atelokrem gabka1

 

Doczekałyście się Drogie Panie! Wszystkie zapowiedziane na lipiec nowości produktowe COLWAY są już dostępne w sklepie dla Menedżerów COLWAY!  Włącznie z kosmetykiem, który będzie kolejną naszą wizytówką:  pierwszy taki na rynku europejskim, łączący zalety kremów BB, CC i DD, bogaty w naturalne, transepidermalne peptydy Atelokrem Multikorygujący, o którym przeczytacie tutaj: 

https://colway.pl/produkty/atelokrem-multi-korygujacy

jeszcze więcej tutaj:

http://producentkosmetykow.pl/kosmetyki-warte-uwagi/atelokrem-multi-korygujacy-bbccdd/ 

Kolejnych informacji posiądziecie z materiałów, jakie Wam udostępnimy, również w filmowej formie bijących rekordy oglądalności rozmów Karoliny Górskiej z Olimpią Baranowską.

 

Menedżerowie, którzy czekali na ten produkt, by zamówieniami z nim właśnie w przesyłkach zamknąć obrót lipcowy – otrzymali tę szansę.

 

Więcej!

 

DO KAŻDEGO OPAKOWANIA BĘDZIEMY DOKŁADAĆ PROMOCYJNIE ATRAKCYJNY PREZENT W POSTACI MARKOWEJ GĄBKI

 

… która pomaga w idealnym rozprowadzeniu na twarzy Atelokremu Multikorygujacego.  Użycie przy aplikacji gąbki typu beauty blenders jest zasadne również dlatego, że pierwsza partia tego sensacyjnego kremu, której promocja wypada akurat na środek lata, zawiera w składzie zwiększoną ilość naturalnego (a jakże!) filtra przeciwsłonecznego. Uroczych gąbek do naszej sensacyjnej nowości nie zabraknie dla nikogo. Firma IOC zafundowała je do aż 5 tysięcy pierwszych opakowań! 

 

UWAGA!

Zamówienia złożone w dniu dzisiejszym (31.07) zostaną zrealizowane i wysłane JUTRO (01.08.)

 

gabka

 

POBIERZ - Ulotka Atelokrem Multikorygujący BB+CC+DD

 

PREZENTACJA Atelokrem Multikorygujący BB+CC+DD

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem