Po co suplementujemy się ColDeKą?

Z kilku powodów, lecz najważniejszym jest „zbrojenie” organizmu w „dobrą” witaminę D.

A po co?

Na skróty i bez długiego wykładu - po to by zapewniać sobie stałe wysycenie tą substancją, której działanie wykracza daleko poza wpływ na zdrowie układu kostnego, jak mniemano jeszcze zaledwie kilka lat temu! Witamina D ma np. dla naszej odporności znaczenie większe nawet niż witamina C. Naukowcy mówią obecnie o plejotropowym działaniu witaminy D - czyli o bardzo szerokim jej wpływie na niemal cały ludzki organizm.

Uwaga colwayowcy! To są najnowsze newsy ze świata nauki i sfer zbliżonych do najlepiej informowanych o tym, jak żyć zdrowo i długo! Badamy odtąd minimum raz do roku nasz poziom witaminy D!

Badamy oczywiście poziom 25(OH)D. Pełna nazwa: 25-hydroksywitamina D. Taki profil, proszę sobie zamawiać przy oddawaniu krwi do morfologii. Jej optymalny poziom to 50-70 ng/mL.

Przy takim poziomie, witamina D ma szeroki wpływ na zdrowie. I taki MA BYĆ.
Jeśli jest to możecie ograniczyć suplementację ColDeKą do 2 kapsułek dziennie…
Jeżeli jest niższy – zwiększamy dawkę i to nawet trzykrotnie przez ok. miesiąc.
Po czym ponownie badamy poziom 25(OH) D. To nie jest drogie badanie.

Powodzenia!

Pamiętajcie! Świat się ocknął. Nawet WHO bije już na alarm mówiąc wręcz o „epidemii awitaminozy D na północnej półkuli świata”!Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem