Strona główna - Programy - Zasady Programu Motywacyjnego ASY REKRUTACJI COLWAY

Poznaj zasady Programu Motywacyjnego ASY REKRUTACJI COLWAY

Program będzie obowiązywał w dniach 01.05.2021-30.06.2021

Program dedykowany jest wszystkim Dystrybutorom COLWAY, którzy przed 01.05.2021 będą mieć status Dystrybutora (niezależnie od poziomu rabatowego) i będą aktywnymi Dystrybutorami, czyli będą mieli możliwość robienia zakupów w sklepie internetowym COLWAY (www.sklep.colway.pl) po zalogowaniu do tego sklepu. Takie osoby na potrzeby Programu nazywane są Dystrybutorami Programowymi.

Jeżeli w czasie trwania Programu Motywacyjnego Dystrybutor Programowy COLWAY zrealizuje cele rekrutacyjne (patrz dalej), to otrzyma prawo do odbioru nagród.

Zacznijmy od definicji:

zasady rekrutacji colway

 

DYSTRYBUTOR PROGRAMOWY (DP)

O tym, czy Dystrybutor jest Dystrybutorem Programowym (dalej będziemy używać skrótu DP) decyduje data rejestracji w systemie. Rejestracji (!!!), a nie data nadania statusu 30%.

Co oznacza, że osoba zarejestrowana np. w grudniu 2019, która do tej pory była nieaktywna w sklepie (nie miała przyznanego rabatu przez Menedżera) zostanie Dystrybutorem Programowym, jeśli Menedżer nada takiemu Dystrybutorowi rabat 30%, będący równoznaczny z możliwością korzystania ze sklepu, a co jeszcze ważniejsze, będzie przepustką do korzystania z linków rekrutacyjnych i sprzedażowych. Nawet jeśli rabat zostanie nadany w maju lub czerwcu, to i tak kryterium dominującym jest data rejestracji w systemie COLWAY. By Dystrybutor był DP, musi zostać zarejestrowany przed 01.05.2021.

dystrybutor programowy

30.04.2021 nastąpi coś w rodzaju „zamrożenia” poziomu, z którego DP startuje w Programie ASY REKRUTACJI.

Po co jest robiona ta operacja?

Musimy wiedzieć czy Dystrybutor Programowy w momencie startu Programu (01.05.2021) jest DP30%, czy też jest Dystrybutorem Programowym z wyższym rabatem (34%-42%), ponieważ Dystrybutor Programowy ma zapewniony dodatkowy BONUS (patrz dalej).

Oczywiście, wraz z kolejnymi rekrutacjami, poziom rabatowy DP ma szansę rosnąć. Z tego powodu i na potrzeby naliczenia BONUSU dla DP30% następuje „zamrożenie” statusu. To działanie nie ma żadnego negatywnego wpływu na naliczanie międzymarży.

 

REKRUT – Definicja

Dystrybutor Programowy COLWAY w okresie trwania Programu Motywacyjnego ASY REKRUTACJI pozyskuje Rekrutów. Rekrutem jest każda zarejestrowana w systemie osoba, która ma prawo do samodzielnych zakupów w sklepie COLWAY i zrobi zamówienie o wartości punktowej min. 200.

Informacja dodatkowa dla nowych osób – każdy produkt COLWAY ma przypisaną wartość punktową.

(Koszyk zakupowy o wartości 200 PKT oznacza zakup 1, 2 lub więcej produktów, za które Rekrut będzie płacił ok. 180 PLN, ponieważ korzysta z rabatu 30%)

rekrut

DP, który zechce wziąć udział w Programie Motywacyjnym ASY REKRUTACJI, otrzymuje NARZĘDZIA, które może wykorzystywać do zachęcania znajomych, by rejestrowali się w sklepie COLWAY i dołączali do grona Dystrybutorów.

Warto podkreślić, że zarejestrowanie do sklepu nie niesie żadnych zobowiązań, daje tylko przywileje.

Najważniejszym przywilejem jest możliwość kupowania doskonałych produktów COLWAY z rabatem 30%. Ten rabat może urosnąć do 34%, 38%, a w konsekwencji do maksymalnego poziomu 42%. I co istotne – raz osiągnięty poziom rabatowy jest nieutracalny.

 

PROMOCJA 200 PKT + ŻEL OCHRONNY DO RĄK

zel-ochronny-do-rak-colway

Dystrybutor Programowy może również zaproponować (w czasie trwania Programu) promocję, która polega na tym, że każda osoba zaproszona i zarejestrowana w sklepie COLWAY, która zrobi zakupy o wartości min. 200 PKT (ok. 180 PLN) otrzyma możliwość kupienia doskonałego, bardzo wydajnego Żelu Ochronnego do Rąk. To produkt zabezpieczający dłonie, przed wszelkimi zagrożeniami, o których głośno obecnie, a przy tym dbający o dłonie. W przeciwieństwie do preparatów dezynfekujących, opartych na alkoholu, które działają ochronnie tylko przez kilka sekund po aplikacji, nasz Żel Ochronny zachowuje funkcje ochronne do 4 godzin od nałożenia na skórę dłoni i ją pielęgnuje, a nie podrażnia.

 

Cena Żelu Ochronnego w promocji to 10 PLN, zamiast 117 PLN!

 

PROMOCJA DLA REKRUTÓW (Dystrybutorów zarejestrowanych po 30.04.2021)

Dystrybutor Programowy, otrzymuje również narzędzie wspierające zachowania duplikacyjne u swoich Rekrutów.

Każdy Rekrut, pozyskany przez DP i zarejestrowany po 30.04.2021 w systemie COLWAY, ma prawo do korzystania z linków rejestracyjnych i dzielenia się korzyściami COLWAY ze swoimi znajomymi. Może oferować im rejestrację i idący za tym rabat oraz promocję 200 PKT + Żel Ochronny do Rąk, opisaną wyżej.

Jeśli Rekrut, korzystając z podpowiedzi DP, zachęci do rejestracji 3 swoich znajomych i każda z tych osób dokona zakupu o wartości min 200 PKT, to Rekrut otrzyma prawo do kupienia Produktu COLWAY za 1 PLN. Jeśli Rekrut dokona rejestracji 3 znajomych w maju, to otrzyma prawo do zakupienia suplementu LunaCol za 1 PLN. Jeśli te trzy rejestracje zostaną dokonane w czerwcu ( i zostaną zrobione zakupy) to Rekrut otrzyma możliwość kupienia suplementu Colgenium za 1 PLN.

promocja dla rekrutów colway

 

Pozyskiwanie REKRUTÓW, a Realizacja WYZNACZONEGO CELU

DP może samodzielnie pozyskiwać REKRUTÓW i w ten sposób realizować swój cel rekrutacyjny.

Może również (a nawet powinien) robić to w ramach budowania swojej Małej Organizacji Sprzedażowej (MOS), czyli wraz z pozyskanymi przez siebie Rekrutami.

Ponieważ Dystrybutor Programowy ma narzędzia, pozwalające mu zachęcać Rekrutów do zapraszania kolejnych osób do tego, by korzystały z rabatu po rejestracji, to warto pokusić się o mechanizm duplikacyjny.

To DP, powinien poinformować swojego znajomego, któremu wysłał link rejestracyjny o korzyściach jakie może otrzymać od COLWAY i o tym, że może tymi korzyściami obdarować swoich znajomych.

DP powinien wytłumaczyć zasady, w oparciu o  które jego znajomy/Rekrut zdobędzie szansę na otrzymanie LunaColu za 1 PLN (3 nowych Rekrutów w maju), lub Colgenium  za 1 PLN (3 nowych Rekrutów w czerwcu).

colgenium-i-lunacol

Ten sposób budowania Małej Organizacji Sprzedażowej będzie najbardziej efektywny, ponieważ zapewnia dzielenie się korzyściami na wielu poziomach:

Rekrut uzyskuje prawo do rabatu 30% i promocji z Żelem Ochronnym, a jeśli opowie o tych korzyściach znajomym i 3 z nich skorzysta, to Rekrut uzyskuje prawo do otrzymania Suplementu LunaCol lub Colgenium za 1 PLN.

 

Co więcej- jeżeli Rekrut zaprosi do korzystania ze sklepu 6 Rekrutów, to uzyskuje prawo do 2 produktów za 1 PLN.

Przy każdej wielokrotności 3 Nowych Rekrutów pojawia się wielokrotność nagrody w postaci LunaColu lub Colgenium.

 

WAŻNE: Dystrybutor Programowy nie może skorzystać z tej części motywacyjnej Programu (LunaCol za 3 Rekrutów) – Ta zasada dotyczy tylko Rekrutów (osób zarejestrowanych po 30.04 i przed 01.07.2021)

 

zasady

 

CELE REKRUTACYJNE W PROGRAMIE ASY REKRUTACJI

Dystrybutor Programowy COLWAY, który chce sięgnąć po nagrody w Programie, musi zrealizować określony cel wyrażony w liczbie pozyskanych Rekrutów (nowy Dystrybutor z zam. min. 200 PKT).

Aby osiągnąć możliwość wybrania nagrody głównej DP musi pozyskać 15 Rekrutów w ciągu jednego miesiąca – maj lub czerwiec (osobiście lub/i poprzez innych swoich Rekrutów) lub 20 Rekrutów w okresie 2 miesięcy – maj i czerwiec (osobiście lub/i poprzez innych swoich Rekrutów).

drugie

pierwsze

 

NAGRODY W PROGRAMIE ASY REKRUTACJI COLWAY

Dystrybutor Programowy, który zrealizuje cel rekrutacyjny, otrzyma możliwość wyboru nagrody głównej.

Będzie mógł wybrać AWANS na poziom rabatowy 42% (nagroda, która może być atrakcyjna dla DP30% i DP38%)

Lub

Coś z kolekcji biżuterii COLWAY – złoty pierścionek z Moissanitem (1 z 4 wzorów) lub złote kolczyki z Moissanitami.

pierscionki

nagrody

 

NAGRODA SPECJALNA DLA DYSTRYBUTORÓW PROGRAMOWYCH 30%

W PROGRAMIE MOTYWACYJNYM ASY REKRUTACJI przewidzieliśmy specjalną nagrodę dla Dystrybutorów Programowych 30%, którą jest dodatkowy BONUS w wysokości 20 PLN za każdego pozyskanego REKRUTA (osobiście, lub Rekruta pozyskanego przez innego Rekruta w ramach Małej Organizacji Sprzedażowej DP30%).

Bonus pojawi się na koncie DP po zakończeniu Programu Motywacyjnego i podliczeniu drugiego miesiąca Programu, czyli ok 10.07.2021 i będzie stanowił iloczyn kwoty 20 PLN i liczby Rekrutów w MOS Dystrybutora Programowego 30% (pamiętać należy, że system zliczy Rekrutów na podstawie „zamrożonego” poziomu z momentu startu Programu, nawet jeśli DP30% w trakcie trwania Programu awansuje na wyższy poziom – nie ma tutaj ryzyka pominięcia zasług J )

Jeżeli DP30% pozyska wraz ze swoimi Rekrutami w ramach MOS 15 Rekrutów – dodatkowy BONUS wyniesie 300 PLN. Jeżeli to będzie 20 Rekrutów, BONUS wyniesie 400 PLN, a jeśli tylko 5, to BONUS wyniesie 100 PLN.

Warunkiem wypłaty BONUSU jest zrealizowane przez Rekruta zamówienie na minimum 200 PKT. Za każdy taki przypadek (pierwszego zamówienia Rekruta) Dystrybutor Programowy 30% otrzyma 20 PLN.

Do naliczenia BONUSU, nie jest wymagane osiągnięcie progu 15/20 Rekrutów. Płacimy za każdego Rekruta.

 

NAGRODA POCIESZENIA

Jeśli DP nie zdoła zrealizować celu rekrutacyjnego w 100%, to ma szansę na Nagrodę Pocieszenia.

Jeśli DP w ramach MOS zaprosi (bezpośrednio lub poprzez pozyskanych Rekrutów) 10 Rekrutów w skali jednego z miesięcy lub 15 Rekrutów w okresie 2 miesięcy, otrzyma Krem Niebieski Diament z gwarantowanym Moissanitem oraz certyfikatem potwierdzającym jakość tego niezwykłego kamienia szlachetnego.

krem-i-certyfikat

 

KORZYŚĆ Z BUDOWANIA ZESPOŁU DLA DYSTRYBUTORA 42%

Jeżeli jesteś Dystrybutorem Programowym 42% to masz możliwość skorzystania z Programu Motywacyjnego ASY REKRUTACJI COLWAY i sięgnięcia po w/w nagrody

a równocześnie…

możesz wspierać Dystrybutorów Programowych, których masz w zespole, w swojej Małej Organizacji Sprzedażowej. Co prawda ich rekrutacje nie będą się liczyły do Twojego celu rekrutacyjnego (każde z Was pracuje na swój cel), ale wsparcie jakie udzielisz swojemu zespołowi i tak będzie Ci się opłacać.

Jeżeli pomożesz np. jednemu Twojemu DP30% osiągnąć cele rekrutacyjny, to Twój zarobek wynikający z międzymarży wzrośnie o ok. 400 PLN. Jeżeli pomożesz dwóm DP30% osiągnąć cel, to Twoja dodatkowa międzymarża wzrośnie o ok 800 PLN. A jeśli trzem, to będzie to ok 1200 PLN.

definicje

 

Możesz również rozważyć awans na status Menedżera, by sięgnąć po dodatkową Prowizję.

Ta opcja jest dostępna na kilka sposobów. Twój Menedżer na pewno doradzi najlepsze rozwiązanie.

Jeśli jesteś na początku swojej drogi (D30%-38%), ale już widzisz szanse zarobkowe w COLWAY i masz Dystrybutorów Programowych w swoim zespole, to warto rozważyć nominację na status Menedżera Systemowego. To najszybsza droga do tego statusu i taka, która otworzy przed Tobą dodatkowe możliwości zarobkowe, dostępne dla Menedżerów COLWAY.

Przypomnijmy, że status Menedżera Systemowego można otrzymać kupując pakiet o wartości 2600 PKT, składający się tylko z Zestawów Programu Lista Marzeń. Lub komponując w dowolny sposób pakiet o wartości 2600 PKT i dodając do koszyka zestaw 10 Kremów Niebieski Diament z gwarantowanym Moissanitem w każdym kremie.


KORZYŚCI Z KREOWANIA ASÓW REKRUTACJI jakie są udziałem Menedżera COLWAY.

Jako Menedżer COLWAY nie możesz brać udziału w programie ASY REKRUTACJI COLWAY w sposób czynny i otrzymywać przewidziane w Programie nagrody.

Ale jeśli rozumiesz zasady Planu Finansowego COLWAY, to wiesz, że Twoje wsparcie udzielone Dystrybutorom Programowym z Twojej Małej Organizacji Sprzedażowej bardzo się opłaci.

Jeżeli pomożesz jednemu Dystrybutorowi Programowemu 30% osiągnąć cele rekrutacyjne, to masz osiągniętą swoją kwalifikację i dodatkowy zarobek z międzymarży i prowizji na poziomie ok. 430 PLN.

W przypadku, gdy pomożesz dwóm DP30%, Twoim zyskiem będzie kwalifikacja oraz ok. 1120 PLN dodatkowego zarobku z tytułu międzymarż i prowizji menedżerskiej.

Gdy pomożesz trzem DP30%, masz zrobioną kwalifikację i dodatkowy zysk w kwocie ok. 1960 PLN.

Przy czterech poprowadzonych DP30% do zrealizowania celu rekrutacyjnego, zarobisz dodatkowo 2800 PLN.

 

asy rekrutacji

 

Informacje końcowe:

Nagrody rzeczowe i BONUS będą wydawane/naliczane po zakończeniu Programu. W przypadku biżuterii może wystąpić konieczność poczekania na nagrodę, w sytuacji, gdy COLWAY będzie musiał zamówić pierścionek w rozmiarze, którego akurat nie będzie „na stanie”.

 

Newsletter

Zapisz się teraz

Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close