Strona główna - Atelokolagen Złoty – arcydzieło formy i skuteczności w luksusowym wydaniu

Atelokolagen Złoty – arcydzieło formy i skuteczności w luksusowym wydaniu

Zloty Atelokolagen

Atelokolagen Złoty – unikalny kosmetyk anti-age, arcydzieło precyzyjnie wycelowane w przyczyny starzenia się skóry i znakomicie sobie z nimi radzące.

Atelokolagen Złoty to jeden z kilku produktów ekskluzywnej Złotej Linii Atelo – cieszącej się zasłużoną renomą w kraju i na świecie. Jedyny tak piękny, naturalny i skuteczny. (Więcej na temat tej unikatowej serii łączącej w sobie luksus i skuteczną antyoksydację, a dedykowanej osobom prowadzącym intensywny tryb życia, przeczytacie tutaj > Złota Linia Atelo)

Zacznijmy od krótkiej opowieści…

Kiedy postanowiliśmy w COLWAY opracować mistrzowski kosmetyk anti-age, bazowym założeniem stało się przydanie temu produktowi nie właściwości jedynie retuszujących oznaki starzenia się skóry, lecz cech, dzięki którym zniwelowane zostałyby przyczyny wiotczenia tkanek i tworzenia się zmarszczek. Oznaczało to osadzenie w nim natywnego, transdermalnego kolagenu i składników wycelowanych w likwidację wolnych rodników – aby pobudzać regenerację i zapewnić skórze ochronę antyoksydacyjną. A ponieważ miał to być kosmetyk nie tylko dogadzający skórze, lecz także dopieszczający zmysł estetyczny użytkownika i składający obietnicę niezwykłej sensoryczności produktu już od pierwszego spojrzenia na opakowanie oraz niewymagający specjalnych warunków przechowywania, konieczne było zastosowanie innowacyjnej technologii, dzięki której można było uzyskać zachwycającą formę i perfekcyjne zabezpieczenie biowłaściwości produktu na długo, także po otwarciu opakowania. Tak powstał unikatowy na skalę światową kosmetyk – przykuwający uwagę eleganckim opakowaniem ze złotymi akcentami, w którego wnętrzu doskonale uformowana helisa kolagenowa mieni się wspaniale drobinami najczystszego 24-karatowego złota próby 999.

Atelokolagen Złoty – majstersztyk designu

Istotne bioaktywne składniki naszego luksusowego kosmetyku anti-age – czyli tropokolagen z prokolagenem i elastyną – tworzą oś uformowaną w efektowną złotą helisę. Całość tej konstrukcji umieszczono w gęstym żelu atelokolagenowym, który przez cały czas użytkowania produktu – aż do ostatniej jego porcji – zachowuje transparentność i naturalne biowłaściwości. Uzyskanie tak niezwykłej jakości żelu było możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnej formuły ekstrakcji kolagenu. Wskutek tego atelokolagen został perfekcyjnie oczyszczony z reszt biologicznych, jakie występują naturalnie przy zastosowaniu starszej metody ekstrakcji.
Doskonałe oczyszczenie atelokolagenu dostarczyło jeszcze jednej – poza transparentnością żelu – korzyści. Otóż w tej samej objętości produktu udało nam się osadzić ponad dwukrotnie więcej molekuł kolagenu! Jest to najwyższych lotów osiągnięcie technologiczne – dzięki temu Atelokolagen Złoty jest prawdopodobnie jedynym na świecie kosmetykiem przeciwstarzeniowym w formie żelu, który zawiera tak wiele cząstek kolagenu w stosunkowo niewielkiej objętości produktu. Przekłada się to i na tempo, w jakim skóra dzięki stosowaniu tego kosmetyku odzyskuje swoje naturalne piękno i właściwości, i na niespotykaną wydajność produktu.

Wyniki badań nie kłamią

Z badań, które zostały przeprowadzone przez renomowaną jednostkę i w specjalistycznym gabinecie dermatologicznym aplikacyjno-badawczym, wynika, że zdecydowana większość osób, które testowały Atelokolagen Złoty, już po miesiącu stosowania uznała ten kosmetyk za bardzo dobry, a także lepszy od innych preparatów tego typu dostępnych na rynku. Trzeba jeszcze podkreślić – co jest bardzo ważne dla posiadaczy skóry wrażliwej – że nasz produkt u żadnego z uczestników nie wywołał jakichkolwiek objawów ubocznych, podrażnienia czy uczulenia. Był znakomicie tolerowany przez skórę u wszystkich badanych – niezależnie od typu cery.
Tabela na końcu artykułu prezentuje, jak w przywołanym tu badaniu ocenione zostały właściwości Atelokolagenu Złotego służące skórze.

perła opakowań atelokolagen

Kosmetyk anti-age z bogatym wnętrzem

Atelokolagen Złoty to produkt, w którym ultralekka, transparentna postać jest nośnikiem bogactwa składników bioaktywnych, precyzyjnie trafiających w przyczynę starzenia się, a nie tylko łagodzących skutki upływu czasu. I stanowi potwierdzenie, że w kosmetyce anti-age mniej może znaczyć więcej, gdyż kluczowe znaczenie w odmładzaniu skóry ma przemyślany dobór pierwszorzędnej jakości z pietyzmem wyselekcjonowanych składników, które wzajemnie uzupełniają lub wzmacniają swoje działanie, a nie wielka liczba przypadkowo dobranych substancji.

Ten ekskluzywny reprezentant Złotej Linii Atelo zawiera:
• Kolagen – aż w trzech postaciach: atelokolagenu, prokolagenu, tropokolagenu. Dzięki temu w jednym produkcie dostępne są różne postaci bioaktywnych molekuł białka odpowiedzialnego za wytrzymałość i sprężystość skóry. Wszystkie postaci kolagenu cechuje zdolność do pokonywania bariery naskórka, przenikania aż do skóry właściwej i pobudzania znajdujących się tam fibroblastów, a przez to – procesów prowadzących do odmłodzenia skóry i chroniących ją przed starzeniem się. Tropokolagen to ewenement na skalę światową – w postaci potrójnej, bioaktywnej helisy jest ekstrahowany jedynie w Polsce. Atelokolagen jest wykorzystywany szeroko w medycynie do regeneracji tkanek – dzięki swej perfekcyjnej czystości ma zdolność penetracji do najgłębszych partii skóry. Prokolagen tworzą łańcuchy peptydowe, które wytwarzane są przez aktywne fibroblasty w skórze właściwej. Z nich później formowane są helisy kolagenowe. Peptydy kolagenowe, poza pobudzaniem fibroblastów, ułatwiają wiązanie wody i efektywnie nawilżają skórę – a pamiętajmy, że białkowemu rusztowaniu skóry obecność wody bardzo służy.

• Złoto – występuje w postaci drobin, które w formie jonów potrafią docierać aż do warstwy rozrodczej naskórka i tam uruchamiać mechanizmy regeneracyjne oraz wspomagać nawilżenie tkanki. Ten cenny minerał wraz z peptydami kolagenowymi działa na skórę jak ożywcza, naturalna pompa jonowa: przyspiesza migrację składników bioaktywnych przez warstwę dermalną i wymianę mikroelementów, a także stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną.

• Elastyna – to drugie po kolagenie najistotniejsze białko skóry, które odpowiada za jej elastyczność, żywotność i dobre napięcie. Cząstki elastyny zawarte w Atelokolagenie Złotym po dotarciu do głębokich warstw dermalnych pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu, wspomaga ochronę przed stresem oksydacyjnym i wpływają na bardzo dobre nawilżenie skóry.

• Serycyna – białko znane także jako płynny jedwab. Jego cząstki w naturze zlepiają włókna jedwabiu, co z kolei służy doskonałemu wiązaniu wody. Położone na skórze, da efekt silnego nawilżenia i skutecznego zatrzymania wilgoci w tej tkance. Legendarna wręcz odporność jedwabiu na rozciąganie umożliwi natomiast skórze utrzymanie właściwej jej elastyczności. Ponieważ ładunek elektrostatyczny skóry jest przeciwny do ładunku jedwabiu, dlatego też dzięki serycynie Atelokolagen Złoty po zaaplikowaniu doskonale przylega do powierzchni ciała i nadaje tkance aksamitną gładkość. Białko to również pobudza enzymy naturalnie peelingujące naskórek i przyspiesza odtwarzanie się nowej warstwy naskórkowej. Dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami, które mogłyby osłabić jej regenerację.

• Olejek różany – cudownie pachnący składnik pozyskiwany z najlepszego jego źródła, czyli płatków róży damasceńskiej z Maroka. Nie tylko nadaje aromatyczny szlif, ale również ma właściwości uszczelniające naczynia krwionośne, umożliwia utrzymanie długotrwałego nawilżenia skóry i pobudza produkcję kolagenu. Na marginesie dodamy, że jest to również jeden z najsłynniejszych i sprawdzonych afrodyzjaków – symbol miłości i piękna, a jego delikatność jest tak duża, że może być stosowany również na wrażliwej skórze.

skład

Dla kogo Atelokolagen Złoty?

Dedykujemy ten produkt szczególnie posiadaczom cery dojrzałej – którzy od kosmetyku przeciwstarzeniowego wymagają znacznie więcej niż tylko tymczasowego retuszu zmian na skórze, będących konsekwencją starzenia się.
To również produkt dla osób, które liczą się z upływającym czasem i ten czas chcą zaoszczędzić. Produkt ten opracowaliśmy bowiem dla wszystkich, którzy na pewno cenią nadzwyczajną skuteczność w połączeniu z absolutnym pięknem, ale też stawiają na użyteczną praktyczność. Z tego właśnie powodu ten unikatowy w swojej formule i delikatności produkt można przechować tak, jak każdy inny kosmetyk – bez konieczności zapewniania mu specjalnych warunków. Tworzące go cząsteczki uzyskują bowiem pełną bioaktywność powyżej 34 stopni Celsjusza, czyli w momencie kontaktu ze skórą. Praktyczne jest również piękne opakowanie – zaopatrzone w wygodny dozownik, skutecznie chroni zawartość przed wpływem niekorzystnych dlań czynników środowiska.

Efekty działania Atelokolagenu…

… są dwojakie i potwierdzają, że ten kosmetyk celuje w przyczynę starzenia się skóry a nie jedynie w skutki upływu czasu. Pierwsze rezultaty widać natychmiast po nałożeniu produktu na skórę – staje się ona gładka, aksamitna w dotyku, znakomicie nawilżona i rozjaśniona. To jednak zaledwie początek korzyści wynikających ze stosowania tego ultralekkiego żelu, gdyż od pierwszej nałożonej jego porcji w głębokich warstwach dermalnych rozpoczyna się intensywna synteza nowych zasobów białek. Tak na składniki bioaktywne Atelokolagenu reagują fibroblasty. Dzięki temu pobudzeniu z każdym dniem skóra młodnieje, stopniowo odzyskując utraconą jędrność, wytrzymałość, nawilżenie i promienność.
Kto stosował Atelokolagen COLWAY, ten wie, że to prawda; kto nie stosował – powinien przekonać się o tym, dosłownie, na własnej skórze.

Jak nakładać Atelokolagen COLWAY?

Zasada jest prosta: kosmetyk ten aplikujemy czystymi dłońmi na czystą skórę, niezależnie od jej typu. Najlepiej nakładać żel krótko po umyciu i delikatnym osuszeniu skóry, kiedy pozostaje ona jeszcze lekko wilgotna.
Wystarczy niewielka ilość produktu (dosłownie doza), aby pokryć nim sporą powierzchnię – twarzy, szyi bądź dekoltu, bo głównie tym obszarom nasz Atelokolagen jest dedykowany.
Jeśli po aplikacji na skórze pozostają mieniące się pięknie drobinki złota, należy je wymasować, aby warstwa dermalna do maksimum wykorzystała potencjał tkwiący w tych cennych cząsteczkach. Przy okazji fundujemy skórze delikatne pobudzenie krążenia, a to nie tylko przysłuży się jej dotlenieniu i odżywieniu, ale również usprawni przenikanie bioaktywnych składników w głąb tkanki.
Kiedy kosmetyk się wchłonie (a wchłania się błyskawicznie), najlepiej zastosować na skórę jeszcze odpowiedni do rodzaju cery balsam lub krem. Idealnie, jeśli na dzień będzie to Atelokrem MC² ze Złotej Linii Atelo COLWAY, gdyż będzie dobrze komponował się swoim składem z Atelokolagenem.

Na tak przygotowaną cerę można nakładać makijaż.

 

Efekty działania Atelokolagenu Złotego% pozytywnych odpowiedzi
Właściwości nawilżające84
Odczucie odżywienia skóry84
Właściwości przeciwzmarszczkowe68
Poprawa kondycji skóry84
Poprawa elastyczności92
Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry80
Poprawa sprężystości skóry88
Wygładzenie naskórka100
Regeneracja naskórka92
Łagodność dla skóry100
Atelokolagen a podobne produkty na rynku68

*Badania aplikacyjne przeprowadzone na grupie 25 osób przez okres 84 dni.
Badania wykonano w J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.
 

Newsletter

Zapisz się teraz

Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close