W gorącym lecie spodobać się Wam powinna oferta „10 + 3” na Chusteczki Kolagenowe:

 

10 x = 3 opakowania GRATIS

…dostępna dla wszystkich, bez żadnych dodatkowych warunków, wystarczy jednorazowe zamówienie nie mniej, niż 10-ciu paczek z świetnie się sprawdzających w ciepłe dni colwayowymi chusteczek. Produkt ten jest też dobrą reklamówką zarówno naszych hydratów kolagenu, jak i Kolagenowego Żelu do Mycia oraz atrakcyjnym prezentem przy sprzedaży produktów droższych z oferty COLWAY. Kto jeszcze nie próbował zamiast opuszczania ceny - bonusować Klienta Chusteczkami Kolagenowymi? Niech wreszcie to zrobi, a szybko postrzeże korzyści w swoim portfelu!

Przez cały lipiec będziemy mieli także „małą promocję” na Atelokolagen COLWAY czyli najpiękniej opakowany kosmetyk w Polsce, w 2019 roku - patrz >>LINK<<

w znanej Wam dobrze i sprawdzonej formule „3+1”, czyli do trzech zamówionych w jednej przesyłce flakonów Atelokolagenu - natychmiast dokładany będzie czwarty:

 

3 x  = 1 op. GRATIS

Ten bardzo atrakcyjny bonus o wartości 287 zł jest w lipcu również w zasięgu każdego, kto nabył przywilej robienia bezpośrednich zakupów z COLWAY. Dotyczy to także Dystrybutorów, których obsługujemy za wcześniej udzieloną zgodą ich Menedżerów - z rabatem 42%.

Zamówienia takich Dystrybutorów przyjmujemy na druku, który jest dostępny do pobrania w tym miejscu:

https://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/17-narzedzia -> Druki Zamówień

 

Blue Diamond z gwarantowanym klejnotem w środku

Czy informowaliśmy Was już, że na Targach CIBE Shanghai 2019 nasz Krem Niebieski Diament był drugim szlagierem stoiska COLWAY po „Natural Collagen - china version”? Więcej o tych Targach tutaj: >>LINK<<Kto jeszcze nie testował skuteczności takiej oto oferty?

„Mam dla Ciebie propozycję wyjątkową… Ściśle reglamentowany w COLWAY superkrem z gwarantowanym kamieniem szlachetnym ukrytym w jego masie! Tak, ten sam, który reklamuje Katarzyna Figura i opisany jest na http://niebieskidiament.pl/ Ja sama mogę kupić tylko jedno jego opakowanie w miesiącu. Jeśli chcesz w cenie znakomitego kosmetyku mieć jeszcze maleńki, ale najprawdziwszy brylant lub cudowny klejnot z kosmosu – moissanit, to jestem gotowa odstąpić mój – czerwcowy, właśnie Tobie…”

To jest obecnie najłatwiejszy w COLWAY sposób na szybkie zarobienie 120 złotych. Menedżerowie „prowizyjni” – sięgajcie po ten przywilej przyznany tylko Wam! 120 zł piechotą nie chodzi, a czy wiecie, ile osób w Waszych strukturach nie wykorzystuje swojego przydziału? Jest taki znany, bo dobrze wypozycjonowany sklep w internecie, który w marcu „pozbierał” takich niewykorzystanych deputatów cały tuzin. Wiemy, że sprzedałby jeszcze trzy tuziny Blue Diamond – z gwarantowanym klejnotem w środku, oczywiście.

Korzystajcie! W lipcu bowiem, tak samo jak w miesiącach poprzednich każdy Menedżer COLWAY, który w czerwcu zrobił kwalifikację prowizyjną będzie miał prawo zakupienia w Sklepie – dział Produkty Reklamowe reglamentowanego jednego opakowania Kremu Niebieski Diament z gwarantowanym klejnotem ukrytym w środku. Uważajcie przy poszukiwaniach brylancików! I przestrzegajcie także swoich klientów. Łatwo jest bowiem szukając maleńkiego klejnotu, wyłuskać go niechcąco z perełki i … nie znaleźć już później.Powtórzmy jednak dobrą wiadomość. Już od następnej, letniej serii produkcyjnej zakończą się dramaty powodowane zagubieniem diamencików osadzanych w perełkach i zatapianych w masie Kremu Niebieski Diament.

Znaleźliśmy mikropojemniki, w których będziemy umieszczać niebawem perełki z brylancikami. Mają atesty medyczne, jako służące do próbek. Raczej nikomu już więc ten maleńki, siłą rzeczy brylant - tak zabezpieczony - więcej nigdy nie "zginie''.

A ile radości jest ze znajdywania ich w masie kremu!
Zobaczcie: https://youtu.be/jnBkDRpNmos

Korzystajmy z tej formy promowania naszego biznesu! Kremy z gwarantowanym klejnotem są bardzo atrakcyjnym początkiem dla przygody z produktami COLWAY.

 

 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem