"MAŁE PROMOCJE" W KWIETNIU

Wracają „małe promocje”!

… o które coraz częściej się upominaliście. A skoro od kilku miesięcy nie było żadnej, to kwietniową zrobimy zacną! I nie jest to Prima Aprilis.

Najpierw bonus niewielki, ale skorzystają na nim wszyscy handlujący Colvitą. Przez cały kwiecień nie będzie opakowań zawierających 120 kapsułek.Nie, nie zabrakło nam ani Colvity, ani pudełek. Mamy po prostu chwilowo nieproporcjonalnie więcej 60-tek. Przy zamówieniu 1 opakowania Colvity (120 kapsułek) otrzymasz 2 opakowania Colvity (60 kapsułek) w cenie 120 kapsułek- różnica 17 zł w cenie katalogowej.


Teraz znacznie lepsza wiadomość:

„5+1”

Kto w jednej paczce zamówi pięć opakowań Colvity 60 – otrzyma szóste GRATIS. Przy czym bonus za 167 zł w cenie katalogowej jest dla wszystkich! Nie ma tu wymogu robienia kwalifikacji. Można zamówić 5 x Colvita i nic więcej.


Wreszcie informacja najlepsza:

„3+1”

Nabywcom w jednej paczce 3-ech butelek Kolagenu Naturalnego od razu dokładać będziemy czwartą!

Bonus 227 zł w cenie katalogowej, czyli wyborna okazja, którą można też nazwać 25% - owym, kwietniowym upustem na ten asortyment i zarazem bardzo dobrym pretekstem do zaopatrzenia się w niego na zapas, w perspektywie miesięcy letnich, niosących ryzyko denaturacji termicznej kolagenu w transporcie.

Uwaga! Promocja „3+1” na Kolagen Naturalny i tak atrakcyjny bonus przeznaczona jest jednak tylko dla zamawiających paczkę o wartości 2600 pkt+. Wy – Szanowni Aktywni Menedżerowie możecie te obie promocje łączyć.

Czy zapoznaliście się już z najnowszym materiałem o „zapomnianym” atrybucie naszych kolagenów? Ich unikalnym działaniu obronnym przeciwko procesom glikacji, wobec których, jak dotąd przynajmniej, kosmetologia substancyjna złożyła broń na całym świecie? Jest przygotowany tak, by można się nim posługiwać jak narzędziem sprzedaży i rekrutacji. Rozsyłajcie go. Niech trafia do osób zajmujących się zawodowo dbaniem o piękno i młodość naszych twarzy. Drukujcie go sobie. Nie ma zbyt wielu informacji o tym zjawisku, uznanym za nieuchronne i „nieuleczalne”.
>>POBIERZ PDF<<

W kwietniu niezmiennie, każdy Menedżer COLWAY, który w marcu zrobił kwalifikację prowizyjną będzie miał reglamentowane do jednego opakowania prawo zakupienia w Sklepie – dział Produkty Reklamowe Kremu Niebieski Diament z gwarantowanym klejnotem ukrytym w środku. Uważajcie poszukując brylancików! Łatwo wyłuskać je niechcąco z perełki i … nie znaleźć już później.

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem