Uwaga! Będzie dodatkowa atrakcja Gali 15-to lecia!

 

Komora „Warszawa” - cudowne połączenie natury i architektury w podziemiach kopalni soli w Wieliczce.

To tutaj 22 czerwca 2019 r odbędzie się Uroczysta Gala 15 – stej Rocznicy COLWAY


 

Ekscytująca informacja napłynęła w tych dniach, w formie oficjalnego już potwierdzenia. W ramach wsparcia pewnej szlachetnej inicjatywy społecznej (o której niebawem będziemy informować, bo sami sie w nią włączamy) - uroczystej Gali 15 - to lecia  COLWAY towarzyszyć ma akcja, której celem będzie zachęcenie do popierania tej inicjatywy każdego z nas, tam bawiących. A bardzo przekonywującą zachętą do tego...mają być prezenty dla wszystkich Gości Jubileuszu, jakie dostarczy hurtownia jubilerska. Wieść niesie o setkach przeznaczonych do rozdania ozdób, którymi ma być galanteria ozdobna, ale także biżuteria srebrna, precjoza wykonywane z metali pozłacanych i kamieni półszlachetnych, a nawet wyroby ze złota. To bardzo miła wiadomość i zarazem dobry powód dla tych z Was, którzy bilety juz mają, aby sięgnąć po te ostatnie, jakie jeszcze zostały i zabrać na Galę w Komorze Warszawa - najbardziej obiecujących spośród tych , których Wy z kolei chcecie zachęcić do współpracy.

 

 kolaz

Uwaga! Przypominamy, iż dla wszystkich chętnych udziału w Obchodach naszego Jubileuszu, którzy nie mieli osobistego kontaktu z Rozprowadzającymi bilety w Pierwszej Turze lub nie starczyło ich dla nich - zabezpieczylismy około 50 miejscówek ( na dzień 16.05.2019 zostało ich już tylko kilkanaście). Można je nabywać w kontakcie już bezpośrednio z Emilią Bieszke tel. 58 6762027 wew.17, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rodzaje i ceny biletów:

 1. Udział w Gali Rocznicowej w Kopalni i w części rozrywkowej w sali i restauracji hotelu Lenart - z noclegiem w następujących hotelach w Wieliczce:

  - w pokoju dwuosobowym w Kompleksie hotelowym Clasic (uwaga! Jest to obiekt o niskim standardzie, ale „po sąsiedzku" hotelu Lenart) – 600 zł/os. 
  - w pokoju 2 osobowym w hotelu Soray – 650 zł/os. 
  - w pokoju 1 osobowym w hotelu Soray – 750 zł/os. (ostatnie pokoje) 
  - w pokoju 2 osobowym w Hotel & SPA Turówka (jest to obiekt w odległości spaceru od Kopalni i Lenarta, o najwyższym standardzie pokoi) – 750 zł/os.

 2. Wszystkie atrakcje j.w. ale bez noclegu - 500 zł/os.

 3. Bez zjazdu do Kopalni na Galę - tylko udział w części rozrywkowej Obchodów w Lenarcie – (opcja bez Gali, jest dobra dla osób towarzyszących, dla których zabraknie miejsc w komorze Warszawa lub np. obawiających się zjazdu), z noclegiem: 

  - w pokoju dwuosobowym w Kompleksie hotelowym Clasic (uwaga! Jest to obiekt o niskim standardzie, ale „po sąsiedzku" hotelu Lenart) – 200 zł/os. 
  - w pokoju 2 osobowym w hotelu Soray - 220 zł/os. 
  - w pokoju 2 osobowym w Hotel & SPA Turówka (jest to obiekt w odległości spaceru od Lenarta, o najwyższym standardzie pokoi) – 250 zł/os.

 4. Udział tylko w ,,party after party" w hotelu Lenart, bez noclegu - 100 zł/os.

 

 

Płatności przyjmujemy najchetniej z wskazanego konta prowizji lub przelewem na rachunek bankowy

(info u Emilii).

Ceny miejscówek ,,z Galą" obejmują również zjazdy do Komory Warszawa, a wszystkie z noclegami oczywiście takze śniadania oraz transfery busami z Kopalni do hoteli i pomiedzy hotelami + wszystkie przewidziane atrakcje

i...prezenty rocznicowe dla wszystkich, których pula, jak sie okazuje rośnie, im bliżej Jubileuszu.

 

O Rocznicy w Wieliczce piszemy także dwukrotnie w Aktualnościach majowych.

 

>>LINK<< 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem