AKTUALNOŚCI CZERWCOWE

Hipokryzja

Naród jest ostrzegany przed handlarzami suplementami diety coraz silniej i częściej. Jakkolwiek nie „przegiął” Jerzy Zięba, czy ktoś by uwierzył trzy lata temu, że uciekać z Polski będzie musiał człowiek, który zrobił tyle dobrego? Różne mieliśmy w historii przyczyny emigracji, ale ta dopełnia obrazu katastrofy, jaka nadciągnęła. Podobnie jak kara 26 mln złotych za jedną reklamę, która „mogła sugerować, że suplement diety zapobiega chorobom zatok… ” 26 mln złotych… Suma absurdalna? Nie. To memento, które znaczy: „zlikwidujemy wszystkich, którzy wchodzą w drogę przemysłowi farmaceutycznemu”. Patrz: https://www.medexpress.pl/26-milionow-kary-za-reklame-suplementu-diety/68777

Bo był to zaiste naturalny preparat, jaki wepchnięto już wiele lat temu do getta z napisem właśnie: „suplementy diety” (tak, tak – zapomnieliśmy już nawet o tym, że ta nazwa i wszystko inne, co się dzieje ma taki, nie inny charakter i konkretny cel…)

Jak naprawdę jest z tym „dbaniem o nas” przez GIS, Sanepid, UOKiK – czyli narzędzia komisji unijnych – obrazuje taka oto historia:

Do hurtowni komponentów przychodzi producent leków i wytwórca suplementów diety. Obaj nabywają TĘ SAMĄ substancję. Dobrej jakości i przyswajalności witaminę D.
Nabyli, odjechali. wytworzyli. Sprzedają każdy swój produkt. W praktyce niemal identyczny.

Pierwszy może napisać na opakowaniu, że jego (weźmy dla neutralnego przykładu Vigantoletten koncernu Merck – czyli witaminę D, jakich wiele, lecz rejestrowaną jako lek: http://www.vigantoletten.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Vigantoletten_Brand ) leczy np. krzywicę i zapobiega wielu schorzeniom, co jest oczywiste… „Pan pierwszy” z przykładu w hurtowni - nie ma obowiązku zalecać dawki jaką urzędy narzucą jego sąsiadowi – wytwórcy suplementów, patrz: https://www.rp.pl/Zdrowie/306269961-Bezpieczna-dawka-witaminy-D-w-suplementach-diety-juz-okreslona.html

Ale jeśliby to wytwórca suplementu ośmielił się napisać na etykiecie: „zażywać”, „dawka”, „leczy” lub nawet „pomaga w…” – to zostanie surowo ukarany i to w procedurze, w której nie będzie miał prawie żadnych praw do obrony. Z obecnej definicji prawa wynika bowiem, że: suplementy diety niczego nie leczą, w związku z tym sugerowanie przez ich wytwórców, że tak jest, że choć wspomagają leczenie, a nawet że mają one w ogóle wpływ na nasze zdrowie - jest surowo karane. Tak samo karane jest sugerowanie na etykietach i w reklamach suplementów diety, iż negatywny wpływ na nasze zdrowie mogłoby mieć to, że się danej substancji nie spożywa.

Tak więc drugi z panów, którzy spotkali się w hurtowni może pisać tylko: „spożywać”, „porcja” - a w przypadku witaminy D ostrzegać obowiązkowo, że NIE WOLNO więcej niż zalecane przez niego samego 2000 jednostek molekularnych na dobę…

W dobie bicia na alarm Światowej Organizacji Zdrowia, która stwierdza katastrofalną i powszechną awitaminozę D (80% populacji globu) producentowi suplementu nie wolno…

Można tu postawić pytanie: skoro TĘ SAMĄ substancję pierwszy z panów może reklamować jako leczącą i zalecać jej „dawki” także powyżej 4000 j.m. (w istocie wskazane są nawet 10.000 j.m.) to co się stanie, jeśliby konsument produktu wytworzonego przez drugiego z tych panów nie słuchał się (o zgrozo!) unijnego zalecenia z opakowania i „spożywał” np. „porcję”, która … chyba zamieni się wtedy (aż strach pomyśleć) w „dawkę”? Powiedzmy że nie 2000 j.m. dziennie, lecz 4000 j.m.?

Bo widzicie… w produkcie Big Farmy TA SAMA substancja leczy wiele chorób (chociażby krzywicę u dzieci) i dziesiątkom bardzo poważnych chorób zapobiega. Ale w Waszym produkcie ona nie ma prawa tego robić!

Jest to zaiste prawdziwy problem, z którym upora się chyba dopiero „Ostateczne rozwiązanie kwestii suplementacyjnej”…

Taka jest prawda. Od samego początku nie chodziło o nic innego. Nie obronimy się już przed tym. Co nam pozostało? Edukacja, edukacja, edukacja. Również naszych znajomych i klientów. Wszystko co dziś zasiejemy, będzie rosło również wtedy, kiedy na suplementach diety pojawią się stygmatyzujące je na podobieństwo papierosów napisy obejmujące co najmniej 20 proc. ich powierzchni: np.: „Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest tylko uzupełnienie normalnej diety”, „Suplement diety nie jest lekiem”, „Nie spożywanie substancji znajdujących się w suplementach diety nie grozi chorobami”.

(jeśli ktoś nadal myśli, że to ponure żarty, to proszę uprzejmie:
https://www.prawo.pl/zdrowie/suplementy-diety-planowana-zmiana-przepisow,367120.html
Oczywiście aby to wszystko egzekwować, będą zakupy kontrolowane.

Nikt w to nie wierzył, ale dziś już musicie uwierzyć. Nikt nie wierzył, że za informowanie społeczeństwa o tym, co wie ono od tysiąca lat – czyli że np. skrzyp i pokrzywa leczą choroby włosów i paznokci, będą kary sroższe niż za ciężkie przestępstwa kryminalne. Nikt nie wierzył, że każą nam nosić opaski (czytaj: zgłaszać w terenowych stacjach sanepidu, że sąsiadkom witaminy odsprzedajemy!) Nikt nie wierzył, że uciekać będą z Polski ludzie, którzy publicznie śmieli mówić, iż to granda – eksterminacja naturalnych substancji i metod leczących, tylko za to, że nie kontroluje ich Big Farma.

Musicie uwierzyć, że za niebawem na Waszych produktach pojawią się upokarzające paski (zajmujące nie mniej niż 20% powierzchni) niczym na papierosach…

A potem przyjdzie Endlösung. Jaki będzie jego scenariusz? Jest ich wiele. Na pewno zacznie się od podniesienia stawki VAT na suplementy. Do 23%. Tego możemy się spodziewać już w 2021 , a kto wie czy nawet nie za kilka miesięcy? Pojawią się opłaty za zgłaszanie suplementów do obrotu, które będą stopniowo podnoszone. Potem wejdą obligi badań każdej wytwarzanej partii, co od razu mniejszych wytwórców wymiecie z rynku, a wszystkich zmusi do kolejnego podnoszenia cen. W tym czasie oczywiście „drugi pan” z tej hurtowni nie będzie tego musiał robić… A co dalej? Może zaczną z dnia na dzień być egzekwowane (gotowe już) przepisy o konieczności wykazania się np. suchym magazynem o powierzchni X oraz wysokości pomieszczenia Y, aby nie podpaść pod zakaz odsprzedawania witamin, czy polisacharydów sąsiadkom. Może inne. Sposobów jest mnóstwo.

Nie, my nie pójdziemy na pierwszy odstrzał. Najpierw ci, co przeszkadzają najbardziej. To zresztą już się zaczęło. Obejrzyj ten film: https://www.glosgminny.pl/lobby-farmaceutyczne-i-polski-gis-daza-do-zakazu-sprzedazy-ziol-na-terenie-ue-prezes-herbapolu/

Potem wejdą zakazy reklam suplementów. Spowodują stopniowe znikanie tych produktów z różnych półek sklepowych. Likwidowane będą progresywnie dozwolone „oświadczenia zdrowotne” dla wszystkich substancji, których nie „zarezerwuje” sobie Big Farma. Coraz bardziej kneblować zaczną internet, ale dla nas to będzie akurat całkiem dobry czas.

Obraz finalny, którego (o ile nie nastąpi jakiś paneuropejski protest społeczny) możemy oczekiwać w perspektywie 4-5 lat - będzie taki, że część naturalnych preparatów wróci do dostępności dla obywateli” z półki”, ale już pod ścisłą kontrolą farmacji. Ilości w nich substancji aktywnych nie będą duże, gdyż ten sektor nie jest zainteresowany profilaktyką zdrowotną, podobnie jak w interesie żadnego prawnika nie jest to, byśmy nie popełniali przestępstw, czy nie wiedli sporów, a żaden kapłan nie chce w istocie tego, byśmy żyli bogobojnie bez lęku przed potępieniem wiecznym.

Przyjdą więc czasy, w których wiele tych artykułów, jakie dziś idiotycznie nazywamy „suplementami diety” trafi do obiegu pół- lub nieoficjalnego. Coś podobnie do tego, jak dziś nabywa się skuteczne odchudzacze, robi wlewy, stawia bańki, kupuje sterydy, marihuanę, dopalacze, hormony wzrostu itp. Kto chce – ten ma. Popyt zawsze rodzi podaż. To będą bardzo dobre interesy i nawet niezbyt ryzykowne, bo lobby farmaceutyczne nie posunie się już do tego, by zamykano kogoś do więzienia za astaksantynę, czy peptydy terapeutyczne. Im zupełnie wystarczy jeśli zepchną ten rynek do niszy.

Zanim to nastąpi, czeka nas (a dokładnie tych z Was, którzy się do tego przygotują) pewien czas naprawdę znakomitych interesów. Będzie to ten okres, w którym Big Farma rozprawi się już z siłami wroga w polu, czyli dystrybucją „widoczną” suplementów diety, a jeszcze nie będzie ganiać za partyzantką w górach, czyli ich sprzedażą bezpośrednią.

To nie jest hipotetyczne. Ten scenariusz jest niemal całkowicie pewny. Jego ponad połowa została już zrealizowana, więc nic nie wskazuje na to, by i część druga nie nastąpiła planowo. Zbyt wiele zresztą zainwestowano, aby nie doprowadzić tej operacji do końca.

Budujcie nowe relacje i umacniajcie dotychczasowe z konsumentami naszych, wyśmienitych preparatów prozdrowotnych. Uczcie się i przy każdej okazji edukujcie swój target. Zdobywajcie klientów na suplementy COLWAY. Dostrzeżcie wreszcie potencjał, jaki drzemie w lunazynie i LunaColu.

To nie jest dobra perspektywa dla dzisiejszej Europy, a szczególnie dla następnych pokoleń, ale paradoksalnie to wcale nie jest taka zła perspektywa dla nas. Niewielu jeszcze rozumie, że COLWAY krytykowany za „nienowoczesność” , czyli nie przestawianie się dość szybko, w podążaniu za trendami na marketing on-line, ten COLWAY jest jedną z najlepiej przygotowanych do zdarzeń, jakie nadejdą - organizacją. A nadejdą na pewno.

Profesor Siergiej A. Batieczko

(materiał opublikowany 14 czerwca 2019)

Dawno nie pisaliśmy, co u niego… A może wypadałoby, jako że niezmiennie widnieje w poczcie autorytetów COLWAY. I będzie tam umieszczony, niezależnie od tego, co kreatorzy ostatniej fali złośliwych plot w COLWAY jeszcze powymyślają.
Otóż drodzy państwo, profesor S.A. Batieczko przeszedł poważną operację, co nie powinno być niczym dziwnym w jego zaawansowanym wieku. Powinien - to natomiast rzeczywiście dokończyć rehabilitację, a nie jeździć na wezwania Menedżerów COLWAY po Polsce, z wykładami (trzy tylko w ostatnich dwóch tygodniach).

Jakim cieszy się w Polsce nadal autorytetem i jaki odbiór mają jego wykłady, pokazuje blisko pół miliona ich odsłon w internecie, tylko w ciągu ostatnich dwóch lat! Np. https://www.youtube.com/watch?v=CRIPLvqeeN4&t=992s

a w jakiej jest obecnie formie, pokazuje jego ostatni wykład dla społeczności COLWAY, wygłoszony kilkanaście dni temu w Gostyniu:
https://www.youtube.com/watch?v=80bAbDxb1yQ&fbclid=IwAR082eFuUJDjbh0VC4fyKG0qQxtc7kGZR-pGpZZNg8_EXPBSLImAKquCyg4 non-stop 2,5 h!

Jest już praktycznie pewne, że w niedzielę 23.06.2019 w Wieliczce wygłosi kolejny swój kultowy już wykład o… wiem tylko, że pojawią się w nim liczne, zupełnie nowe elementy, dotąd przez Siergieja nigdy nie omawiane.

Jeśli kogoś interesuje moja kolejna rozprawa z plotami, tym razem dotyczącymi S.A. Batieczki, to proszę uprzejmie. Zachęcam, gdyż przed wejściem w drugie 15-to lecie, przed podjęciem pewnych koniecznych rozwiązań, muszę poddać niektóre zjawiska pogłębionej analizie. Kto mnie zna, ten wie, że zawsze w ten sposób sygnalizuję działania, jakie podejmę. Watro więc poczytać, aby nie były one zupełnym zaskoczeniem…


CZYTAJ WIĘCEJ


Kanada otwarta dla kosmetyków COLWAY!

(materiał opublikowany 11 czerwca 2019)

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy proces certyfikacji eksportowej naszych produktów kosmetycznych w Kanadzie.
Prawie wszystkie przeszły przez bynajmniej nie łatwe sito weryfikacyjne, pod względem jakości i zgodności z przepisami tego kraju. Patrz >>LINK<<

Niedawna ratyfikacja przez Parlament Europejski umowy gospodarczo-handlowej z Kanadą – CETA – spowodowała, że ceny kosmetyków sprowadzanych z Unii stały się na tyle  korzystniejsze, by już mogły skutecznie konkurować z amerykańskimi. Produkty COLWAY są ostatnio tego żywym przykładem.

Informacje przydatne eksporterom towarów do Kanady: https://canada.trade.gov.pl/pl/abc-biznesu/praktyczne-informacje/268906,ceta.html

Przy tej okazji przypomnijmy jak wysyła się paczki prywatne do tego kraju za rozsądną cenę.: https://allekurier.pl/przesylki-zagraniczne/tanie-paczki-do-kanady Niestety nadal nie mogą zawierać one suplementów, ale... droga w Health Canada została przetarta.

Kompletna rejestracja kanadyjska jest zasługą przede wszystkim Waldka Leszońskiego – „naszego człowieka w Kanadzie" – jak mówimy o nim w Koleczkowie od prawie 14 lat...
Aż niewiarygodnym się wydaje, że Waldi aż dotąd, handlował (z coraz lepszymi zresztą z roku na rok rezultatami) - produktami wysyłanymi mu przez nas w prywatnych przesyłkach.
Listopad w COLWAY 2018 przeniósł go jednak do rzeczywistości, w jakiej dłużej już tak nie było można. Do środowiska polonijnych biznesów SPA, Health Center, Beauty Center.


Dróg na skróty w marketingu sieciowym nie ma, ale...

Coraz częściej zdarzają się w COLWAY kariery powstałe niekoniecznie z budowania struktur dystrybucyjnych. Coraz częściej podziwiamy imponujące rajdy...

Kto jeszcze pamięta „Listopad Story" Waldka Leszońskiego?

https://colway.pl/informacje/newsy/506-listopadowe-historie

Ta w 100% autentyczna historia pokazuje, że każdy, kto wie, iż COLWAY to Marka patrz: >>LINK<< – pamiętajmy zawsze – Polska Marka i to taka, która daje wiele powodów do dumy:
... ten może wykonać zawsze i w każdym zakątku świata taki rajd, albo podobny rajd. Jeżeli nie sam, to kogoś do niego inspirując.

Naprawdę nie można „zdobyć" jako stałego klienta dużego SPA? Takiego ośrodka zdrowia i urody, którego obroty zapewnią zacną prowizję przez wiele następnych lat?
A dlaczegoż by nie? Kto ma odwagę próbować, ten wyposaży się w całą historię Waldka , w Informator & Catalogue - MATERIAŁY ANGIELSKIE (EN) ewentualnie jeszcze w https://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/17-narzedzia - MATERIAŁY KOSMETYCZNE - COLWAYOWE SPA .

(Następny pojawi się w „pobieralni", ale raczej tylko w SM - awizowany także w Campoverde folder z ofertą właśnie dla salonów kosmetycznych i innych ośrodków profesjonalnych zabiegów dla skóry i ciała).

Ile może być na świecie salonów kosmetycznych, studiów piękności. SPA i podobnych miejsc – prowadzonych przez osoby z polskimi korzeniami? Otóż jest ich kilka tysięcy. Licząc tylko te poważniejsze. Być może nawet kilkanaście tysięcy. Trudno do nich dotrzeć? Nie ma już dziś, w dobie internetu takich miejsc... Jak myślicie? Czy to są potencjalni klienci? Jak bardzo trudni do zdobycia? Jedni z najłatwiejszych do wyobrażenia!

Nie wierzycie w takie „rajdy"? Podpytajcie więc w Wieliczce właśnie Waldka, Kasię Młotkowską, Martę Warzyńską, Martę Goerth oraz Pawła Adamczuka z Nowej Zelandii - https://vitacare-biotechnology.co.nz/ Przyjadą na Rocznicę. Poznajcie ich historie i posiejcie je przez internet do znajomych na obczyźnie oraz ich znajomych...

A ja Wam razu pewnego opowiem, o co bardzo konkretnie wypytać - przyjechał w tych dniach do Koleczkowa polski inwestor z Kalifornii Krzysztof Olszewski – partner profesora Marka Dobke, jednego z najlepszych chirurgów plastycznych na świecie.Wiele ciekawych rzeczy dzieje się ostatnio. Czuję, jak wieje z kilku stron na raz ożywczy wietrzyk, który rozgania woń stęchlizny, jaka się pojawia w każdym miejscu zastoju. Przyjeżdżają ludzie pomysłowi, inicjatywni i ... coraz częściej zdziwieni, dlaczego się uparłem, by produkty i koncepcje o takim potencjale krępować monopolem dystrybucji, która wyhamowała swój rozwój w dotychczasowej konwencji.

Podzielę się z Wami jedną z takich rozmów. Mogę, gdyż wrócił w niej tylko pomysł, jaki rozważałem już kilka lat temu.
Znakomicie prosperują wszelkie rodzaje dystrybucji suplementów, oparte o szeroko rozumianą diagnostykę prowadzoną metodami alternatywnymi dla medycyny akademickiej.
Badania włosa, żywej kropli krwi – w mikroskopie ciemnego pola widzenia, pomiar oporu elektrycznego 24 punktów na ciele (metoda Nakatani), badania poziomów energetycznych meridianów, badania stóp (podobaroskop, podoskop i plantokonturograf), skaningowe termografie (wiele różnych maszyn) STRB, SALVIA, oberon warframe lub tibia, EAV dr Volla i Vega test dr Schimmela i podobne. Biorezonansowe mierzenie aktywności elektrodermalnej, Bicom, Mezator F-scan touch, urządzenia wibroakustyczne i wiele, wiele innych.

Opinie o tych badaniach są różne. Jak wszystko, co dotyka zdrowia ludzkiego, a nie jest kontrolowane przez medycynę służącą farmacji – bywają atakowane w sposób brutalny, mimo iż ich trafność jest wysoka, bo potwierdzana zazwyczaj później diagnostyką medyczną. Badania alternatywne bardzo często mają znakomicie udokumentowaną naukowo zasadność i z pewnością nie można przyjmować za „złą" jakąkolwiek metodę tylko dlatego, że bardzo różnych przyczyn jest akurat w „niełasce" u medycyny akademickiej. Badaniom tym miliony ludzi na całym świecie zawdzięczają wykrycie również bardzo poważnych chorób w stadium niemożliwym lub trudnym dla morfologii, analiz wydalin, RTG, różnych -skopii i -grafii. Już tylko z tego powodu są one pożyteczne. Najpoważniejszym zarzutem etycznym, stawianym diagnostyce alternatywnej jest to, że zazwyczaj badający sugeruje pacjentowi nabycie preparatów od tego samego dystrybutora i nawet tej samej grupy – na wszystkie prawie zdiagnozowane choroby lub stany rozwojowi chorób sprzyjające.

I często są to zarzuty prawdziwe, mimo iż „szkodliwość społeczna czynów" – żadna. Zalecane, z pomocą pewnej manipulacji suplementy i witaminy nikomu nie mogą zaszkodzić , a pomóc i owszem.

Konkretny pomysł. Proponuję rzutkim osobom zorganizowanie całej logistyki reklamy, promocji oraz telemarketingu kierującego ruchem pacjentów zapisywanych na badania – uwaga! Wyłącznie do irydologów. Dlaczego tylko na badania irydologiczne? Ponieważ prześwietliłem je wnikliwie od strony etycznej właśnie i twierdzę, że uczciwy, rzetelny irydolog wskazać może pacjentowi na podstawie tego co wyczyta suplementy z naszej oferty – absolutnie zasadnie i etycznie. I bynajmniej wcale nie każdemu.

Świetna pigułka wiedzy o irydodiagnostyce jest tutaj:
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/metody-alternatywne/irydologia-jakie-choroby-mozna-wyczytac-z-oczu-aa-iNrf-iJN1-agjm.html

Do tego opisu dodać należy, że źrenica oka jest jedynym miejscem, gdzie „podejrzeć" można swój kolagen ustrojowy. To już tylko jest wystarczającym powodem dla „adoptowania" właśnie tej grupy: irydodiagnostów do colwayowego „know how" na sprzedaż suplementów. Mogę zapewnić, że da się to zrobić i wykreować w ten sposób kolejne ogromne zyski. Bez najmniejszego zawahania moralnego. To będzie zrobione uczciwie i w trosce o tkankę zdrowotną narodu.

https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/metody-alternatywne/irydologia-jakie-choroby-mozna-wyczytac-z-oczu-aa-iNrf-iJN1-agjm.htmlCOLWAY wśród firm, które zmieniły branżę MLM

(materiał opublikowany 10 czerwca 2019)

Z miłym zaskoczeniem przeczytałem, że w Rankingu MLM, czyli medium, w którym nigdy nie prowadziliśmy wyraźnego lobbingu naszej Organizacji, o co i - owszem dbają nasi konkurenci - COLWAY zmieścił się jednak w „piątce” firm uznanych za te, „które zmieniły MLM” w Polsce…
Periodyk, w jakim zaszły zmiany własnościowe, po których nie pamiętam, iżbym nawiązywał jakiekolwiek kontakty, a zwłaszcza, bym tam kiedykolwiek wykupił jakąś reklamę… Kojarzony przeze mnie – powiem szczerze – raczej z przychylniejszego zerkania na naszych rynkowych rywali… umieścił jednak COLWAY wśród firm, które „wywarły wpływ na oblicze naszej branży”:

https://rankingmlm.pl/ranking-5-firm-ktore-zmienily-mlm/
Poniżej obszerny materiał, do jakiego zainspirowało mnie to zdarzenie. Wyraża sporo emocji i sięga głęboko do naszej historii.


CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

"Colwayowe spa!"
Kolejny materiał z przedstawionych w Campoverde

(materiał opublikowany 4 czerwca 2019)

Dobre wieści sypią się w ostatnich dniach, jak z rogu obfitości. Także o sensacyjnych substancjach – od których zawsze zaczyna się nasza droga do rewelacyjnych produktów.

Ale dzisiaj nie o tym, lecz o Narzędziu. Na Spotkaniu w Campoverde ten folder wzbudził ogromny entuzjazm. Wierzymy, iż wydatnie pomoże umiejącym go wykorzystywać! Skonsultowany, sprawdzony w jego rytuałach, na pozór nie wnoszący wiele nowego, gdyż bazujący na produktach dobrze Wam znanych – w istocie jest jak Misterium… Nie będę się o nim wiele rozpisywał, zostawię te wdzięczne zadanie nowo powstającej w tych dniach Grupie COLWAY „Oszlifowani”. Zapoznajcie się, ściągnijcie, podelektujcie i… czekamy na Wasze głosy, czy ma być wydrukowany w wersji skromnej i tańszej, czy bogatej i droższej. Czekamy w Uśmiechach od COLWAY i na GRUPIE.

Do pobrania w https://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania - NARZĘDZIA.Zaś pierwszy z filmów instruujących, jak się jednego z rytuałów colwayowego spa dokonuje – >>TUTAJ<<.

Będzie oczywiście tych filmików więcej, podobnie jak będzie nam przybywać instrumentów wspomagających sprzedaż (także pakietową!) i rekrutację.

 

To nie był żart – w Wieliczce spadnie na (wszystkich) gości COLWAY deszcz biżuterii!

(materiał opublikowany 1 czerwca 2019)

TAKIEJ, jak na tych zdjęciach, które nie objęły bynajmniej wszystkiego.Cóż tam jest? Bardzo różne precjoza. Od biżuterii sztucznej, przez wykonaną z metali złoconych, dalej poprzez srebro hand made z kamieniami półszlachetnymi, srebrne unikaty, zegarki dla panów, spinki i bransolety - aż po srebro 925 bogato złocone, wreszcie kilkadziesiąt gramów biżuterii złotej. Kolie, wisiory i wisiorki. Naszyjniki, bransoletki, sznury naprawdę ciekawych korali – także z pięknych i rzadkich kamieni. Pierścionki, łańcuszki, ogromna ilość kolczyków itd. itp. Chińskie, hinduskie, włoskie, Svarowskiego, ale także unikatowe, autorskie polskich artystów z portalu: https://jubilerzy.info.pl Niektóre wręcz tandetne, inne wprost urocze. Darowanemu koniowi … jak wiadomo…
Jestem przekonany, iż radości z przebierania w tym bogactwie będzie co niemiara!
Historia przejęcia przeze mnie zbioru, jaki widzicie - jest nader zawiła, ale koniec końców mogę go z przyjemnością udostępnić do swobodnego częstowania się wszystkim Gościom 15 Rocznicy COLWAY, gdzie tym sposobem biżuterii wszelkiej pojawi się obfitość…
Jest jeden warunek. Nieuciążliwy, a przeciwnie – sam wypełnię go z satysfakcją i przekonaniem, że angażuję się w coś naprawdę na to zasługującego. Zobowiązałem się, że nakłonię – uwaga! Nie COLWAY, jako Organizację, bo nie jest to pospolicie żenująca transakcja: „reklama za filantropię” – lecz indywidualnie wszystkich Was, jakich zdołam do wspierania kampanii: http://twojetak.pl/ Jest to istotne również dlatego, że nie wszyscy ze względów światopoglądowych muszą ideę tę popierać. Dlatego również – nie COLWAY, lecz Wy, osobiście – każdy(a) z osobna. Jestem jednak przekonany, iż większość z Was po przeczytaniu na skromnej stronie Fundacji opowieści jej założyciela Karola Kukowki o tym, jak się to urodziło, zareaguje podobnie jak my, tu w Koleczkowie.

Dodam, że jak w każdej inicjatywie szlachetnej naprawdę, nikt niczego nie musi i nawet od tych, którzy w Wieliczce będą się częstować do woli biżuterią (o to, by zgadzały się rachunki różnych akcji dobroczynnych „jubilerów.info.pl” zadbałem już ja…) nie oczekujemy rzeczy niemożliwych – minimum to zrobienia sobie i powielania medialnie zdjęcia z tym oto napisem: Będzie mi naprawdę miło, jeżeli da się zobaczyć, iż jesteście COLWAY. Ale pamiętajcie – to nie firma popiera szlachetną ideę Karola Kukowki. To my. Każdy z nas, dla którego jego TAK w tej kwestii rzeczywiście ma znaczenie…

Acha… To naprawdę dość dziwne, gdyż informuję o TAKICH prezentach dla wszystkich Gości Rocznicy już od kilku dni, a tu się okazuje, że… te kilka ostatnich biletów do Wieliczki, które zostały u Emilii – leży tam nadal. Myślę, iż teraz już niedługo. Chyba jednak Czytelnicy Aktualności i Wydarzeń naprawdę myśleli, że żartowałem mówiąc, iż wrócą z Rocznicy objuczeni ozdobnymi precjozami. Wartość biżuterii jaką przejąłem od jubilerów.info.pl szacowana jest na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Gwoli wyjaśnienia: nie „zabrałem” bynajmniej zbiórki jubilerów na Fundację, aby zamiast np. na aukcję biżuteria ta trafiła do Was… Zrobiliśmy coś w rodzaju „barteru dobroczynnego”, z którego druga strona jest baaaardzo zadowolona, a jeszcze bardziej obdarowani przez nią, na świadka czego mam wspaniałą panią Basię Cieślak – redaktora naczelnego portalu jubilerów i osobę, bez której to by się nie udało!

 

Rusza Grupa „Oszlifowani”!

(materiał opublikowany 1 czerwca 2019)

 

Cieszę się, że wracamy do standardów, jakie towarzyszyły nam przez lata, czyli to, co było zapowiedziane na konkretną datę, a ważne - zadziało się w podanym terminie, punktualnie, jak w zegarku szwajcarskim. To dobry znak!  

 

Dlaczego Grupa? I dlaczego na FB? Bo to jest najefektywniejszy obecnie zbiór narzędzi internetowych w prowadzeniu biznesu takiego, jak nasz. Bo jest nas colwayowców na Facebooku ładnych parę tysięcy, a licząc razemz deklaratywnymi (poprzez dane nam polubienia) „sympatykami” lub obserwatorami, nawet kilkanaście tysięcy.
Ponadto portal ten prowadzi obecnie politykę taką, że Grupy dają społecznościom je tworzącym sporo realnych korzyści, znacznie więcej niż np. Fanpage.

button

 

Grupa „Oszlifowani” – o ile przyciągnie do siebie odpowiednią ilość Uczestników o umiejętnościach uczynienia z niej miejsca na tyle magnetycznego, byśmy z satysfakcją zapraszali do niego osoby typowane na współpracowników – ma wszelkie szanse, by spełnić wiele dotychczasowych, Waszych oczekiwań… od nas.
Ma ona na celu także „podciągniecie” colwayowców, którzy podobno zostali znowu nieco z tyłu rewolucji informatyczno-komunikacyjnej. I to od razu do wyższej ligi.

 

Do szlifu brylantowego. To praca długa i żmudna, ale efekt oszałamiający i zapłata godna!

 szlif

 


CZYTAJ WIĘCEJ O GRUPIE

 

 

 

Regulamin Grupy, którego roli nie da się wprost przecenić - przynajmniej na początku, dopóki jeszcze nie wykształcimy własnej kultury pracy i nie utrwalimy dobrych obyczajów grupowych - będzie bardzo ważny. Zapoznajcie się więc z nim >>TUTAJ<<

Krótką prezentację slajdową możliwości GRUPY pokażemy Wam już w środku.

 

Jakiej rady mogę Wam udzielić na początku? Jest ich zaledwie pięć: UCZMY SIĘ, UCZMY SIĘ, UCZMY SIĘ, UCZMY SIĘ, UCZMY SIĘ… A czego konkretnie najpierw? Oczywiście tego, „jak się prowadzi Grupę facebookową w biznesie MLM”! Kolejne nauki przyjdą, gdy już opanujemy nauki tego, jak mamy się uczyć. W Internecie znajdziecie materiały edukacyjne na ten temat.

 

Cele Grupy są jasne, ale jeszcze należy powiedzieć o najważniejszym: duplikacja. Powinno się zadziać tak samo, jak bywało to kiedyś. Czyli Ci z Was, którzy najefektywniej będą rekrutowali – po nabyciu tu kompetencji i otrzaskaniu się z nowym dla nich instrumentarium – mają docelowo zabierać swoje zespoły i migrować wraz z nimi na zakładane grupy własne.
Do Oszlifowanych zawsze i tak będą tęsknie wpadać. Po nowinki, po informacje od firmy, po dobrą energię, po sympatyczne plotki…

 

Czy zaczyna się Wam już wyłaniać obraz tego nowego zupełnie dla wielu bytu wirtualnego? Nie jesteście pierwsi, którzy muszą się oswoić w takim, obcym dla nich początkowo środowisku.

 

Raczej nie będzie to nic strasznego.

 

Mnóstwo jest jeszcze do opowiedzenia na ten temat. Na razie odnotowuję dzień 1 czerwca 2019 jako datę w historii COLWAY ważną i oddaję ceremonię inauguracji Grupy zamkniętej „COLWAY Oszlifowani” – jej administratorce – Agnieszce Wójcik:

J.Zych


CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

Renesans kolagenu w kosmetykach premium

Najpierw, tradycyjnie ciekawa (tak ja przynajmniej sobie naiwnie myślę)  opowieść…  której, proszę, nie omijaj, bo mi puenta nie wyjdzie…

 

„Kiedy w 2004 roku zaczynała się nasza piękna, 15-to letnia już historia, to akurat kolagen jako składnik kosmetyków był w zdecydowanym odwrocie.


CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

„Otóż Drodzy Państwo… wracając do tej historii…

Zniesiono już dawno nonsensowny, unijny zakaz iniekcji kolagenowych, ale lata całe siania plotek i dezinformacji zrobiły swoje i ostrzyki kolagenem prawdopodobnie nigdy nie przyjmą się u nas tak, jak w Ameryce. Obecnie już jednak chcą zarabiać na kolagenie (cokolwiek nim nazywają) wszyscy: stary i młody, ten co wziął Biedronkę i ten, którego szturmem zrekrutowali do „fioletowych” i szkolą tam tak intensywnie, że w skrajnych wypadkach zaczyna aż świecić w nocy lub powtarzać sobie coś w (może dla odmiany inna interpretacja) takim stylu:

 

 

Słowo kolagen naprawdę nadal dobrze płaci. Dlatego znowu collagen jest bardzo często wymieniany w składzie INCI najpopularniejszych kosmetyków. Można powiedzieć, że przeżywa prawdziwy renesans.

 

Na zdjęciu niżej: wybór redakcyjny różnych kosmetyków, z deklarowanym przez producenta kolagenem w składzie. Pośród nimi, jedyny produkt zawierający kolageny natywne: Atelokolagen COLWAY -  z wprowadzającym w błąd, a wynikłym z pewnością ze stereotypów, podpisem: Serum nawilżające.  Nie płaciliśmy za to magazynowi Avanti, nie zabiegaliśmy w ogóle o to. Nigdy tego nie robimy.  We wszystkich pozostałych  produktach użyto hydrolizatów kolagenowych.

 

 

Hydrolizaty kolagenowe, które są surowcem relatywnie tanim, też przeszły zmiany biotechnologiczne i dzisiaj najlepsze z nich, można już z biedą zaliczać do substancji (przynajmniej powierzchownie) aktywnych. Oczywiście reklamy nadal niezmiennie kłamią na temat możliwości działania takiego kolagenu, a przede wszystkim nadużywają biologicznej definicji tej proteiny, która może powstawać tylko jako skutek procesów syntezy w metabolizmie kręgowców. Nie istnieją więc żadne kolageny „morskie”, „roślinne” ani inne nowe twory wyłącznie kreatywnej wyobraźni autorów tych nazw.

 

W ogóle zaś nazywanie kolagenem produktu hydrolizy - „padliny peptydowej” – jak było, tak i jest tym samym, co określanie drewna – drzewem”.  

Koniec wywodu.

„Sami chyba w takim razie Państwo rozumieją, że powinniście trzymać się COLWAY. Czy nie mam racji?”

 

Pięknie. Mamy niewątpliwie rację. Jest ona jak lek w czopku, który nasze ego ordynuje na wszelkie problemy, nawet na świadomość iż dawno kuleje nam rekrutacja nowych partnerów. Racji (czopków) mamy tak dużo na każdy temat, że chętnie zastosujemy je także na rozterki naszego starego Klienta, któremu właśnie jakiś tupeciarski intruz (albo „wzwycięzca”) namieszał wczoraj w głowie. Co gorsza, mogło być tak, że on w ogóle u niego nie był.   Mógł mu namieszać np. poprzez jego bratanicę, którą poznał na forum, albo na grupie internetowej. Słabo. Więc trzeba jak najszybciej podać lek. Dowieźć mu za pomocą racji, że pobłądził i ma natychmiast wracać do nas.
Leki w czopku mają jednak i tę właściwość, że można je sobie w d… wsadzić. Tak samo, jak racje, z których jest coraz mniej pożytku.
I to coraz częściej niestety. Gdyż świat Homo sapiens zmienia się szybciej niż niekiedy my nadążamy to skonkludować. A najszybciej zmieniają się sposoby, narzędzia i tempo komunikacji.

 

Czy znacie kogoś, kto nie nadąża komunikacyjnie za otaczającym go światem, skutkiem czego kurczy mu się krąg znajomych i słabną relacje, a on pozostaje szczęśliwy i rozwija się zawodowo? Bo ja jeszcze nikogo takiego o zdrowych zmysłach nie spotkałem. Spotykam zaś coraz więcej osób, które zdają się mieć do mnie żal, iż nie jeżdżę już dawno dookoła kraju, niczym polityk w przededniu wyborów, ale nie wykazują żadnego entuzjazmu, gdy im mówię, że spotykać się teraz będziemy również inaczej, bo z pomocą narzędzi internetowych i to nawet w sporym gronie ,  a wówczas możemy wszystko, choćby i  wiecować. 

 

 

Mała promocja w czerwcu

 

U progu lata spodobać się Wam powinna oferta „10 + 3” na Chusteczki Kolagenowe:

 

10 x = 3 opakowania GRATIS

…dostępna dla wszystkich, bez żadnych dodatkowych warunków, wystarczy jednorazowe zamówienie nie mniej, niż 10-ciu paczek z świetnie się sprawdzających w ciepłe dni colwayowymi chusteczek. Produkt ten jest też dobrą reklamówką zarówno naszych hydratów kolagenu, jak i Kolagenowego Żelu do Mycia oraz atrakcyjnym prezentem przy sprzedaży produktów droższych z oferty COLWAY. Kto jeszcze nie próbował zamiast opuszczania ceny - bonusować Klienta Chusteczkami Kolagenowymi? Niech wreszcie to zrobi, a szybko postrzeże korzyści w swoim portfelu!

Przez cały Czerwiec będziemy mieli także „małą promocję” na Atelokolagen COLWAY czyli najpiękniej opakowany kosmetyk w Polsce, w 2019 roku - patrz >>LINK<<

w znanej Wam dobrze i sprawdzonej formule „3+1”, czyli do trzech zamówionych w jednej przesyłce flakonów Atelokolagenu - natychmiast dokładany będzie czwarty:

 

3 x  = 1 op. GRATIS

Ten bardzo atrakcyjny bonus o wartości 287 zł jest w czerwcu również w zasięgu każdego, kto nabył przywilej robienia bezpośrednich zakupów z COLWAY. Dotyczy to także Dystrybutorów, których obsługujemy za wcześniej udzieloną zgodą ich Menedżerów - z rabatem 42%.

Zamówienia takich Dystrybutorów przyjmujemy na druku, który jest dostępny do pobrania w tym miejscu:

https://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/17-narzedzia -> Druki Zamówień

 

Blue Diamond z gwarantowanym klejnotem w środku

Czy informowaliśmy Was już, że na Targach CIBE Shanghai 2019 nasz Krem Niebieski Diament był drugim szlagierem stoiska COLWAY po „Natural Collagen - china version”? Więcej o tych Targach tutaj: >>LINK<<Kto jeszcze nie testował skuteczności takiej oto oferty?

„Mam dla Ciebie propozycję wyjątkową… Ściśle reglamentowany w COLWAY superkrem z gwarantowanym kamieniem szlachetnym ukrytym w jego masie! Tak, ten sam, który reklamuje Katarzyna Figura i opisany jest na http://niebieskidiament.pl/ Ja sama mogę kupić tylko jedno jego opakowanie w miesiącu. Jeśli chcesz w cenie znakomitego kosmetyku mieć jeszcze maleńki, ale najprawdziwszy brylant lub cudowny klejnot z kosmosu – moissanit, to jestem gotowa odstąpić mój – czerwcowy, właśnie Tobie…”

To jest obecnie najłatwiejszy w COLWAY sposób na szybkie zarobienie 120 złotych. Menedżerowie „prowizyjni” – sięgajcie po ten przywilej przyznany tylko Wam! 120 zł piechotą nie chodzi, a czy wiecie, ile osób w Waszych strukturach nie wykorzystuje swojego przydziału? Jest taki znany, bo dobrze wypozycjonowany sklep w internecie, który w marcu „pozbierał” takich niewykorzystanych deputatów cały tuzin. Wiemy, że sprzedałby jeszcze trzy tuziny Blue Diamond – z gwarantowanym klejnotem w środku, oczywiście.

Korzystajcie! W czerwcu bowiem, tak samo jak w miesiącach poprzednich każdy Menedżer COLWAY, który w maju zrobił kwalifikację prowizyjną będzie miał prawo zakupienia w Sklepie – dział Produkty Reklamowe reglamentowanego jednego opakowania Kremu Niebieski Diament z gwarantowanym klejnotem ukrytym w środku. Uważajcie przy poszukiwaniach brylancików! I przestrzegajcie także swoich klientów. Łatwo jest bowiem szukając maleńkiego klejnotu, wyłuskać go niechcąco z perełki i … nie znaleźć już później.Powtórzmy jednak dobrą wiadomość. Już od następnej, letniej serii produkcyjnej zakończą się dramaty powodowane zagubieniem diamencików osadzanych w perełkach i zatapianych w masie Kremu Niebieski Diament.

Znaleźliśmy mikropojemniki, w których będziemy umieszczać niebawem perełki z brylancikami. Mają atesty medyczne, jako służące do próbek. Raczej nikomu już więc ten maleńki, siłą rzeczy brylant - tak zabezpieczony - więcej nigdy nie "zginie''.


Korzystajmy z tej formy promowania naszego biznesu! Kremy z gwarantowanym klejnotem są bardzo atrakcyjnym początkiem dla przygody z produktami COLWAY.

 

 

 


CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

Jarosław Zych

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem