Skorzystaj i Ty z ogromnego potencjału!

 instagram jestesmy

Nareszcie jest, wystartowaliśmy z oficjalnym kanałem COLWAY na Instagramie! Zachęcamy do śledzenia profilu i poznania naszych produktów z zupełnie nowej perspektywy:

www.instagram.com/colway_official

 

Instagram…co to w ogóle jest?!

Pierwsza wersja Instagrama zadebiutowała na iPhonach w 2010 r. Jej twórcy chcieli oddać użytkownikom proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu będą mogli nie tylko dzielić się zdjęciami i krótkimi filmami ze znajomymi, ale także wraz z osobami z całego świata stworzyć portal społecznościowy, który pozwalałby patrzeć na rzeczywistość oczami innych. Tak piękna idea musiała spotkać się ze sporym zainteresowaniem użytkowników. Po niecałych dwóch latach od premiery, z Instagrama korzystało aktywnie ponad 100 milionów osób, a w grudniu 2014 r. liczba ta urosła o kolejne 200 milionów. Skąd jednak to całe zamieszanie wokół Instagrama?

 

Największą zaletą opisywanego przez nas serwisu jest aplikacja mobilna. Pozwala ona nie tylko na robienie zdjęć, ale także na szybkie i łatwe dodawanie do nich różnego rodzaju filtrów. To właśnie dzięki nim fotografie publikowane w Instagramie wydają się być tak wyjątkowe. Dodatkowym smaczkiem zdjęć wykonanych przy pomocy Instagrama jest bardzo rzadko spotykany w dzisiejszej fotografii kwadratowy format zdjęć, rodem z aparatów Kodak Instamatic lub Polaroid. W połączeniu z szybkim i prostym udostępnianiem obrazów i filmów otrzymujemy bardzo wygodne narzędzie, które pozwala nie tylko dzielić się artystycznymi wizjami, ale także szukać inspiracji u użytkowników z całego świata. Społecznościowy aspekt usługi bardzo szybko zaskarbił sobie serca użytkowników, a sam serwis stał się niesamowicie popularnym medium, z którego można czerpać informacje z życia mniej lub bardziej sławnych osób, co przysparza mu jeszcze większej popularności. Jak zatem rozpocząć przygodę z Instagramem?

 

Tego dowiecie się w kolejnych materiałach informacyjnych już wkrótce!

 

Izabela Malitka


Na podstawie:

http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Co.to.jest.Instagram

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem