Strona główna - Krem pod Oczy Blue Diamond – dla piękna Twojego spojrzenia

Krem pod Oczy Blue Diamond – dla piękna Twojego spojrzenia

Skóra pod oczami jest jak kapryśna i wymagająca gwiazda – chce dla siebie tego, co najlepsze. Jeśli spełni się jej wymagania, odwdzięcza się powabną promiennością. Postanowiliśmy więc w jednym produkcie zapewnić skórze okolic oczu wszystko, czego mogłaby zapragnąć. Poznajcie nowość COLWAY z ekskluzywnej linii Blue Diamond – Krem pod Oczy Blue Diamond. To najlepszy sposób na to, aby – dosłownie – nacieszyć oczy luksusem!

Krem pod Oczy Blue Diamond to nasza najnowsza propozycja na ekskluzywną pielęgnację cery z wykorzystaniem linii kosmetyków Blue Diamond. Po delikatnym, lecz skutecznym Peelingu z tej serii, rewitalizującym Kremie do pielęgnacji twarzy, unikatowym zestawie do regeneracji i liftingu skóry w postaci ampułek kosmetycznych Blue Diamond Spectrum, przyszła pora na uzupełnienie linii o produkt przeznaczony do partii skóry wymagającej wyjątkowo subtelnej, ale skutecznej pielęgnacji, czyli skóry wokół oczu.

Dlaczego skóra pod oczami wymaga specjalnych kosmetyków?

Kremy pod oczy to nie fanaberia producentów, lecz konieczność zaspokojenia specyficznych potrzeb skóry tego obszaru. W okolicy oczu warstwa dermalno-epidermalna jest bowiem wyjątkowo cienka, ze znikomą liczbą gruczołów łojowych. Bardzo cienka jest też znajdująca się w tym obszarze warstwa podskórna.

Wszystko to sprawia, że skóra w okolicy oczu jest niezwykle podatna na wpływy czynników środowiskowych i upływ czasu. Ponadto wrażliwość samych oczu niejako wymusza stosowanie kosmetyków nadzwyczaj delikatnych i pozbawionych składników drażniących, gdyż – niestety – zdarza się, że nawet skuteczne produkty mogą działać drażniąco, powodując łzawie i zaczerwienie okolicy oka. Dodatkowo, aby pielęgnacja tego nadzwyczaj delikatnego obszaru była udana, musi być spełniony jeszcze jeden warunek – mianowicie przestrzeganie reguły minimalizmu w stosowaniu produktów, co w optymalnym wydaniu sprowadza się do używania tylko jednego kosmetyku. Taki właśnie produkt Wam prezentujemy: jeden – na wiele potrzeb, delikatny tak, że nie tylko nie wywołuje podrażnień, ale niweluje już istniejące, oraz skuteczny od pierwszego zaaplikowania.

Krem pod Oczy Blue Diamond – spełnione marzenie o perfekcyjnej pielęgnacji

Nasz nowy produkt łączy w sobie zalety trzech elementów wykorzystywanych do pielęgnacji skóry wokół oczu:

1) kremu przeciwstarzeniowego i odmładzającego, którego stosowanie daje rezultaty dwojakiego rodzaju – natychmiastowe, gdyż już po 15 minutach od nałożenia skóra wokół oczu staje się widocznie gładsza i rozjaśniona, oraz długoterminowe, gdyż zaledwie 28 dni regularnego stosowania kosmetyku przynosi wyraźny efekt odmłodzenia skóry w okolicy oczu;

2) masażera, który przynosi ukojenie i wspomaga rozprowadzanie bioskładników zawartych w kremie;

3) reduktora opuchlizny wokół oczu.

 

krem pod oczy niebieski diament

Dla piękna Twojego spojrzenia

Pewnie wielu z Was, drodzy Czytelnicy, w tym momencie słusznie krzyknie: „Wow! To wspaniały produkt!”, ale też u niejednego w myślach prawdopodobnie wykiełkuje pytanie: „Jak to możliwe, że jeden produkt o konsystencji kremu może działać tak wszechstronnie?”. Wygaśmy zatem emocje i rozpatrzmy zagadnienie na chłodno. Dosłownie na chłodno, gdyż Krem pod Oczy Blue Diamond może być umieszczony w lodówce i po schłodzeniu nakładany przy użyciu zimnego aplikatora.

Aplikator ten, dzięki specjalnemu uformowaniu, umożliwia bardzo precyzyjne nałożenie kremu na skórę w okolicy oczu i sprawne rozprowadzenie kosmetyku. Można też nim masować skórę wokół oczu – delikatny dotyk i chłód znakomicie redukują opuchliznę oraz przynoszą ukojenie.

 

Składniki i technologie – sekret skuteczności Kremu

Najważniejsze w naszym w kremie jest niewidoczne – nomem omen – dla oczu, ale rezultaty, jakie osiąga się dzięki „niewidocznemu”, są tak spektakularne, że trudno ich nie zauważyć. Przyjrzyjmy się więc bliżej temu, co skrywa nasz kosmetyczny hit:

 • EPS Seafill to kompleks egzopolisacharydów, które pozyskane zostały z mikroorganizmów tworzących plankton morski pochodzący z chronionego ekosystemu z rejonu Mer d’Iroise we francuskiej Bretanii. Po nałożeniu na skórę składnik ten nieomal natychmiast daje dwa efekty: przeciwzmarszczkowy i napięcia sieci kolagenowej. Ładne napięcie skóry pojawia się już w ciągu 15 (!) minut. Dodatek egzopolisacharydów stanowi w naszym kremie aż 2% – nieprzypadkowo, gdyż z badań aplikacyjnych wynika, że przy takim stężeniu uzyskuje się widoczne gołym okiem już kwadrans po nałożeniu wygładzenie skóry wokół oczu. Wyrównują się nierówności i eliminowane są kurze łapki – wskutek tego zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne. Co ważne, efekt wygładzenia skóry utrzymuje się w stopniu prawie niezmienionym przez wiele godzin od nałożenia. W praktyce oznacza to, że zaaplikowanie Kremu pod Oczy Niebieski Diament zapewni gładką skórę wokół oczu na cały czas, kiedy chcemy wyglądać młodo i pięknie. Kompleks egzopolisacharydów stymuluje też ekspresję genów dla białek, które wytwarzane są na granicy dermy i epidermy. W rezultacie pobudzona zostaje synteza kolagenu i elastyny, a także kwasu hialuronowego. Tym sposobem składnik, który powoduje natychmiastowe wygładzenie okolicy oczu, wspomaga działanie peptydów – komponentów, dzięki którym skóra tego obszaru ulega odmłodzeniu na długi czas i z każdym dniem wyraźniej.
 •  

 • Peptydy – od nich zależy poprawa biologicznych właściwości skóry pod oczami oraz uzyskanie utrzymującego się długotrwale wyraźnego jej odmłodzenia. W naszym innowacyjnym produkcie zastosowaliśmy dużą rozmaitość peptydów, aby zaspokoić zapotrzebowanie skóry na różnorodne aminokwasy potrzebne do syntezy białek dermalnych – z kolagenem i elastyną na czele. Wdrożyliśmy też pionierskie dla COLWAY rozwiązanie – po raz pierwszy osadziliśmy w masie kremu pielęgnacyjnego transdermalne peptydy kolagenowe IOC. Ta mieszanka peptydów jest znakomitym źródłem licznych aminokwasów, a ponieważ peptydy te mają masę cząsteczkową do 500 daltonów, to potrafią przenikać w głąb skóry i pobudzać tam fibroblasty do produkcji białek dermalnych oraz kwasu hialuronowego. Niektóre peptydy IOC potrafią działać teżjako promotory przenikania, czyli substancje, które umożliwiają lub ułatwiają przedostawanie się innych składników bioaktywnych głęboko do skóry. Promotory przenikania dosłownie tymczasowo otwierają kanały transportowe w naskórku i skórze, którymi inne komponenty mogą przewędrować transdermalnie i również aktywować fibroblasty, a przez to – wspomóc produkcję składników macierzy międzykomórkowej oraz usprawnić metabolizm samych komórek. W tej aktywności peptydy IOC wspomagane są innymi naturalnymi promotorami przenikania, które osadziliśmy w składzie kremu. Aby na pewno nie zabrakło żadnego aminokwasu potrzebnego do syntezy białek dermalnych, kompozycja naszego nowego kosmetyku wzbogacona została o jeszcze jeden składnik peptydowy – SYN®-TC. To komponent, który zapewnia najlepszą efektywność przeciwstarzeniową. W skojarzeniu z innymi składnikami peptydowymi skutecznie wspomaga syntezę dermalnych białek. Naukowo potwierdzono, że przy regularnym stosowaniu przez niecały miesiąc składnik ten już przy poziomie 2,5% w kosmetyku powoduje, że skóra staje się wyraźnie gładsza, delikatniejsza, a przez to wygląda młodziej, gdyż redukcji ulegają zarówno głębokość, jak i objętość zmarszczek, a także ich liczba. W Kremie pod Oczy Niebieski Diament tego składnika peptydowego znajdziecie aż 3%, co przełoży się oczywiście na dobrą sprawność odmładzania skóry. Rezultatem zastosowania skojarzonego potencjału IOC i SYN®-TC będzie zatem lepszy stan skóry w okolicy oczu i długoterminowe odmłodzenie – wyraźnie będzie to można zobaczyć już po zaledwie 28 dniach regularnego stosowania naszego kosmetyku. 
 •  

 • Pozostałe składniki – ich listę otwiera ekstrakt z kawy, gdyż to komponent o kluczowym znaczeniu dla pobudzenia krążenia w okolicy oka, a co za tym idzie – dobrego dotlenienia i odżywienia tego obszaru oraz sprawnego usuwania zeń toksyn. Właściwości te przynoszą szczególną korzyść podczas kojącego masażu i przy redukowaniu opuchlizny wokół oczu. Ekstrakt z kawy działa też przeciwobrzękowo, zmniejsza cienie i worki pod oczami, napina skórę oraz zapewnia ochronę antyoksydacyjną i fotoprotekcję, co oznacza, że skóra wokół oczu chroniona jest przed starzeniem wynikającym z upływu czasu oraz fotostarzeniem. Aby wzmocnić efekt wygładzenia i rozpromienienia skóry tego obszaru, do składu naszego nowego kremu dodaliśmy element nadzwyczaj szlachetny i drogocenny – Pearlessence – hydrolizat proszku z pereł. Zawiera on substancje, które delikatnie złuszczają naskórek, regenerują skórę, a dodatkowo przyspieszają metabolizm dermalny, wskutek czego skóra staje się bardziej ujędrniona, odmłodzona i z mniej widocznymi zaczerwienieniami. Delikatnie peelingujący charakter perłowego hydrolizatu jest bardzo istotny dla działania wszystkich składników zawartych w naszym kremie, gdyż usunięcie zrogowaciałego naskórka ułatwia ich przenikanie w głąb skóry. Komponując recepturę Kremu pod Oczy Niebieski Diament postanowiliśmy zawrzeć w niej również składniki, które kompleksowo zabezpieczą bariery ochronne skóry oraz pomogą w pozbyciu się podrażnień, zaczerwienień i przebarwień. Stąd w składzie kosmetyku znajduje się niacynamid – jedna z pochodnych witaminy B3, znana też jako witamina PP, liposomalna postać koenzemu Q10 (składnik Vecticell Q10), witamina E i olej z wiesiołka. Wszystkie razem wspaniale zabezpieczają i regenerują warstwę hydrolipidową skóry oraz dermalny potencjał antyoksydacyjny, przez co działają antystarzeniowo. Niacynamid dodatkowo znakomicie nawilża skórę i likwiduje znajdujące się na niej przebarwienia oraz – podobnie jak witamina E – wykazuje działanie przeciwzapalne. 
 • składniki krem pod oczy niebieski diament

  Działanie i zalety Kremu pod Oczy Blue Diamond COLWAY

  Nasz nowy kosmetyk wystarcza za wiele produktów. Tym samym eliminuje ryzyko przeciążenia pielęgnacją delikatnej skóry wokół oczu. Ponadto tenże jeden kosmetyk wystarczy do rozwiązania rozmaitych problemów skóry w okolicy oka – zarówno estetycznych, jak i wynikających z upływu czasu. Działa natychmiastowo – wygładzając skórę wokół oczu niczym antystarzeniowy lifting bez skalpela, i długoterminowo – wpływając na aktywność fibroblastów w skórze i przebieg metabolizmu dermalnego, co powoduje, że skóra w okolicy oczu przy systematycznym stosowaniu kremu staje się doskonale napięta, jędrna i elastyczna. Ponieważ krem kompleksowo zabezpiecza też skórę tego obszaru przed działaniem wolnych rodników, wspomaga jej naturalną hydrolipidową warstwę ochronną oraz skutecznie nawilża i delikatnie natłuszcza.

  Dlatego na wielu poziomach zapobiega samemu starzeniu się delikatnej okolicy oka oraz chroni przed procesami, które to zjawisko przyspieszają, jak na przykład przesuszenie tego obszaru. Kompleksowe działanie kosmetyku dopełniane jest przez efekt rozpromienienia i rozjaśnienia okolicy oka, co wynika z lepszego krążenia, likwidacji obrzęków, zaczerwienień, cieni i worków pod oczami. Rezultat ten można wzmocnić, nakładając krem po uprzednim jego schłodzeniu.

   

  Kto i jak powinien stosować Krem pod Oczy Blue Diamond?

  Krem dedykujemy każdej cerze, ale szczególnie dojrzałej – wymagającej kompleksowej troski w najdelikatniejszych jej partiach, narażonej na niekorzystne działanie czynników środowiskowych, a także osobom wymagającym od kosmetyku pod oczy natychmiastowej skuteczności i zauważalnej, trwałej poprawy stanu skóry.

  Najlepsze efekty uzyskuje się, stosując go regularnie – codziennie rano i wieczorem należy rozprowadzić pod oczami niewielką ilość kremu za pomocą aplikatora, a następnie wklepać delikatnie produkt opuszkami palców do wchłonięcia. Kosmetyk może być stosowany pod makijaż.

  Jeśli mamy w planach przeprowadzenie kojącego masażu i chcemy szybko zlikwidować opuchliznę pod oczami, krem należy przed użyciem schłodzić w lodówce, a sam masaż wykonać chłodnym aplikatorem.

  Jeśli chcemy podarować jeszcze więcej luksusu skórze – już całej twarzy – idealnie nadają się do tego wspomniane wyżej inne kosmetyki z linii Diamentowej.

  Newsletter

  Zapisz się teraz

  Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close