Witamy Cię z otwartymi rękami! Witamy w wesołej, rodzimej gromadzie, gdzie cenimy wysoko naszą cechę narodową – zaradność oraz polską wynalazczość. Gdzie dbamy o Młodość i o Zdrowie! W polskiej organizacji konsumencko - dystrybucyjnej COLWAY !

To, że zaszczycasz nas lekturą tego materiału oznacza, że i do Ciebie wreszcie dotarły pogłoski o magicznych eliksirach - polskich rybich kolagenach, których istnieniu jeszcze czasami towarzyszy niedowierzanie, ale które wzbudzają od piętnastu lat fascynację i pożądanie. O preparatach medycyny zdrowia – suplementach COLWAY, jakie nie mają sobie podobnychna świecie, o substancjach tak sensacyjnych jak np. lunazyna, których nie ma nikt inny w Europie, bądź o pierwszym na świecie Szamponie z diosminą, który realnie zagęszcza włosy… Być może dotarły też do Ciebie wieści o tym, że na polskich wynalazkach biochemicznych, jakie promuje COLWAY - można nieźle zarobić.

Produkty takie, na jakie stawiamy pojawiają się raz na półwiecze. Niemal wszystkie opierają się o rodzime biotechnologie. To w Polsce wyizolowano ze skór rybich, w postaci molekularnej taki kolagen, którego peptydy są zdolne pokonywać barierę naskórka i zatrzymywać na całe lata procesy starzenia się skóry. Zaś wiele lat później opracowano recepturę Atelokolagenu, czy też pierwszego, polskiego faktora wzrostu fibroblastów.

Dlaczego kolageny chronione patentem dystrybuowane są zazwyczaj w sposób bezpośredni? pytano nieraz przez minione lata. Dlaczego nie z półek sklepowych? Dlaczego nie słychać o nich w telewizji, jeśli to taka sensacja światowa? Na te pytania również odpowiada niniejszy materiał.

Minęło bowiem ponad piętnaście lat od pierwszych prezentacji, a Sieć COLWAY rozprowadziła bez reklamy i promocji medialnej, ze znikomym udziałem placówek handlowych – ponad dwa MILIONY opakowań Kolagenu Naturalnego oraz kosmetyków od niego pochodnych, produktów anti-age klasy premium i otoczonych już legendami preparatów prozdrowotnych! Setki tysięcy osób je kupiło, a dziesiątki tysięcy użytkowników nabywa je systematycznie – w tej liczbie Twoi znajomi. To właśnie dzięki orędownictwu konsumenckiemu, bez reklamy medialnej, kiedy za każdą opinią o jakości i skuteczności tych produktów stał ich żywy, realny użytkownik - powstała rozpoznawalna marka o znakomitych referencjach.

Wiele produktów COLWAY obrosło legendami. Nie jest więc trudno docierać z nimi do nowych środowisk, w których otwierają się znakomite możliwości zarobkowe. Pozostaje więc pytanie: dlaczego Ty nie czerpiesz jeszcze korzyści z polecania produktów Organizacji, która Cię właśnie zaprasza do swoich szeregów? Do zakupów z rabatem, do tworzenia struktur konsumenckich, do radosnej formy działalności handlowej, gdzie nauczyciele zarabiają lepiej od sprzedawców, gdzie nikt nigdy nie uprawiał akwizycji, gdzie poznać można wielu nowych znajomych, a nawet przyjaciół.

COLWAY bardzo odróżnia się od wielu sieci sprzedażowych, jakie mogła(e)ś poznać osobiście lub ze słyszenia. Jest marketingiem sieciowym z ludzką twarzą, silną antytezą amerykańskiego modelu tego biznesu. Realizowany bardzo „po polsku”, niezmiennie od 2004 roku cieszy się dużym sukcesem na rynku i nieposzlakowaną opinią. Ta Organizacja daje wielu ludziom radość z dostępu do całkowicie unikalnych kosmetyków i suplementów oraz możliwości zarobkowania na ich dystrybucji.

Spróbuj szczęścia razem z nami! Tu nie ma żadnych „starterów”, ani nikt nie wymaga od Ciebie istotnych inwestycji. Tu nie sposób niczego stracić, ani na czym się zawieść. Mówimy, że nasz biznes to „intensywne, dochodowe życie towarzyskie. Im bardziej intensywne, tym bardziej dochodowe”. Sprawdź nas. Jest bardzo prawdopodobne, że zostaniesz już w tej gromadzie wesołych ludzi. Jest także szansa, że COLWAY stanie się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko nowym środowiskiem i sposobem na podreperowanie Twojego domowego budżetu. Jest całkowicie realnym, że stanie się Twoim nowym konceptem na życie zawodowe.

 

Plan Finansowy COLWAY

 

Status dystrybutora ,,MAŁA ORGANIZACJA''
KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SPRZEDAŻY WŁASNEJ DYSTRYBUTORA
Przy narastających obrotach % Zniżki od Twojego Menedżera
RABAT
0 - 2600pkt 30%
2601 - 5200pkt 34%
5201 - 7800pkt 38%
7801 - 10400pkt 42%
powyżej 10400pkt nominacja na Menedżera COLWAY z prawem bezpośredniego zakupu w firmie z rabatem 42% i innymi korzyściami finansowymi z tym związanymi

 

Status Menedżera
KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SPRZEDAŻY WŁASNEJ MENEDŻERA
  Menedżer COLWAY Menedżer COLWAY Menedżer COLWAY Menedżer COLWAY - Lider Menedżer COLWAY - Lider
Marża przy sprzedaży detalicznej 42% 42% 42% 42% 42%
Międzymarża przy odsprzedaży Dystrybutorowi z obrotem od 0pkt do 2600pkt 12% 12% 12% 12% 12%
Międzymarża przy odsprzedaży Dystrybutorowi z obrotem od 2601pkt do 5200pkt 8% 8% 8% 8% 8%
Międzymarża przy odsprzedaży Dystrybutorowi z obrotem od 5201pkt do 7800pkt 4% 4% 4% 4% 4%

 

  KORZYŚCI
KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE SPRZEDAŻY WŁASNEJ MENEDŻERA
PROWIZJE Z GENERACJI / POZIOMU
Warunki do spełnienia Kwalifikacja 2600 pkt + 1 lub 2 menedżerów w 1 generacji Kwalifikacja 2600 pkt + 3 lub 4 menedżerów w 1 generacji Kwalifikacja 2600 pkt + 5 i więcej menedżerów w 1 generacji Kwalifikacja 2600 pkt + 5 i więcej menedżerów w 1 generacji + obrót 100 000 - 199 000 pkt w 7 poziomach Kwalifikacja 2600 pkt + 5 i więcej menedżerów w 1 generacji + obrót 200 000 pkt w 7 poziomach
1 7% 7% 7% 7% 7%
2 6% 6% 6% 6% 6%
3   4% 4% 4% 4%
4   3% 3% 3% 3%
5   3% 3% 3% 3%
6     2% 2% 2%
7     1% 1% 1%
            1% Nadprowizja z punktów w 7 poziomach* 2% Nadprowizja z punktów w 7 poziomach*
            * od nadprowizji odlicza się nadprowizje Waszych Menedżerów

O P I S / L E G E N D A:

Plan Finansowy COLWAY jest jednym z najprostszych i najbardziej przejrzystych w network marketingu światowym. Widać w nim bowiem cały podział przychodów, jakie przynosi obrót handlowy Organizacji. Widać także skąd się konkretnie bierze każda wypłata prowizji. Jest to również najbardziej hojny dla Uczestników podział wpływów, jaki gdziekolwiek w sektorze MLM praktycznie wdrożono. Nie przewidziano w nim żadnych rezerw. Np. na rozwój międzynarodowy.

Aż 70% wartości katalogowej produktów wraca w tej sytuacji do uczestników Sieci. 42% w postaci rabatów, 26% w postaci prowizji za obrót struktury i 2% w postaci nadprowizji. Procenty prowizji i nadprowizji naliczane są tu w punktach przeliczanych z cen katalogowych (sugerowanych cen detalicznych), a nie od cen zakupu ! Czyni je to bardzo wysokimi. Przy relatywnie wysokiej kwalifikacji prowizyjnej przychód pasywny Menedżera pojawia się w tym Systemie niezwykle szybko i jest znaczny.

Charakterystyczna dla Planu Finansowego COLWAY jest zasada nieutracalności raz uzyskanych przywilejów. Też unikatowa w marketingu sieciowym. Dotyczy ona wszystkich elementów planu. Uzyskanych raz rabatów i warunków systemowych. Jedynym elementem wymagającym powtarzania (tylko od Menedżera chcącego pobrać prowizję) są comiesięczne kwalifikacje prowizyjne – cegiełki systemu wypłat.

D E F I N I C J E:

Dystrybutor – uczestnik Sieci, wprowadzony przez innego Dystrybutora lub Menedżera, któremu przysługuje 30 % rabat, zwiększany przy obrotach liczonych narastająco.

Menedżer – Dystrybutor nominowany za poczynione obroty 10400 pkt, uprawniony do bezpośrednich zakupów w COLWAY i prowizji za obroty innych Menedżerów.

Generacja/poziom – generacje Menedżerów, za obroty których naliczane są prowizje. Premiowane w tym systemie są obroty generacji 1-7.

Kwalifikacja – minimalny miesięczny obrót Menedżera (liczony w wartości punktowej przeliczanej z sugerowanych cen detalicznych produktów), kwalifikujący go odbioru prowizji za obrót w generacjach menedżerskich pod nim (1-7). Kwalifikacja w tym systemie nie obliguje Menedżera do jakiejkolwiek osobistej sprzedaży produktów. Może być on wyłącznie zaopatrzeniowcem Dystrybutorów w swojej „Małej Organizacji”.

„Mała Organizacja” – grupa Dystrybutorów zaopatrywana w produkty COLWAY przez Menedżera. To Menedżer zaopatruje Dystrybutorów, awansuje ich rabatowo i doprowadza do statusu Menedżera.

Prowizje z Generacji/Poziomów – premie naliczane w podanych procentach liczonych od wartości katalogowych (cen detalicznych rekomendowanych) pomniejszonych o VAT.

„X” Menedżerów w 1 Generacji - nie oznacza w Planie Finansowym Colway wymogu jakiejkolwiek aktywności tych Menedżerów. Nigdy. Jedynym warunkiem systemowym (wymogiem od rangi) jest ich jednorazowe zaistnienie.

Lider – Menedżer uprawniony do nadprowizji 1% lub 2 %. Tak samo wg. wartości punktowej przeliczanej z cen katalogowych (detalicznych rekomendowanych) produktów pomniejszonych o VAT.

Pkt - punkt przeliczeniowy OBECNIE 1 pkt = 1,15 zł netto.

Aneta Graf

Po zakończeniu studiów bez większych przeszkód pięłam się po szczeblach kariery. Piastowałam wysokie stanowisko - etat - i było mi z tym bardzo dobrze. I pewnego dnia zaczęła wydzwaniać do mnie znajoma. Gdy telefon zadzwonił kolejny raz w październikowy zimny wieczór dałam się namówić na tak zwaną „domówkę”...

Wanda Buśko

Każdy człowiek to inna historia. Do firmy trafiłam, można powiedzieć, przez dziwny zbieg okoliczności. Znajoma zapraszała mnie przez ok. trzy m-ce na zebranie informacyjne. W końcu dałam się zawieść tylko po to aby powiedzieć "NIE" ! Wówczas kosmetyka nie leżała w zakresie moich zainteresowań, jednak...

Dorota Dąbrowska

Od zawsze szukałam sposobu, żeby poprawić sytuację finansową. Bywałam na różnych prezentacjach produktów i marketingów sieciowych, nawet działaliśmy z mężem w tego typu sprzedaży - ale albo produkt był niezbyt dobry albo sam marketing i system rozliczenia miał sporo wad, a zarobione pieniądze nie dawały satysfakcji. Oczywiście trafiłam również na prezentację produktów kolagenowych i to było to, czego szukałam!

Hanna Więckowska (wcześniej Jagielska)

Przepracowałam trzydzieści lat jako rehabilitant, więc o roli kolagenu i witaminy C w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka wiem wszystko. Blisko dziesięć lat temu zostałam poproszona (jako ekspert) na wykład dr Gawlika organizowany przez firmę COLWAY®. Słuchałam z wypiekami na twarzy, a po wykładzie stwierdziłam, że muszę wziąć udział w propagowaniu tego odkrycia...

Grażyna Polańska

Jako inżynier budownictwa lądowego, pracowałam w Polsce i na kontrakcie zagranicznym, ale zawsze chciałam czegoś więcej, czegoś co zależałoby tylko ode mnie. Pracując na etacie już w 1998r zetknęłam się z MLM, przy okazji zakupu polisy ubezpieczeniowej. Podjęłam współpracę z firmą zajmującą się ubezpieczeniami na życie FMG, która istnieje do dzisiaj.

 

Witaj! Jest nam niezmiernie miło, że chcesz dołączyć do naszej sieci! Aby rozpocząć swoja przygodę z COLWAY, wypełnij i wyślij poniższy formularz. Dalsze informacje oraz instrukcje otrzymasz mailem na wskazany adres. Pozdrawiamy - Zespół COLWAY.
Jestem zainteresowany
Prosimy o odpowiedź, skąd dowiedziałeś(aś) się o COLWAY?
Jeżeli zostałeś(aś) zaproszony(a) do COLWAY przez naszego przedstawiciela - prosimy skontaktuj się z nim bezpośrednio.
Zapytaj o atrakcyjne rabaty na produkty, zaś w przypadku zainteresowania współpracą - pokieruje Cię przez pierwsze kroki w tym przedsięwzięciu.
- Jeżeli znasz 6-cio cyfrowy nr ID tej osoby, to w tym miejscu >LINK< możesz zarejestrować się jako Dystrybutor COLWAY i zmieć możliwość reprezentowania uznanej Marki! Bez jakichkolwiek zobowiązań, opłat i pakietów startowych.
- Jeżeli nie posiadasz 6-cio cyfrowego nr ID Menadżera, prosimy o możliwie dokładne uzupełnienie poniższych pól, a my pomożemy wam się ze sobą skontaktować lub kontynuować współpracę.
Do sieci COLWAY można dołączyć wyłącznie poprzez osobę wprowadzającą.
Podaj nam swój kod pocztowy i telefon, a my przydzielimy Ci aktywnego Menedżera z Twojego regionu.
Zapytaj o atrakcyjne rabaty na produkty, zaś w przypadku zainteresowania współpracą - pokieruje Cię przez pierwsze kroki w tym przedsięwzięciu.
Administratorem danych gromadzonych z wykorzystaniem formularza jest COL WAY Sp. j. z siedzibą w Koleczkowie (adres: ul. Hippiczna 2, 84-207 Koleczkowo, tel. +48 58 676 20 27, +48 58 676 22 62, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do podjęcia kontaktu lub realizacji określonego żądania zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO przez okres niezbędny dla realizacji Twojego zgłoszenia lub w przypadku wyrażonej zgody (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO) do celów wysyłki informacji o produktach i usługach administratora. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia w każdym momencie wyrażonej zgody na przetwarzanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do podjęcia kontaktu bądź realizacji zgłoszenia lub wysyłki stosownych informacji na warunkach udzielonej zgody. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania podanych przez Ciebie w formularzu danych oraz posiadanych przez Ciebie uprawnieniach znajdziesz w Regulaminie. Kliknij i dowiedz się więcej jeżeli informacje podane powyżej nie są dostatecznie jasne!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem