13 Rocznica COLWAY - Z Tradycją w Pokolenia

już za nami...

Trzynasta Rocznica COLWAY już za nami:

  • Trzy dni pełne pasji, emocji, chwil wzruszeń i zabawy.
  • Prawie czterystu Gości, którzy zjechali do Janowa Podlaskiego specjalnie dla Nas i dla Was!
  • Dwanaście godzin akcji scenicznej w wykonaniu naszych autorytetów.
  • Premiery trzech nowych produktów w ofercie COLWAY.
  • Prezenty, prezenty, prezenty…

Mało?

Stokroć więcej uśmiechów na Waszych twarzach, niezapomnianych momentów, chwil nie do opisania, emocji sprawiających gęsią skórkę. Niech ta siła, która zrodziła się właśnie tam, w Janowie Podlaskim, generuje dalsze „bo warto”. W COLWAY nic nie trzeba. W COLWAY niczego nie musisz.

Takiej imprezy rocznicowej nie widział jeszcze nikt! Była wyjątkowa. Urzekającym był widok patrzeć na całe rodziny wraz ze swymi pociechami, które niejednokrotnie nie potrafiły rzec słowa. To Wy przekazujecie pałeczkę dalej, do czego ochoczo zachęcamy. Niechaj COLWAY stanie się Waszym dziedzictwem, które potomstwo będzie przekazywać z pokolenia na pokolenie. Bowiem, jak powiedział Jarosław Zych ze sceny w Janowie Podlaskim, COLWAY to twór ogromny, stabilny, niezatapialny. Dopóki Wy będziecie, dopóty będzie sens, zrobimy wszystko by z jeszcze większą pasją i oddaniem tworzyć dla Was rzeczy magiczne.  

Magia była też w Janowie Podlaskim.

Będziemy wspominać to wydarzenie z wielkim sentymentem aczkolwiek bez melancholii czy nostalgii. Dlaczego? Bo wiemy na pewno, że wrócicie i już zawsze będziecie wracać…

Kto nie był, niechaj spyta o wrażenia Uczestników naszego wieca plemiennego w Janowie Podlaskim.

To nie koniec! Na scenie zapowiedziane zostało tournée Karoliny Górskiej i Jarosława Zycha. Będą przemierzać kraj i wspólnie z Wami biesiadować w tradycyjnym duchu colwayowców – jak na polski MLM przystało.

Dziękujemy i do zobaczenia!

migawka3 PLAY

galeria rocznica

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem