżej Badanie Aktywności Eventowej. (…)

Rozumiem. Eventy colwayowcy nie od dziś mają w ... Zapewne też jeszcze jakiś czas tak będzie, aż ... do Zjazdu Oszlifowanych. Parafrazując fragment najlepszego przemówienia, jakie zostało wygłoszone kiedykolwiek w dziejach:

(" I had such a dream that one day our community again, as it used to be ..") .

POMÓZCIE mi, proszę - wykonać ten jeden z pierwszych kroków, których skuteczne wykonanie warunkuje powodzenie tego co właśnie zaczynamy! Rzucam Wam wyzwanie zadania do wykonania: zaproponujcie SPOSÓB, którym tu i teraz (np w 10 dni) dokonamy rzetelnego zbadania potrzeb Oszlifowanych. Ale nie potrzeb estetycznych, ani seksualnych, ani nawet definiowanych przez Abrahama Masłowa - tylko potrzeb realizacji ich zaspokajania na GRUPIE. Nie koniecznie wszystkich naraz... Niechbyśmy zaczęli od rozpoznania potrzeb edukacyjnych. JAK, jakim narzędziem to przeprowadzimy? W jaki sposób - podpowiedzcie mi - sprawimy, że wypowie się cała (lub prawie cała) Społeczność i jak to zrobić, by rozpoznać te potrzeby edukacyjne trafnie, czyli po pierwsze wypowiadający się zdołają wyartykułować czego im brakuje, po drugie - prawdę będą zeznawać... Jak to zrobimy? Metodą darmowych testów (najbardziej prościutki przykład: https://www.katarzynapluska.pl/.../TEST-KOMPETENCJI MI%C4... )

Czy może powierzając temat zawodowcom, jak np: https://4grow.pl/testy-kompetencji-miekkich-online - tu już jednak będziemy wszyscy płacić, minimum powierzeniem jakiejś firmie szkoleniowej naszych danych... Czy wreszcie czujemy się tacy "oszlifowani" , że wystarczy nam wewnętrzna ankieta albo urocza dyskusja na forum, w jakiej wypowie się 30-50 osób, a najgłośniej te, które będą lobbować swoich faworytów-szkoleniowców (z miłości rzec jasna, a nie dla prowizji za przyprowadzenie Oszlifowanych).

JAK TO ZROBIMY nasza
Społeczności???
Jak Trafnie i Rzetelnie rozpoznamy nasze
potrzeby?

Na początek w zakresie Szkoleń? Kto otworzy w tym miejscu – i poprowadzi do finału mądrą DYSKUSJĘ z celnymi wnioskami i DECYZJĄ?
Ja nie... Zamieniam się jednak w słuch... i ogląd. PO TO BOWIEM (m.in) ZAKŁADAMY TĘ GRUPĘ!Jarosław Zych

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem