Listopad w Colway 2018

 

Na ten miesiąc czekamy w COLWAY cały rok. W końcu to czas obfitych plonów i zbierania owoców naszej ciężkiej pracy.
Na przestrzeni piętnastu lat funkcjonowania naszego Przedsięwzięcia ugruntowały się jego dwa najsilniejsze atrybuty – całkowita przewidywalność i pewność inwestycji! Dla ludzi, którzy od lat zajmują się zawodowo marketingiem sieciowym, są to wartości bezcenne, na których buduje się biznes z dużym poczuciem bezpieczeństwa, bez niepotrzebnego ryzyka. Najlepiej ilustruje to właśnie Listopad w COLWAY (dawniej określany mianem: Promocja Listopadowa), będący ofensywą sprzedażowo - rekrutacyjną, która przeprowadzana od lat według niezmiennych i wielokrotnie sprawdzonych reguł, przynosi jej uczestnikom co roku spektakularny sukces finansowy. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Jak to było z Listopadami w COLWAY

 

COLWAY od zawsze odróżniał się od większości zagranicznych marketingów sieciowych, w których presja i parcie na sukces to codzienność. Nasz COLWAY od początku był liberalny, swobodny i nikogo do niczego nie przymuszający - rosnący organicznie, bez sztucznego pompowania wyników.
Tylko jeden raz w roku – w listopadzie, następowała prawdziwa mobilizacja sił i zasobów, co wynikało z prostego faktu, że w tym właśnie okresie zaangażowanie i wzmożone wysiłki przynosiły wprost spektakularne efekty. Wszyscy zaangażowani nie tylko dobrze zarabiali, ale przede wszystkim, znacznie przyspieszali rozwój swoich struktur. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Spójrzmy na liczby.

 

W ostatnich latach średnio w Listopadzie składano nawet do 4000 zamówień na nasze artykuły handlowe, z których 75% opiewało na wartość katalogową równą 5200 „colway-pkt” lub większą.
Uczestnikom Sieci COLWAY naliczano w sumie, za ten jeden tylko miesiąc, do 5 mln złotych prowizji, czyli ekstra profity tylko za obrót i konsumpcję osób znajdujących się w Systemie pod nimi. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Główne korzyści z wzięcia udziału w akcji listopadowej

 

Wszyscy znający już Plan Finansowy COLWAY od razu dostrzegą dwie główne korzyści tegorocznej akcji: - natychmiastowy awans na rangę Menedżera – uprawniającą w COLWAY do prowizji, którą uzyskuje się już „za połowę” obrotu standardowo wymaganego przez System do takiego awansu. Oznacza to, że tylko w Listopadzie – za zakup pakietu produktów o wartości katalogowej 5200 pkt. od razu naliczany jest rabat w maksymalnej możliwej wysokości – 42% ! CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Mechanizm ekonomiczny fenomenu Listopadów w COLWAY

 

Jak genialnym marketingowo zjawiskiem jest Listopad w COLWAY, dowodzi już sam fakt, że od lat nie zmieniamy jego głównych zasad. Nie ma bowiem po co zmieniać dobrze funkcjonującej konwencji. Jedyne co ulepszamy, oprócz logistyki i komunikacji, to oferta produktowa, zabiegając o to, aby była ona jak najatrakcyjniejsza. CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Setki spośród Was inwestuje co roku w tę kampanię wszystkie swoje dostępne zasoby!

 

Na szczęście są to inwestycje opłacalne. Każda złotówka włożona w zakup Pakietów 5200 „colway pkt +” procentuje stopą zysku, dla której nie ma dziś w Polsce żadnej uczciwej i tak wolnej od ryzyka konkurencji! Bywa, że procentuje aż czterokrotnie!
Nie ma tu więc żadnego cudu ekonomicznego. Przy tak obiektywnie atrakcyjnej ofercie produktowo-zarobkowej COLWAY, a także przy tak mocnych zasobach w postaci poświęconego czasu, pracy i zaangażowania wszystkich uczestniczących w tym łańcuchu wytwórczo-logistyczno-dystrybucyjnym – finalnie uzyskany efekt skali imponuje niezmiennie, co roku swoim rozmachem i rezultatami.

 

Realna, rynkowa (nie katalogowa) wartość produktów COLWAY jest bowiem tak solidna, że jeszcze się nie zdarzyło, by inwestujący w Pakiet, nawet jeśli nie naliczy się mu żadna prowizja systemowa, nie zbył go potem z zyskiem. W roku 2018 znowu musimy „zainwestować” wspólnie - cudzysłów jest tutaj całkowicie uzasadniony, bo oczywiście per saldo Listopad przyniesie niezmiennie każdemu z nas duże zyski. Pamiętajmy oczywiście, że ogłaszane co roku imponujące sumy obrotów osiąganych w tym okresie, nie są ostatecznym wynikiem finansowym, bo obliczyć go można dopiero po odjęciu kosztów poniesionych wcześniej inwestycji.

 

Jak będzie w roku 2018

W 2018 roku obroty COLWAY są nieco niższe, mierzymy się również z gorszymi warunkami handlowymi, jakie otrzymujemy od naszych dostawców w związku z rosnącymi kosztami surowców i opakowań. Zarówno my, jak i nasi dostawcy musimy elastycznie reagować i dostosowywać się do zmieniających się realiów rynkowych.

 

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, dostosowaliśmy obecne warunki pakietowe do aktualnej sytuacji, formułując z wielką rozwagą zarówno skład samego Pakietu, jak i Gratisy w nim zawarte. Ostatecznie, po tegorocznej indeksacji wartości „colwayowych punktów”, na Pakiet musi się złożyć nieco więcej Produktów, a Gratisy – największy magnes tej Akcji - będą nieco mniej hojne (uwaga! mniej hojne tylko w ich „puli podstawowej”!), niż to bywało w latach ubiegłych, co może niekorzystnie wpłynąć na wynik Listopada, ale… nie musi.

 

Na podstawie rocznej średniej obrotowej i obecnych warunków handlowych, zestawionych z latami minionymi, realnie szacuję, że w tym roku powinnyśmy osiągnąć „15 milionów na 15 – lecie COLWAY”, które byłoby dla nas kolejnym wspaniałym wynikiem, jakiego sobie i Wam życzę. Pamiętam oczywiście nasze rekordy, szczególnie ten z 2016 roku, ale w dzisiejszej rzeczywistości takie osiągnięcia z kategorii „sensacji sportowych” są mało prawdopodobne. Chyba, że mnie znowu pozytywnie zaskoczycie ! Są bowiem przesłanki i ku temu…

 

Jarosław Zych

 

 

Tak pisaliśmy w latach ubiegłych o Listopadzie w COLWAY:

„(…) Listopad to niebywała szansa na przyspieszenie kariery, zarówno osób wprowadzanych, jak i wprowadzających do naszego Przedsięwzięcia. To szansa na zarobienie znacznych pieniędzy. W Listopadach lat minionych prowizje angażujących się Menedżerów rosły o 100% – 350% w stosunku do średniej rocznej. Listopad to także Czas Sprzedawców! Nie jest to już tylko sprzedaż produktów. W tej kampanii trzeba potrafić również sprzedać nasze Przedsięwzięcie, czyli po prostu realne korzyści wynikające z tej jedynej okazji stania się Menedżerem szybciej, łatwiej i taniej. Korzyści z ogromnej wartości Prezentów dokładanych do Pakietów. To również dobry czas handlowy – przedsionek grudnia. Dobry na to, by po listopadowych zapasach produktowych nie został do Świąt nawet ślad… CZYTAJ WIĘCEJ

 

Zasady obowiązujące w przebiegu Listopada w COLWAY 2018

  1. Główną ideą tej akcji jest umożliwienie Dystrybutorom Sieci osiągnięcia statusu Menedżera jednym zakupem produktów o wartości nie mniejszej niż 5.200 pkt określanym również jako Pakiet.

  2. Osiągnięcie statusu Menedżera możliwe jest w takim, przyspieszonym trybie tylko raz w roku, od godz. 0:00 w dniu 1.11.2018 r. do godz. 23:59 w dniu 30.11.2018 r.

  3. Zakupu Pakietu może dokonać zarówno Dystrybutor COLWAY, jak i osoba dopiero przystępująca do Sieci, a także w jej imieniu Menedżer COLWAY. W każdym jednak przypadku na beneficjencie Listopada w COLWAY i/lub osobie go Wprowadzającej ciąży obowiązek zarejestrowania Umowy Dystrybucyjnej lub dokonania rejestracji za pomocą narzędzia w Strefie Menedżera - POD osobą wprowadzającą, w terminie nieprzekraczalnym: do 30.11.2018 r. - pod rygorem nie zakwalifikowania obrotu do prowizji i Nominacji Menedżerskiej.

  4. Obrót 5.200 pkt. nie może być składany z różnych, mniejszych zamówień, ani w żaden sposób łączony z innymi zamówieniami, obrotem innych osób itp. Może być natomiast „rozbijany”, lecz tylko na dwie części np. na dwie osobne kwalifikacje prowizyjne.

  5. „Rozbijanie” Pakietu na części o wartości mniejszej niż 2600 pkt. skutkuje tym, że jedyną korzyścią jaką uzyska jego nabywca będą Prezenty dokładane do Pakietu. Każde „rozbicie” Pakietu wyklucza też możliwość nominowania tym zakupem nowego Menedżera na szczególnych „listopadowych” warunkach.

  6. Pakiet 5.200 pkt składać można z wszystkich dostępnych produktów z oferty COLWAY z wyłączeniem asortymentu reklamowo-szkoleniowego.

  7. Zamówienie Pakietu 5.200 pkt. traktowane jest również w przypadku złożenia go przez Dystrybutora COLWAY, a nawet Klienta COLWAY już jako zakup Menedżerski, a zatem udzielony rabat wyniesie 42%.

  8. Do każdego wysyłanego Pakietu dołożony zostanie druk opatrzonej pieczęcią i faksymile podpisu - Umowy Menedżerskiej. Wypełnianie jej i nadsyłanie fizycznie nie jest wymagane. Jeżeli jednak przy zamówieniu nie podano ID nowego Menedżera i osoby go wprowadzającej, albo nr telefonu i adresu e-mail nowego Menedżera, to warunkiem zaliczenia zamówienia do tych zasad jest realne dostarczenie kopii wypełnionej Umowy Menedżerskiej, z wszystkimi wymaganymi danymi do COLWAY, do dnia 02.12. 2018 mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą na adres firmy.

  9. Do Pakietów 5.200 pkt. dodawane będą Prezenty, których lista, wartość i tryb dokładania ich do paczek zostaną opublikowane w sposób zwyczajowy w mediach COLWAY.

  10. Produkty w Prezentach nie podlegają reklamacji ani wymianie.

  11. 100% kosztów dostaw Pakietów do nabywców na terenie Unii Europejskiej oraz 50% kosztów ich dostaw poza U.E. ponosi COLWAY.

  12. Każda osoba, której przypisany zostanie w listopadzie 2018r, w Systemie COLWAY obrót 5.200 pkt – automatycznie uzyskuje status Menedżera, z wszystkimi z tego tytułu przywilejami natychmiast, a więc także z prawem już w listopadzie do otrzymania prowizji za obroty innych Menedżerów wprowadzonych przez nią, choćby nominacją incydentalną lub z analogicznym wykorzystaniem opisanych zasad.

 

Prezenty do Pakietów w LISTOPADZIE 2018

Prezentami wkładanymi w tym roku natychmiast do zamówień pakietowych, opiewających na nie mniej niż 5200 pkt. (ich pula gwarantowana to 2 200 Pakietów), których skład asortymentowy może być komponowany z dowolnych produktów są:

1. Szampon Zagęszczający Włosy

117 zł

2. Kolagen Naturalny Platinum 100 ml

337 zł

3. Atelokolagen Colway

287 zł

4. Colvita 120 kaps.

317 zł

5. Zestaw Napinający pod Oczy

459 zł

Wartość katalogowa tych produktów łącznie to:

1517 zł

 

 

Korzyściami dodatkowymi będą wkładane do każdego Pakietu materiały reklamowe i edukacyjne, w tym Foldery nowości suplementacyjnych: LunaCol i DetoCol, umowy menedżerskie oraz usługi wysyłania każdego Pakietu na nasz koszt w granicach Unii Europejskiej i za 1/2 tych kosztów poza granice UE. To jest najskromniejszy wariant wykorzystania potencjału wartości katalogowej Gratisów, przeznaczonych na akcję listopadową. Łączna, minimalna wartość Prezentów, jakie COLWAY gwarantuje do 2200 zamówionych w tym roku Pakietów Listopadowych wynosi 1 550-1 600 złotych. Taką ich pulą i wartością zadowolą się ci, którzy będą zwlekać z zakupami Pakietów i nie skorzystają z możliwości dodatkowych. Tym bowiem, którzy wystartują od razu, od pierwszych dni listopadowych, czyli nabywcom pierwszego tysiąca Pakietów Listopadowych już dołożymy do ich zamówień Nowość – preparat wspomagający oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów, drożdży i bakterii – DetoCol – o wartości katalogowej 117 zł.


Tym samym złożenie zamówienia pakietowego w pierwszej dekadzie Listopada podniesie wartość znalezionych w paczce Gratisów do sumy około 1 670 -1 720 złotych.


* tylko do pierwszego tysiąca zamówionych pakietów
Powtórzmy: zamówienia pakietowe, do których COLWAY doda wszystkie wyżej wymienione Gratisy – mogą być składane z dowolnych produktów dostępnych w naszej ofercie.

 

 Wartość katalogowa Gratisów może jednak w tym roku sięgnąć nawet 7-miu tysięcy złotych!

Listopad w COLWAY 2018 niesie wyjątkową możliwość znacznego powiększenia puli i wartości prezentów produktowych. Nabywcy Pakietów, którzy włączą do swoich zamówień produkty promowane w tym roku przez nas lub ich wytwórców – otrzymają bowiem kolejne Gratisy.

I tak:
– w każdym Pakiecie, w którym znajdzie się Złoty Zestaw Atelo – nabywca odkryje przy odbiorze paczki kolejne, dodatkowe prezenty: dwa Atelokremy Multikorygujące (ODCIEŃ JASNY) o wartości katalogowej 2 x 227 zł = 454 złote.

Można tu wyobrazić sobie Pakiet złożony z samych Złotych Zestawów, w którym zsumowana wartość Gratisów sięgnie kwoty 7 tysięcy złotych w cenach katalogowych!Nie można w tym miejscu nie wspomnieć, że sam wybór do listopadowego Pakietu Złotego Zestawu Atelo już przynosi dodatkowe korzyści, gdyż nabywca otrzymuje prezent w postaci estetycznej i trwałej kosmetyczki COLWAY, a produkty ten Zestaw tworzące są znacząco w nim tańsze, niż nabywane osobno!


To nie koniec.
Do każdego zamówienia Pakietu za 5200 pkt, w którym znajdzie się Zestaw Napinający pod Oczy – dołożymy gratis kolejne opakowanie Colvity 120.


Dla każdego zatem beneficjenta tej Akcji, także dla świeżo upieczonego Menedżera COLWAY – który włączy do zamówienia pakietowego TENSER i REVITALIZER i/lub Złoty Zestaw oraz nie będzie zbyt długo zwlekał z Listopadowymi działaniami – wartość katalogowa Gratisów sięgnie wartości 2 tysięcy złotych lub znacznie ją przekroczy!

A gdyby skomponował takie zamówienie głównie ze Złotych Zestawów Atelo- i trzech Zestawów Napinających, to z pewnością wartość ta sięgnie 7 tysięcy złotych w cenach katalogowych. Czy wszyscy pamiętamy przy jakiej inwestycji własnej?
To jednak nadal nie koniec kaskady możliwych korzyści dodatkowych!

 

 W Listopadzie COLWAY 2018 pojawią się także kamienie szlachetne!

Pojawia się tylko tego miesiąca – jedyna i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy nie mieli dotąd szczęścia w „losowaniach”, czyli nie trafili przy czynieniu zakupów na jeden z pięciu Kremów Blue Diamond, w jakim zawsze znajduje się kamień jubilerski. Kto bowiem włączy do zamówienia Pakietu nie jeden, a trzy Zestawy Napinające pod Oczy, ten oprócz kolejnych trzech opakowań Colvity 120 gratis zdobędzie – i to już jest prawdziwa kulminacja korzyści z tej akcji – jeszcze Krem Niebieski Diament!

Uwaga! Z gwarantowanym, ukrytym w środku klejnotem! Z diamentem w pełnym szlifie brylantowym, osadzonym w perle, lub z unikatowym niebieskim moissanitem.
Wszystko o tych kamieniach na: www.niebieskidiament.pl
Wartość katalogowa Blue Diamond Cream to 287 złotych. Klejnotów od COLWAY nie da się wycenić…

Przykładowe zamówienie (5 201,27 pkt.), które pozwoli na odebranie Gratisów o maksymalnej, możliwej wartości (uwaga! czynimy je w pierwszych 10-ciu dniach Listopada!): 

 • 3 x Zestaw Napinający pod Oczy
 • 9 x Złoty Zestaw Atelo
 • 1 x Kolagen Naturalny Platinum 100 ml 

 1. Odbieramy prezenty w postaci materiałów marketingowych
 2. Odbieramy DetoCol dodawany do pierwszych 1000 Pakietów 117 zł
 3. Odbieramy 18 Atelokremów Multikorygujących 4 086 zł
 4. Odbieramy 3 opakowania Colvity 120 kaps. 951 zł
 5. Odbieramy 1 Krem Niebieski Diament (z gwarantowanym klejnotem) 287 zł

Łączna wartość katalogowa Gratisów dla tak skomponowanego Pakietu sięga 7 tysięcy zł!
Bez szacowania wartości colwayowych klejnotów…

Taki przykładowy Pakiet kosztuje 3 469,15 zł + VAT. Wysyłka gratis. Nawet biorąc pod uwagę, że pokazany przykładowo wariant „max” narzuca zakup części produktów, które nie byłyby naturalnym wyborem Zamawiającego, to jest on wyzwaniem i zarazem wielką okazją dla prawdziwych Sprzedawców! Siedem złotych tysięcy do zarobienia!
Dla tych, którzy spojrzą na możliwości jakie daje tegoroczny Listopad w COLWAY, tak jak Sprzedawcy i nastawią się przy zamawianiu produktów przede wszystkim na maksymalne korzyści finansowe – to może być ich najlepsza jesień z COLWAY w naszej wspólnej historii!

Jedyny warunek, który musi zostać spełniony, aby jak co roku z tego skorzystać – to zakup Pakietu 5 200 pkt. w jednym zamówieniu.

 

 

Szanowni Uczestnicy akcji Listopad w COLWAY 2018!

Wprowadzamy do obiegu termin Gratyfikatory. Tak nazywamy w tym roku różnie numerowane składy Gratisów, jakie będą w różnych konfiguracjach Waszych zamówień dokładane do Pakietów Listopadowych 5200 pkt.

Nazwę te wprowadzamy dla czytelnego odróżniania zestawów artykułów, jakie będą Gratisami od innych funkcjonujących w obiegu nazw. Także dla ułatwienia Waszej komunikacji z Działem Zamówień.

Każdy Gratyfikator (uwaga! Każda sztuka, a nie rodzaj Gratyfikatora) dla dosięgnięcia całkowitej poprawności fiskalnej – nie będzie w Listopadzie, w dosłownym tego znaczeniu rozdawany, lecz sprzedawany za 1 zł. Taką więc pozycję: Gratyfikator 1, czy Gratyfikator 4 - zobaczycie także np. na fakturach. Pozwoli to również Wam produkty z Gratisów ujmować w swoich remanentach i w pełni prawidłowo rozliczać księgowo.

Nazwy poszczególnych Gratyfikatorów oraz ich skład i przyporządkowanie do konkretnego asortymentu, jaki znajdzie się w zamawianych przez Was Pakietach ujęte zostały w poniższej tabeli:

Nazwa (numer) Gratyfikatora Podstawowa pula Gratisów + Uwaga: tylko pierwsze 1000 pakietów
Gratyfikator 1 – do każdego zamówienia Pakietu 5 200 pkt, w dowolnej konfiguracji produktowej zamówienia. Do limitu 1000 DetoColi - Kolagen Nat. Platinum 100 ml
- Colvita 120 kaps.
- Zestaw Napinający pod Oczy
- Szampon Zagęszczający
- Atelokolagen COLWAY 
+ DetoCol

po jednym opakowaniu
1000 op. DetoColu

* Do zamówienia zostanie dodana symboliczna kwota 1 zł ( wymóg fiskalny)

 

Nazwa (numer) Gratyfikatora Podstawowa pula Gratisów Uwaga: po wyczerpaniu Gratyfikatorów 1
Gratyfikator 2 – podstawowy do każdego zamówienia – Pakietu 5 200 pkt – w dowolnej konfiguracji produktowej i czasie złożonego zamówienia. - Kolagen Nat. Platinum 100 ml
- Colvita 120 kaps.
- Zestaw Napinający pod Oczy
- Szampon Zagęszczający Włosy
- Atelokolagen COLWAY

po jednym opakowaniu
Gratyfikator 2 – 1 200 szt.

* Do zamówienia zostanie dodana symboliczna kwota 1 zł ( wymóg fiskalny)

 

Nazwa (numer) Gratyfikatora Podstawowa pula Gratisów + Uwaga: limit 1000 op.
Gratyfikator 3 – do każdego jednego Złotego Zestawu Atelo, jaki znajdzie się w zamówieniu Pakietu 5 200pkt. - 2 opakowania: Atelokrem Multikorygujący x1000 szt.

* Do zamówienia zostanie dodana symboliczna kwota 1 zł ( wymóg fiskalny)

 

Nazwa (numer) Gratyfikatora Podstawowa pula Gratisów + Uwaga
Gratyfikator 4 – do każdego jednego Zestawu Napinającego pod Oczy, jaki znajdzie się w zamówieniu Pakietu 5 200 pkt. - 1 opakowanie: Colvita 120 kaps. Liczba nie ograniczona

* Do zamówienia zostanie dodana symboliczna kwota 1 zł ( wymóg fiskalny)

 

Nazwa (numer) Gratyfikatora Podstawowa pula Gratisów + Uwaga: tylko do pierwszych 100 Pakietów z trzema Zestawami pod Oczy
Gratyfikator 5 – do trzech Zestawów Napinających pod Oczy , jakie znajdą się w zamówieniu Pakietu 5 200 pkt. - 3 x Colvita 120 kaps.
- 1 x Krem Niebieski Diament
( z gwarantowanym klejnotem)
limit: raz na Pakiet

* Do zamówienia zostanie dodana symboliczna kwota 1 zł ( wymóg fiskalny)


Przykład Gratyfikatorów i zapłat za nie naliczanych – do zamówienia złożonego w pierwszych dniach Listopada.

Zamówienie:
- 3 x Zestaw Napinający pod Oczy
- 9 x Złoty Zestaw Atelo – COLWAY
- 1 x Kolagen Naturalny Platinum 100 ml*

Nazwa (numer) Gratyfikatora Ilość Gratyfikatorów Do zapłaty
Gratyfikator 1 – pula podstawowa + DetoCol 1 op. 1 szt. 1 zł
Gratyfikator 3 - do 9 Złotych Zestawów - Atelokremy Multikorygujące 18 op. 9 szt. 9 zł
Gratyfikator 5 – Do 3 Zestawów Napinających – Colvita 120 kaps. – 3 op. oraz Krem Blue Diamond (z gwarantowanym klejnotem) 1 opakowanie. 1 szt. 1 zł

*Jeśliby zamiast Platinum 100ml w zamówieniu znalazł się np. czwarty Zestaw Napinający pod Oczy, wówczas do tego Pakietu dołożony zostanie jeden dodatkowy Gratyfikator 4. Też za 1 zł.


Informacje dodatkowe:

W Listopadzie nie ma „małej promocji”. Wszystkie Gratyfikatory sprzedawane są na warunkach określonych przez Regulamin Listopada w COLWAY za 1 zł, tylko zamawiającym Pakiety 5200 pkt +

Gdy zamawiającemu naliczone zostaną więcej niż trzy opłaty po 1 zł – otrzyma rekompensujący je prezent w postaci bawełnianej ekotorby „Zapytaj mnie o COLWAY”.

Zatem w jaki sposób Menedżerowie COLWAY, którzy pewnie wiele słyszeli o legendarnych zarobkach listopadowych, mogą po nie sięgnąć?

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Sposoby składania zamówień Pakietów

 

Dni październikowe, poprzedzające Listopad to ostatni dobry moment na wdrożenie się w zamawianie przez System dla tych, którzy ciągle uporczywie się przed tym bronią i załatwiają w COLWAY wszystko przez telefon. Pamiętajcie, że zamówienia przez Strefę Menedżera (Sklep Menedżerski - także pakietowe) może składać tylko Menedżer z wygenerowanym hasłem. Kto nie posiada jeszcze hasła z dostępem do Strefy Menedżera, sugerujemy ustawienie go samodzielne, gdyż w listopadzie zrobienie tego poprzez dodzwonienie się do COLWAY może być bardzo trudne. A więc tak: CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

 

Jarosław Zych

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem