Plik
 

 Profesor Siergiej Batieczko odmienił już życie wielu ludzi

Czy słyszeliście już o spektakularnych efektach zastosowania się do zaleceń profesora przez dziesiątki już(!) ludzi ze środowiska COLWAY? Osoby te nie tylko pozbyły się zbędnych kilogramów w przyjemny sposób, ale przywróciły do prawidłowego funkcjonowania swoje organy wewnętrzne i nabrały mnóstwo energii, entuzjazmu i sił witalnych.

Profesor Batieczko - chirurg, pragmatyk, który podczas pobytu w Chinach zmienił swoje podejście do medycyny i człowieka. „Każdy z nas może się wyleczyć. Nasz organizm może sam zwalczyć większość dolegliwości, musimy mu tylko pomóc, odpowiednio o niego dbając.” - powtarza na swoich wykładach. Pomaga ludziom odnaleźć ich własną „drogę do zdrowia”. Nieustannie dokształca się i rozwija praktyczne umiejętności w poszukiwaniu dostępnych każdemu sposobów na przedłużenie życia człowieka w dobrej kondycji i zdrowiu.

 

Więcej na: www.batieczko.pl 


Czytaj więcej

Profesor Siergiej Batieczko w 2017 roku znów w Polsce!

W maju rozpocznie się cykl spotkań otwartych z profesorem. Harmonogram już wkrótce.

UWAGA! Macie możliwość uczestnictwa w jedynym spotkaniu otwartym, które odbędzie się w kwietniu.

Już po raz trzeci odwiedzi Kraków. Jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, a zarazem to, w którym w ostatnich miesiącach jego mieszkańcy tak bardzo zwrócili uwagę na swoje zdrowie. Na spotkaniu inauguracyjnym tournée w 2017 roku, słuchacze posiądą wiedzę od profesora w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej. Wykład opierał będzie się głównie wokół odpowiedzi na pytanie: 

W jaki sposób człowiek może samodzielnie uzdrowić swoje ciało?

 

Termin:
7.04.2017 godz.18:00
 
Miejsce:
Centrum Kongresowe Uniwersytet Rolniczy,
Aleja 29 Listopada 46
30-001 Kraków
 

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem