Wiemy o tym, że niektóre firmy konkurencyjne czynią z wytwarzania produktów dla nich w normatywie ISO ogromne halo propagandowe. Podczas, gdy w dzisiejszych czasach jest to już prawie standard. Zdecydowana większość podmiotów wytwarzających produkty dla COLWAY posiada najwyższe certyfikaty wytwórcze: GMP HACCP, BRC oraz ISO.

 

SPRAWDŹ TUTAJ

 


 

OLIMPIA baranowska IOC

 

Informujemy, że jeden z naszych strategicznych partnerów IOC  Sp. z o.o. – wytwórca m.in. Atelokolagenu  czy Atelokremu MC2  - pomyślnie wdrożył w marcu tego roku System Kontroli Jakości zgodny z normami ISO: PN-EN ISO 22716:2009 w zakresie Projektowania, produkcji i dystrybucji kosmetyków oraz komponentów, oraz PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie Projektowania, produkcji i dystrybucji żywności funkcjonalnej, kosmetyków oraz komponentów.

Wyśmiewajcie, więc chwalenie się certyfikatami jakości wytwórczej.

Przykładowo, trójhelisa kolagenowa w procesie ekstrakcji naprawdę "nie wie" czy "przeskoczyła" do roztworu wodnego w normatywie ISO czy bez niej, a jest to warunek powstania polskiego kolagenu rybiego.

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem