Jesienna Konferencja COLWAY - START Sprzedaży biletów!

Doroczna Konferencja COLWAY 12.10.2019 - 13.10.2019 Jachranka

 

Drodzy Przyjaciele Marki COLWAY!

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na tegoroczną Konferencję, która – o czym już wiedzą wszyscy śledzący ostatnie wydarzenia w COLWAY – zapowiada się Sensacyjnie!

REWELACJE®      RELACJE®       ROZWÓJ®

Pod tymi hasłami spędzimy wspólnie dwa tym razem, pracowite dni w dostojnych wnętrzach:luksusowego obiektu konferencyjnego nad Jeziorem Zegrzyńskim, który prezentuje się tak:i zapewnia uczestnikom wszelkie wygody i warunki do tego, byśmy pokazali Wam tam:

REWELACJE® - (nie tylko) produktowe!

jak również to, co zrobiliśmy już i zrobimy jeszcze, by radykalnie poprawić

RELACJE® - wewnątrz naszej Organizacji,

jak i nowe atrybuty, instrumenty oraz kompetencje - do budowania relacji zewnętrznych, czyli renesansu Rekrutacji do COLWAY!

Lecz celem głównym Konferencji 2019 jest pokazanie tym, którzy CHCĄ, że COLWAY wchodzi w Nowy etap, któremu jest na imię: dalszy

ROZWÓJ® - organizacyjny, edukacyjny i technologiczny

…na co przedstawimy silne dowody!

Wiemy, że już oczekujecie więcej informacji o Programie, lecz ponieważ Konferencje COLWAY nigdy jeszcze nie rozczarowały, więc musicie nam i tym razem zaufać lub… uzbroić się w cierpliwość, która nie będzie wystawiona na zbyt długą próbę. O tym, co czeka uczestników zjazdu w Jachrance, będziemy Was doinformowywać etapowo już w najbliższych dniach. Tutaj, na Grupie „Oszlifowani” oraz w Aktualnościach.
Zapewniamy jednak, że nawet ci najlepiej odgadujący nasze niespodzianki - tego, co ujawnimy (coś też dopiero na Konferencji) raczej się nie spodziewają… Doradzamy więc stanowczo zadbać o bilety, nie czekając na publikację Programu.

Po trzech zaledwie dniach dystrybucji … skończyły się miejsca z noclegiem. Jest to także Wasza Odpowiedź dla tych wszystkich, którzy „martwią” się o kondycję COLWAY i o zainteresowanie naszym najważniejszym Biznesowym wydarzeniem roku. Jeszcze spokojnie… jeszcze uruchamiamy w porozumieniu z Windsor Hotel pulę rezerwową. Jednak prosimy też o rozważanie obu opcji „bez noclegu i bankietu” – szczególnie tej dwudniowej. Tych miejscówek, jak wskazuje dotychczasowy rozkład sprzedaży - zabraknąć nie powinno!  W razie jednak prawdziwej „klęski urodzaju” rozważymy jeszcze wprowadzenie opcji: „bez noclegu – z bankietem”.

Ceny biletów:

  • All inclusiv – zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, przerwy kawowe, lunch i uroczystą kolację z programem artystycznym, który zapewni znakomity, niezawodny w porywaniu do tańca:
    https://www.andreokarina.pl/
    a także pakiet konferencyjny i (uwaga! tym razem TYLKO dla tych biletów – będą prezenty produktowe od COLWAY!).
    440 zł/os
  • (jednoosobowo – tylko 6 pokoi ) – 540 zł

  • Bez noclegu i bankietu (jednodniowy) – 100 zł

  • Bez noclegu i bankietu (dwudniowy) - 150 zł

Uwaga! Bilety „bez noclegu” nie uprawniają do prezentów produktowych, ale…

Cena biletów dwudniowych wiąże się z kosztami programu niedzielnego, kiedy również będziemy na tej Konferencji pracować /wynajem sal, technika i przerwy kawowe/. Program 13.10.2019 nie jest już tajemnicą. Dla Was, warsztatowo:

Kamil Skicki i Ewa Daroszewska – którzy zdobyli fanów swoich szkoleń na Grupie „Oszlifowani”. Dla tych, którzy się na (siłą rzeczy ograniczonych ilością uczestniczących) zajęciach interaktywnych nie zmieszczą – specjalnie z nowym wykładem: prof. Siergiej Anatoliewicz Batieczko (tłumaczy Wiktoria Protasow).

Zakończenie przewidywane jest na godź 12:30-13:00


Sprzedaż prowadzi Emilia Bieszke tel. 58 676 20 27 wewn. 17
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płatność możliwa prowizyjnie lub przelewem. Uwaga! TYLKO na rachunek:
Col -Way Sp.J. 21 1910 1048 2786 5992 5732 0002


Rezerwacje zbiorowe Liderów i Menedżerów inicjatywnych w organizacji grup przyjazdowych są możliwe TYLKO z podaniem Imion i Nazwisk uczestników z wskazaniem par zajmujących pokój!

Kolejne informacje już w najbliższych dniach. Także w Aktualnościach.

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem