Mała promocja we wrześniu

 

Lato wcale w tym roku nie odpuszcza, więc i my podtrzymujemy naszą letnią ofertę  „10 + 3” na Chusteczki Kolagenowe:

 

10 x = 3 opakowania GRATIS

…dostępna dla wszystkich, bez żadnych dodatkowych warunków, wystarczy jednorazowe zamówienie nie mniej, niż 10-ciu paczek z szczególnie sprawdzającymi się w ciepłe dni colwayowymi chusteczkami. Produkt ten jest też dobrą reklamówką zarówno naszych hydratów kolagenu, jak i Kolagenowego Żelu do Mycia oraz atrakcyjnym prezentem przy sprzedaży produktów droższych z oferty COLWAY. Kto jeszcze nie próbował zamiast opuszczania ceny - bonusować Klienta Chusteczkami Kolagenowymi? Niech wreszcie to zrobi, a szybko postrzeże korzyści w swoim portfelu!

Przez cały wrzesień będziemy mieli także „małą promocję” na Atelokolagen COLWAY czyli najpiekniej opakowany kosmetyk w Polsce, w 2019 roku - patrz >>LINK<< 

w znanej Wam dobrze i sprawdzonej formule „3+1”, czyli do trzech zamówionych w jednej przesyłce słoiczków Atelokremu MC2 - natychmiast dokładany będzie czwarty:

 

3 x  = 1 op. GRATIS

Ten bardzo atrakcyjny bonus o wartości 287 zł jest we wrześniu również w zasięgu każdego, kto nabył przywilej robienia bezpośrednich zakupów z COLWAY. Włącznie z Dystrybutorami których obsługujemy za specjalną zgodą ich Menedżerów patrz: https://colway.pl/informacje/materialy-do-pobrania/17-narzedzia na rabacie 42%.

Ale we wrześniu Mała Promocja jest hojniejsza, bo na tych samych warunkach możecie w tym miesiącu nabyć 4 Kolageny Naturalne Platinum 50 ml w cenie trzech: 

3 x   = 1 op. GRATIS

Blue Diamond z gwarantowanym klejnotem w środku

 

 - uwaga! Poniżej zamieszczone są  informacje powtarzane kolejny raz, a niewątpliwa  okazja, której dotyczą stworzona została tylko dla Menedżerów, którzy "zaliczyli" w sierpniu kwalifikację prowizyjną.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem