Dostępny już niebawem !!!

NOWY Atelokolagen COLWAY dostępny już niebawem !!!

Nie ustajemy w pracach nad udoskonalaniem naszych produktów, w związku z tym informujemy, że dobiegają końca prace nad zmianami w niewątpliwym hicie oferty COLWAY, jakim jest ATELOKOLAGEN.

Kierując się Waszymi sugestiami, zmieniamy wygląd i konstrukcję butelki. Pragniemy, by do Waszych rąk ZAWSZE trafiał produkt o najwyższej jakości bez cienia skazy. Spiralę z białek złota i serycyny, którą zamknęliśmy w ATELOKOLAGENIE, również poddaliśmy rekonstrukcji. 

Produkcja 100% w Polsce! 

 


Dla niecierpliwych

Mamy jeszcze 100x Złotych Zestawów ATELO–COLWAY, w skład których wchodzi ten rewolucyjny kosmetyk (w pierwotnej wersji). Wracamy do Was z odświeżonym produktem w ostatnich dniach lipca. Do tego czasu ATELOKOLAGEN nie będzie dostępny w naszym magazynie. 

Mimo szeregu ulepszeń, które wymagały inwestycji, cena nie ulegnie zmianie. ATELOKOLAGEN COLWAY w nowej formule będzie znacznie bardziej odporny na możliwość powstawania w nim bąbli powietrza i uszkodzeń spirali.

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem