AKTUALNOŚCI GRUDNIOWE

 

UWAGA!

W grudniu w COLWAY nie ma żadnych promocji, ani żadnych innych kampanii marketingowych. W żaden sposób nie „konkurujemy" z naszym menegementem, który ma po Listopadzie spore zapasy do sprzedania.

Kto zapomniał nabyć Krem Niebieski Diament z Gwarantowanym klejnotem, może to jeszcze - do 16 grudnia 2019 zrobić (wyłącznie w bezpośrednim kontakcie z Działem Zamówień) i oczywiście tylko w ilości: jeden Krem do jednego Pakietu i tylko do wyczerpania przeznaczonej na to ich puli.

W grudniu nie ma również przywileju nabywania Blue Diamond z klejnotami w każdym dla Menedżerów prowizyjnych z listopada. Bonus ten wróci prawdopodobnie dopiero w lutym.

 

W tegorocznym LISTOPADZIE przybyło prawie 200 nowych Menedżerów! Ilu z nich zostanie colwayowcami na długo? Zobaczymy… Dla tych, którzy ich wprowadzili tak naprawdę dopiero teraz ruszył nasz Konkurs Listopadowy.

Dzieją się rzeczy wspaniałe. Energia, na poziomie jakiego nie doświadczaliśmy dawno odczuwalna jest na każdym kroku…

 


Bierzemy się teraz za sprzedaż listopadowych zapasów! Grudzień jest najlepszym po temu miesiącem w roku! Niech pod choinkami wśród tegorocznych prezentów też króluje COLWAY

Menedżerowie COLWAY ! Wam wszystkim polecamy czerpanie informacji z AKTUALNOŚCI WEWNĘTRZNYCH. 
>>>link<<<
do strefy menedżera

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem