Plik

 

 

 

Nawiązując współpracę z COLWAY, miej świadomość, że jak każdy inny biznes wymaga on pracy, zaangażowania, odpowiedniej wiedzy oraz narzędzi. Zapewne jesteś też na początku swojej drogi,
a to przecież pierwsze zarobione pieniądze w tej branży potwierdzają prawdziwość biznesu.
Dzisiaj krok po kroku pokażemy Ci, od czego zacząć. Nowicjuszom - gdzie i jakimi narzędziami dysponujemy, a „starym wyjadaczom”- co posiadamy od dawna w swoich zasobach…

 


Gdy rozpoczynamy pracę z nową osobą w biznesie, warto już na samym początku ustalić, czy ten ktoś chce działać jako profesjonalista i rozwijać strukturę, czy też być jedynie konsumentem produktów. Następnym krokiem jest uświadomienie, że przenikliwe zapoznanie się ze wszystkimi informacjami na temat działalności firmy, produktów – to podstawa. W swoich zasobach posiadamy mnóstwo przydatnych materiałów i narzędzi, które w znaczny sposób mogą ułatwić Ci pracę w terenie i poszerzyć spektrum informacji na temat zastosowania i właściwości produktów COLWAY. Wystarczy tylko odrobina chęci oraz wiedza na temat tego, skąd można czerpać istotne informacje i pozyskiwać przydatne atrybuty. Postanowiliśmy zrobić dla Was mały „samouczek”, który podpowie, jak w łatwy i szybki sposób możecie znaleźć poszukiwane przez Was treści, informacje i narzędzia.

Rozpoczynasz współpracę z COLWAY od poziomu Dystrybutora. Nie masz jeszcze wówczas podglądu swojego back office’u w systemie. Wszystkie formalności, operacje czy zamówienia załatwia Twój bezpośredni Menedżer. Do Waszej dyspozycji natychmiast po dokonaniu rejestracji pozostaje strona internetowa. Prześledźmy ją zatem krok po kroku.

 
REJESTRACJA W SYSTEMIE – POZIOM DYSTRYBUTORA

 

 kjhgfdx

Rys. 1. Główna witryna COLWAY – www.colway.pl

W tym rozdziale omówimy poszczególne zakładki na stronie www.colway.pl.


Ad.1.
Zakładka PRODUKTY

Znajdziecie tam wszystkie produkty kosmetyczne i suplementacyjne. 

 

bla bla

 


To jedna z ważniejszych zakładek na stronie COLWAY. To podstawowa, ale jakże niezbędna wiedza na temat produktów. W skróconych opisach uwzględniono miedzy innymi: działanie, przeznaczenie oraz zalety. Do niektórych produktów podpięte zostały prezentacje, artykuły i treści informacyjne. Nie wszystkie jednak materiały są tam dostępne.  O wszystkie inne treści znajdujące się wewnątrz back office-u, zapytajcie swojego Menedżera. To on ma do nich dostęp. Kolejną BARDZO istotną kwestią z punktu widzenia Waszej pracy w terenie jest cennik. Możecie go znaleźć  właśnie w tej zakładce, w dwóch wersjach, również tej do druku.

pokjyhf

 


Ad.2.
Zakładka INFORMACJE

iujhgfdc

 

Przechodząc do kolejnej zakładki po produktach, znajdziemy się w module INFORMACJE. Wszyscy Ci, którzy poważnie myślą o stałej współpracy z naszą Organizacją, powinni śledzić ją na bieżąco. Wszystko, co dotyczy aktualnych wydarzeń i informacji z „życia firmy” znajduje się właśnie tutaj.


AKTUALNOŚCI MIESIĘCZNE

oiuytgsx

 

Aktualności miesięczne to treść konstruowana przez samego Prezesa Jarosława Zycha. To od kilku do kilkunastu stron poświęconych najważniejszym informacjom dotyczącym następnego miesiąca, bądź przyszłych działań podejmowanych przez naszą Organizację. To na ten comiesięczny wpis z niecierpliwością wyczekujecie. To informacje ze świata COLWAY uwzględniające tak ważne z Waszego punktu widzenia:

- promocje  produktowe

- zmiany dot. produktów

- Klub Systematycznych.

Jeśli myślisz poważnie o zaangażowaniu się w ten biznes, miej świadomość, że jest to  jeden z najważniejszych comiesięcznych komunikatów, które musisz przeczytać! Więcej! Powinieneś zadbać o to, aby Twoja Organizacja, Twoja struktura również zapoznawała się z  przekazem Aktualności.


NOWINY

To miejsce dla żądnych informacji. Zakładkę tę można byłoby nazwać „panelem edukacyjnym”. Pojawiają się tam wszystkie artykuły, które mają na celu systematyczne poszerzanie wiedzy na temat produktów, ich działania i zastosowania. To materiał, który podnosi wartość produktów, gdyż w głównej mierze oparty  jest o różnego rodzaju publikacje naukowe oraz wyniki badań z całego świata.  Nic tak przecież nie buduje naszego przekonania do produktów jak obszerna, merytoryczna wiedza na ich temat. Jeśli chcemy osiągnąć wyższy poziom kompetencji i zostać ekspertem w dziedzinie, „przekopywanie” się przez tego rodzaju materiały jest nieuchronne, a i przekazanie później wiedzy swoim podopiecznym z czasem stanie się szalenie łatwe.

Kolejne zakładki, na temat których nie będziemy się rozpisywać, to kolejno:

- Wydarzenia  - czyli aktualne promocje produktowe w danym miesiącu

- Filmy – gdzie znajdziecie filmy produktowe czy relacje z wydarzeń

Uwaga! W osobnym rozdziale  pokażemy Wam, jakie materiały video znajdują się na naszym kanale YouTube o nazwie: COLWAY.

- Zdjęcia – zdjęcia z poszczególnych wydarzeń z życia COLWAY


MATERIAŁY DO POBRANIA

To niesłychanie cenne miejsce, obfitujące w przydatne Wam na co dzień w pracy z ludźmi informacje.

Znajdują się tutaj:

1. DOKUMENTY: certyfikaty, badania, regulaminy, umowy i aneksy

2. MATERIAŁY GRAFICZNE – pliki dostosowane do druku (w trakcie aktualizacji): roll-upy,  
     plakaty, banery, logo

3. NARZĘDZIA: cenniki, druki zamówień i przyporządkowania obrotów oraz inne przydatne
    pliki

4. MATERIAŁY EDUKACYJNE: skrócone opisy wszystkich produktów znajdujących się w
    ofercie COLWAY

5. WIZUALIZACJE PRODUKTÓW:  wszystkie aktualne wizualizacje produktów z podziałem na
    poszczególne linie i rodzaj – kosmetyczne, suplementacyjne tj.: Kolageny Naturalne, Linia
    Kosmetyczna, Złota Linia Atelo – COLWAY, Suplementy Diety, blistry.

 

Ad. 3. Zakładka O FIRMIE

Czy firma, opinia o niej, podstawowe informacje na temat czasu jej istnienia na rynku, informacje o Zarządzie, siedzibie i produktach mają znaczenie? W dobie tak szybko rosnącej konkurencji w branży MLM – ma i to ogromne. W COLWAY wielokrotnie podkreśla się, że tworzymy uczciwy biznes, wychodzący naprzeciw wszystkim tym, którzy decydują się na podjęcie współpracy. To rzetelna firma z 13 letnim stażem. Produkty bronią się same, zaś receptury i składy kosmetyków są nieustannie udoskonalane. Zakładka O FIRMIE ma na celu przestawienie firmy oraz jej misji i wizji. Znajdują się tam również notki o założycielach COLWAY: Jarosławie Zychu oraz Maurycym Turku. 

W tabelce poniżej uwzględniono wszystkie najważniejsze dane, które są Wam potrzebne.

Wyszczególnione zostały adresy mailowe oraz numery kontaktowe do osób w poszczególnych działach, które skrupulatnie odpowiedzą na Wasze pytania oraz błyskawicznie udzielają informacji. 

Przypomnijmy sobie raz jeszcze Załogę COLWAY, czyli ludzi, którzy współtworzą tę Organizację:

Filmik przedstawiający Załogę COLWAY: LINK

 

likujyhgfb

 

WIEDZA  PRODUKTOWA

Obszerna wiedza produktowa czyni nas ekspertem w dziedzinie produktów, które oferujemy swoim klientom. Wiedza na ich temat jest o tyle potrzebna, gdyż  tylko dzięki niej  możemy podkreślić i dopasować zalety produktu pod korzyści, które to warunkują zamknięcie transakcji sprzedaży.

Czerpać wiedzę na temat kosmetyków czy suplementów możemy z różnych źródeł. Przedstawimy Wam poniżej niezbędnik, który podzieliliśmy na wiedzę podstawową i wiedzę rozszerzoną.

 
Podstawowa

 

Wychodząc na spotkanie z klientem powinniśmy zabrać ze sobą Aktówkę Biznesową, a w niej: Niebieska Teczka, folder suplementacyjny, folder kosmetyczny, informator produktowy, ulotki ekonomiczne, próbki.

Najbogatszym kompendium wiedzy na temat działania organizacji, produktu, historii, planu finansowego jest Niebieska Teczka, której posiadaczem powinien być każdy z Was. Skrócone foldery kosmetyczne i suplementacyjne to wspaniałe formy prezentacyjne, które w łatwy i prosty sposób szybko podkreślą najważniejsze zalety i działanie wszystkich produktów.  Nikt z nas również nie wyobraża sobie pracy bez porządnego informatora produktowego, który zawiera całą paletę produktów z ich opisem oraz cennikiem w środku. Ulotki ekonomiczne idealnie spełniają swoją rolę informacyjną.

 

Rozszerzona

W zakładce NOWINY systematycznie zamieszczane są przydatne artykuły, które rozszerzają wiedzę nie tylko o produktach, ale przede wszystkim o unikatowych komponentach.


W dalszej części omówimy pokrótce kanał YouTube.

Wpisując w przeglądarkę Youtube „COLWAY” wejdziemy na stronę, gdzie znajdują się wszystkie materiały filmowe.

 

Ad. 4. WSPÓŁPRACA


W tej zakładce zamieszczone zostały informacje dla potencjalnych nowych nabywców produktów COLWAY czy osób, które chcą współpracować z naszą Organizacją. Tworzymy bardzo efektywną organizację konsumencko-dystrybucyjną. Odnajdą się u nas znakomicie wszyscy, którzy potrzebują uzupełnienia swojego budżetu domowego.

 

Link do kanału z filmikami COLWAY:

YouTube

ilmhgfb

 

Na stronie głównej widocznej powyżej na pierwszym planie znajdują się reklamówki dotyczące najnowszych produktów COLWAY. Aby ułatwić Wam bezpośredni do nich dostęp, każdemu produktowi przypisaliśmy konkretny link.

 

Linki do filmików z najnowszymi produktami:

Film Krem Niebieski Diament: LINK

Film Złota Linia ATELO – COLWAY: LINK

Film Atelowoda Komórkowa COLWAY: LINK

Film Atelomaska Na Noc COLWAY: LINK

Film Atelokrem MULTI – KORYGUJĄCY: LINK

Link do pozostałych filmików produktowych z Pauliną Michalską:

LINK

Link do filmików w języku angielskim:

LINK

Link do filmików z tłumaczeniem w języku rosyjskim:

LINK

Link do filmików z tłumaczeniem bułgarskim:

LINK

UWAGA! W zakładce „Video” znajdziecie wszystkie filmiki z wywiadów, wydarzeń, konferencji, wyjazdów.

 

 

Ten mały skrypt powstał z myślą o nowych uczestnikach naszej Organizacji. Omówiliśmy w nim pierwsze kroki, skupiając się głównie na zasobach oraz materiałach, które będą miały za zadanie wdrożenie nowo zarejestrowanych Dystrybutorów do pracy. Są to narzędzia, które każdy z Was może wykorzystać na wiele sposobów i na wielu płaszczyznach.

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem