Strona główna - 20 Rocznica COLWAY

Świętuj z nami 20 Rocznicę COLWAY !!!

20-rocznica-colway

 

17-19 maja 2024 r.
Zamek Janów Podlaski 

 

20 lat znaczy wiele… Spośród zarejestrowanych w Polsce firm handlowych, takiego jubileuszu doczekał nikły ich procent.W naszej branży – sprzedaży bezpośredniej czy MLM – zaledwie trzy… Blisko setki innych już nie ma. I również tylko trzy spośród nich, zamykając się, wypłaciły wszystkie należne prowizje…

Może to dlatego nikt i nigdy, prócz nas, nie odważył się poprowadzić takiego biznesu pod szyldem Spółki Jawnej, w której wspólnicy odpowiadają całym majątkiem osobistym za wszelkie zobowiązania.

20 lat znaczy wiele… Również w życiu człowieka. To czas wystarczający, aby osiągnąć dojrzałość, ale także by dojrzeć do tego, co – szumnie zwane życiową mądrością – w istocie jest po prostu sumą doświadczeń, z których korzystając należy jedynie zachowywać przyzwoitość.

A wtedy – mozolnie lecz trwale – może wykuć się coś, co po latach warte będzie świętowania. Może wykształcić się coś, do czego wielu będzie chciało się odwoływać, z tym utożsamiać – i na tym dalej budować.

Spoglądając refleksyjnie już dzisiaj w te minione 20 lat, myślę Drodzy Przyjaciele, że mamy co uczcić…”

 

Jarosław Zych

 

Wielkimi krokami zbliżają się uroczyste obchody 20 rocznicy COLWAY. 

Przez dwadzieścia już lat współtworzycie COLWAY, towarzysząc nam w tej fascynującej podróży pełnej wyzwań i zaangażowania, intensywnej pracy z pasją i wizją oraz wzajemnej inspiracji.

Dlatego też chcemy, abyście poczuli się częścią tego wyjątkowego momentu. Wasza obecność jest dla nas ogromnie ważna, gdyż to dzięki Wam możemy celebrować w pełni tę wyjątkową rocznicę.

Niech będzie to niezapomniany czas spotkań, wspomnień i nowych inspiracji! Czas podsumowań i refleksji nad przeszłością, chwile radosnego celebrowania dnia dzisiejszego oraz nadziei na dalsze wspólne sukcesy w przyszłości.

Dołączcie więc do nas jak najliczniej, aby wspólnie świętować kolejny kamień milowy w historii COLWAY!

8 marca rozpoczynamy sprzedaż biletów na 20 Rocznicę COLWAY

Poniżej znajdziecie wszystkie ważne informacje dotyczące szczegółów wydarzenia:

 • Opis niezwykłego miejsca naszego spotkania
 • Zarys agendy i programu obchodów jubileuszu
 • Ceny i rodzaje biletów
 • Udogodnienia transportu
 • Zakup biletów – zasady i opcje płatności
 •  

  Zamek w Janowie Podlaskim

  SALA_ZAMEK

  Na uroczyste obchody naszego jubileuszu wybraliśmy dla Was miejsce wyjątkowe i jednocześnie sprawdzone, w którym mieliśmy okazję już gościć. Czterogwiazdkowe centrum konferencyjno-wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą. Wyróżniają go nowoczesne, komfortowe pokoje, wyśmienita kuchnia i świetna obsługa.

  Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, stworzona została wyjątkowa przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.

  Zapraszamy do zapoznania się z obiektem, jego historią oraz pełną ofertą.
  Szczegóły znajdziesz na stronie hotelu: www.zamekjanowpodlaski.pl 

  Agenda Rocznicy

  Przedstawiamy poniżej wstępną agendę obchodów 20 Rocznicy.
  Plany mogą się lekko zmienić, ze względu na dopinane jeszcze szczegóły i trwające negocjacje.

   

  PT_17

  Pierwszy dzień planujemy spędzić na świeżym powietrzu, na specjalnie wydzielonej do tego polanie, będącej wspaniałą przestrzenią piknikowo-relaksacyjną. W tym dniu zapraszamy na wspólną biesiadę – skupimy się na integracji i zabawie w niezobowiązującej, luźnej atmosferze. 

  W dedykowanej trawiastej przestrzeni udostępnione będą leżaki i parasole, zaś w celu „podkręcenia atmosfery” do Waszej dyspozycji do późnych godzin wieczornych pozostaje open bar (zimne i gorące napoje, soki, piwo i wino).

  SB_18

  To dzień oficjalny – czas na podsumowanie zarówno ostatniego roku, jak i całych 20 lat istnienia COLWAY. To także czas na przedstawienie naszych przyszłych planów oraz na wystąpienia wyjątkowych gości. Wieczorem odbędzie się uroczysta gala, w trakcie której wyróżnimy i docenimy ogromny wkład wszystkich, którzy kształtowali naszą 20-letnią historię. Nie zabraknie też oczywiście specjalnie przygotowanych atrakcji i niespodzianek.

  AGENDA_1B_bez

   

  ND_19

  AGENDA_1C_

   

  Podczas całego wydarzenia dostępne będą gorące i zimne napoje oraz słodkie przekąski. W czasie przerw oraz w pozostałym czasie wolnym, zapraszamy do odwiedzenia Sklepiku COLWAY. 

   

  Ceny biletów

  Przygotowaliśmy dla Was kilka opcji. Ceny biletów są uzależnione od liczby noclegów, od standardu pokoju oraz od ilości osób w pokoju. 

  Bilety dla dzieci do 4 lat są bezpłatne. Ceny biletów dla dzieci w wieku 4 – 12 lat – do ustalenia indywidualnie.

   

   

  bilet 2 dniowy

  W cenie biletu:
  Parking, 2 noclegi, śniadania, obiad (sobota), 2 kolacje, przerwy kawowe i open bar, udział w biesiadzie, w części oficjalnej i uroczystej gali, koncerty i atrakcje, pakiet prezentowy oraz dostęp do wszystkich atrakcji hotelowych, w tym do strefy SPA i basenu.

  bilety 2 dniowe

   

  31-322

  bilet 1 dniowy

  W cenie biletu:
  Parking, 1 nocleg, śniadanie (niedziela), obiad, kolacja, przerwy kawowe, udział w części oficjalnej i uroczystej gali, koncerty i atrakcje, pakiet prezentowy oraz dostęp wszystkich atrakcji hotelowych, w tym do strefy SPA i basenu.

  bilety 1 dniowe

   

  31-322

  BILET_BEZ

  Ten typ biletu jest wyborem dla osób, które są zainteresowane udziałem wyłącznie w części oficjalnej, z uroczystą galą włącznie. Bilet ten nie obejmuje udziału w kolacji oraz wieczornym koncercie i zabawie. 

  cena_mniejsza

  W cenie biletu bez noclegu:
  Parking, obiad, przerwy kawowe, udział w części oficjalnej i uroczystej gali, pakiet prezentowy. 

  Pokoje

  Hotel oferuje 2 standardy pokoi o różnej cenie oraz warunkach.
  Zapraszamy do zapoznania się z obiema propozycjami.

   

  Pokój w Zamku

  pokoje w zamku

  Pokoje znajdujące wewnątrz murów XVIII-wiecznego Zamku, w skrzydłach bocznych oraz w głównej oficynie. 

  W części pomieszczeń zachowano naturalną cegłę i dekoracyjne elementy historycznych murów. Tradycyjne akcenty, jasne, przestronne okna, nowoczesne wyposażenie tworzą unikalny klimat, finezyjne połączenie historii i nowoczesności.

  Szczegóły znajdziecie na stronie hotelu – opis i galeria

  Ilość pokoi w Zamku jest ograniczona do max. 60.

   

  Pokoje w Podzamczu

  pokoj-podzamcze

  To pokoje znajdujące się w budynkach przed dziedzińcem zamku. Urządzone w stylu skandynawskim, gdzie dominuje biel, naturalne drewno i surowy, szlifowany beton. Wyjątkowego charakteru każdemu pokojowi nadają tradycyjne, kolorowe pasiaki podlaskie.

  Budynki w Podzamczu mają charakter modułowy – każdy z nich składa się z 3 pokoi (2 na parterze, 1 na piętrze), z których każdy ma osobną łazienkę i klucz, natomiast posiadają przestrzeń wspólną.
  Jest to zatem doskonały wybór dla grup, które chcą mieszkać blisko siebie. Pokoje Podzamcza posiadają podziemne połączenie z Zamkiem.

  Szczegóły znajdziecie na stronie hotelu – opis i galeria

  Ilość pokoi w Podzamczu jest ograniczona do max. 90.

   

  Transport COLWAY Express

  baner_transport

  Dla Waszej wygody i komfortu COLWAY organizuje i pokrywa w znacznej części koszty transportu uczestników z wybranych miast w Polsce. W zależności od liczby chętnych, będą to busy (ok. 20 os.) lub autokary – pod nazwą COLWAY Express. W poniższej tabeli znajdziecie miasta odjazdu oraz ceny za przejazd w 2 strony, oraz orientacyjne godziny wyjazdu oraz powrotu. Dopłata za transport jest możliwa tylko do biletów 2-dniowych.

  colway express

  *Godziny odjazdów i powrotów mogą się jeszcze nieznacznie zmienić w zależności od zmian w rodzaju transportu (bus lub autokar), ewentualnej modyfikacji trasy lub liczby przystanków po drodze.

   

  Zakup biletów

  Bilety na 20 Rocznicę można opłacić w dowolnie wybrany sposób.
  Możliwa jest płatność przelewem, z wykorzystaniem prowizji do 100% ceny biletu, a także punktów z programu Lista Marzeń (40zł/pkt). Metody płatności można także ze sobą łączyć.

  • Płatność przelewem na konto (PLN) 48 1910 1048 2786 5992 5732 0001
  • Płatność prowizją/punktami LM – podając numer ID konta w systemie

  WAŻNE: 

    1. Możliwy jest także zakup wielu biletów przez jedną osobę 
    2. Płatność musi być zrealizowana w ciągu 7 dni momentu zamówienia biletów. W przypadku braku jej odnotowania, rezerwacja zostanie anulowana, a bilety wrócą do sprzedaży.
    3. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, konieczne jest podanie tej informacji w momencie składania zamówienia wraz z podaniem pełnych danych do faktury.

    

   Rezerwacja biletów

   Bilety można zamawiać WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ

   Zamówienia należy składać na adres mailowy: magda.stachnik@colway.pl

   W tytule maila prosimy wpisać:Bilety na 20 Rocznicę” oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej

   W treści maila należy podać kompletne dane osób, dla których są zamawiane bilety:

 • imię i nazwisko
 • numer ID COLWAY
 • numer telefonu
 • adres mailowy
 • metoda płatności
 • ilość noclegów
 • rodzaj pokoju (Zamek lub Podzamcze)
 • typ pokoju (1 os. 2 os. lub 3 os. – dostawka)
 • uwagi
  – wskazanie osób do zameldowania w jednym pokoju (rezerwacje grupowe)
  – informacje o specjalnych wymaganiach, np. niepełnosprawność
  – wskazanie specjalnej diety, np. wegańska
 •  

   1. W przypadku rezerwacji grupowych, na podany adres e-mail prześlemy do uzupełnienia formularz w celu ułatwienia zebrania ww. informacji. 

    W przypadku płatności prowizją, wymagane jest wskazanie numeru ID konta, z którego ma być pobrana.

    Podanie numeru ID uczestnika jest bardzo ważne ze względu na wyróżnienia podczas uroczystej gali, w której nie chcemy nikogo pominąć. Samo imię i nazwisko mogą być do tego nie wystarczające.

    ZAMÓWIENIA na bilety przyjmujemy do dnia 30.04.2024 lub do wyczerpania puli biletów, jeśli to nastąpi wcześniej. 

    hotel 20 rocznica colway

  Newsletter

  Zapisz się teraz

  Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close