Strona główna - 312-zestaw-napinajacy-pod-oczy-juz-w-sprzedazy

ZESTAW NAPINAJĄCY POD OCZY JUŻ W SPRZEDAŻY

Pobierz materiały marketingowe

 

 

 

Ten produkt wyrósł z naszych wartości

  

Żyjemy w czasach, w których informacja dociera do adresata w ciągu sekund, a przesyłka w ciągu godzin. W czasach szybkich i niecierpliwych.
To era, w której czas stał się cenniejszy od rezultatu, seks nie musi towarzyszyć uczuciom, sportowcy budują mięśnie w kilka miesięcy, zaś medycyna zajmuje się znoszeniem objawów, a nie leczeniem przyczyn choroby. To epoka wielkich karier produktów, które nie likwidują problemów ale odsuwają je w czasie natychmiast po ich zastosowaniu.

Pigułki przeciwbólowe, nasenne, przeciwgorączkowe, przywracające potencję, wydolność, koncentrację. Używki pobudzające lub poprawiające nastrój, liczne środki służące niezwłocznej poprawie wyglądu, zapachu, wrażenia…

Ich konsumenci nie oczekują niczego więcej prócz tego, by działały skutecznie i natychmiast. Bez oglądania się na to, co potem, kiedy działać przestają. Większość z nas zaakceptowała tę epokę i chce nabywać więcej, jeszcze więcej produktów natychmiastowego działania. Bez względu na cenę i na konsekwencje.

W 2012 roku pojawiły się w USA pierwsze, bardzo krótko jeszcze działające „błyskawiczne napinacze” zmarszczek, „chwilowe likwidatory” tzw. worków pod oczami. Dały ich użytkownikom możliwość „odmłodzenia” się na godzinę, dwie – w miarę postępującej odwagi wytwórców
w sięganiu po składniki temu służące – nawet na kilka godzin.

Niebawem dotarły także do Europy. Stały się prawdziwymi lokomotywami obrotowymi firm dystrybuujących kosmetyki w sprzedaży bezpośredniej, szczególnie na prezentacjach handlowych. Który bowiem „posiadacz” obwisłości pod oczami, nieuchronnych stygmatów upływającego czasu i trybu życia, nie chciałby mieć możliwości pozbycia się ich, niechby tylko na kilka godzin?

Przed spotkaniem, które o czymś zadecyduje, przed ważnym wydarzeniem, przy doniosłej okazji…Na prezentacjach pokazywano, jak w ciągu kilku dosłownie minut okolice oczu osób poddawanych aplikacji cudownie „młodnieją”. I zapewniano, że efekt ten utrzymuje się potem wiele godzin. Filmy w internecie reklamujące te korektory urody notują nadal miliony wejść, a same produkty cieszą się niezmiennym powodzeniem.

Nikt raczej nie dociekał, jaki jest mechanizm działania substancji potrafiących ekspresowo „likwidować” tzw. worki pod oczami i głębokie zmarszczki. Nie zastanawiano się też, dlaczego produktów tego rodzaju nie reklamują największe firmy kosmetyczne.

Te, które budowały swoją markę przez dziesięciolecia i chcą ją utrzymać na stulecia.

Potencjał marketingowy ekspresowych korektorów zmarszczek i worków pod oczami, kiedy dźwignią ich sprzedaży są prezentacje – był nam w COLWAY znany, zanim zaczęły spływać postulaty zdobycia takiego produktu dla naszej Sieci. Nie byliśmy jednak nigdy firmą podporządkowującą wszystko zyskom. Budujemy markę na kolejne dziesięciolecia. Dlatego pozyskana, a mało jeszcze znana konsumentom wiedza o „błyskawicznych napinaczach” zmarszczek kazała nam zachować daleko idącą ostrożność.

 

Po pierwsze nie ma na tym świecie praktycznie produktów działających na nasz organizm szybko, spektakularnie i doraźnie – całkowicie dlań obojętnych. „Napinacze” również takim nie są. Wykorzystują głównie dwa mechanizmy: odwodnienie i wyłączenie kurczliwości. Gdy dzieje się to zbyt często – nie może robić dobrze delikatnej skórze okolic oczu. I już choćby dlatego należy takich produktów używać naprawdę na właściwą okazję, nie zaś na co dzień.

Prawda o najbardziej spektakularnie działających „napinaczach” jest jednak jeszcze bardziej niepokojąca. Można niestety zakładać, że im szybciej i mocniej „ściągają” skórę, tym bardziej ją niszczą. Te, o których było najgłośniej zawierały (nie deklarowane) w składzie toksyny, paraliżujące już w 2-3 minuty po aplikacji mikromięśnie, które poddane takiemu zabiegowi wielokrotnie, stają się tak samo dysfunkcjonalne jak po ostrzykiwaniu botuliną.

 

W najlepszym przypadku analizy składu wykazywały obecność substancji, które uszkadzają strukturę lipidowobiałkową błon komórkowych i dosłownie „ogłupiają” komórki – stocznie wytwórcze kolagenu i elastyny w skórze, a keratyny w naskórku. Ceną za efekt napięcia zmarszczek i worków już po 2-3 minutach po aplikacji, może więc być przyspieszone starzenie się obszaru skóry pod oczami.

 

Ekspresowych i skutecznych zarazem, doraźnych korektorów zmian starzeniowych skóry okolic oczu nie ma na świecie zbyt wiele.
Są to bowiem produkty wymagające dostępu do bardzo zaawansowanych biotechnologii, dlatego też 100% – owo „roślinne” składy niektórych z nich należy włożyć między bajki. Zleciliśmy dwóm niezależnym laboratorium badanie „napinaczy” o najlepszej opinii konsumenckiej – pod kątem efektów i czasu działania. W żadnym z nich deklarowany skład INCI nie pokrywał się z rzeczywistym. Żaden nie utrzymywał deklarowanego czasu działania (6-8 godzin), zazwyczaj był realnie 3-4 godziny krótszy. Żaden nie miał pH bezpiecznego dla skóry. U „rekordzistów” było to ponad 11 pH (za bezpieczne uważa się 5,4-5,8 pH).

 

Organizacja dystrybucyjno-konsumencka COLWAY przez wiele lat funkcjonowania wypracowała wartości, które wykluczały wprowadzenie produktu – „napinacza” podobnego do opisywanych, obecnych na rynku. Ponadto nasze produkty tworzymy
w pierwszej kolejności „dla siebie”, jako że istotny procent ich wolumenu stanowi konsumpcja wewnętrzna – uczestników Sieci, ich rodzin i przyjaciół.

 

Nasza Sieć potrzebowała jednak takiego produktu, gdyż trafia on w duże zapotrzebowanie konsumenckie. Zrozumieliśmy wreszcie, że aby był to kosmetyk, któremu użytkownicy zaufają – musimy wziąć za niego pełną odpowiedzialność, a więc raz jeszcze postawić na rodzimą myśl wynalazczą i rdzenne, polskie biotechnologie. Czyli odrzucić pokusę powielenia rozwiązań sprawdzonych marketingowo i nie spieszyć się. Pójść drogą trudną, czasochłonną i kosztowną – zlecić stworzenie tego produktu całkowicie od nowa…

 

Jarosław Zych

 

O powstaniu i właściwościach TENSERA oraz REVITALIZERA – czyli Zestawu Napinającego pod Oczy COLWAY

– ich twórca: dr Błażej Dolniak:

  

Był rok 2015, kiedy otrzymaliśmy od firmy COLWAY zlecenie na stworzenie „błyskawicznego napinacza”, który miał być całkowicie bezpieczny dla skóry i najlepiej jeszcze, gdyby likwidował tzw. worki pod oczami w czasie trzyminutowej jego prezentacji,

a następnie utrzymywał spektakularny efekt działania dłużej niż „napinacze” już na rynku istniejące…

 

Badania rozpoczęliśmy więc od dogłębnego poznania wszystkich dostępnych w tym czasie doraźnych napinaczy zmarszczek, których działanie za spektakularne uważano.

 

Wnioski z wielu testów i analiz doprowadziły do powstania w laboratorium REGEN MEDICINE blisko stu oryginalnych receptur kosmetycznych, w tym opartych o surowce dostępne w kilku jedynie miejscach na świecie. Dążyliśmy do stworzenia czegoś dotąd nieistniejącego: „cudownego środka” na kilkugodzinne choć „wyprasowanie” skóry pod oczami, charakteryzującego się przy tym całkowitym bezpieczeństwem stosowania, wysoką biozgodnością z ludzką skórą, przedłużonym czasem działania, ale przede wszystkim zdecydowaną i natychmiastową poprawą wyglądu skóry w okolicach oczu.

 

Przedstawiamy Państwu owoce naszej ponad dwuletniej pracy: TENSER oraz REVITALIZER – czyli zestaw innowacyjnych kosmetyków funkcjonalnych.

 

TENSER

W skrócie.

To „natychmiastowy napinacz” najnowszej generacji, czyli bezpieczny, funkcjonalny kosmetyk do zadań specjalnych w zapewnieniu „tu i teraz” efektu wypoczętych oczu i przywracaniu im młodego, naturalnego wyglądu. Uwalniające się do skóry w czasie ok. 10 minut od aplikacji składniki aktywne, przede wszystkim: Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1 oraz Cylcodextrin, wspierane przez usieciowane polimery zapewniają oczekiwany efekt napięcia i wygładzenia, utrzymujący się nawet do 10 godzin.

 

TENSER – więcej informacji:

To kosmetyk funkcjonalny, który wyraźnie i natychmiastowo poprawia wygląd skóry w okolicach oczu. Osiągnęliśmy to łącząc w Natural Molecule Tension Complex (NMT) aktywne substancje biologiczne, naturalnie występujące w naszym organizmie. Poddano je takim modyfikacjom, by aplikowane na skórę pod oczami zadziałały w jak najkrótszym czasie – do 10 minut.

 

Są to:

• Cyclodextrin – redukuje natychmiastowo zmarszczki przez ograniczenie skurczu włókien mięśniowych. Czyni to uniemożliwiając komórce poprzez otwarcie kanału potasowego osiągnięcie przez nią potencjału błonowego i w efekcie otwarcie wolnego kanału wapniowego, procesu niezbędnego dla odruchów kurczenia się mięśni twarzy. Ten naturalny (przez co całkowicie bezpieczny) bloker wapnia jest jedną z najskuteczniejszych znanych kosmetologii aktywnych substancji biologicznych, działającą wygładzająco przez rozluźnianie napięcia mikromięśni twarzy w miejscu jej aplikacji. Liczne badania in vitro wykazały, iż cyclodextrin przeciwdziała też zależnej od wapnia egzocytozie (transport przez błonę komórkową) neurotransmitera acetylocholiny. W efekcie zwalnia przewodzenie, co umożliwia znaczące rozluźnienie naprężonej skóry oraz korekcję zmarszczek potwierdzone w badaniach in vivo.

 

• Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1 (SNAP-8) – badania naukowe wykazały, iż ten peptyd jest silnym inhibitorem kurczliwości mięśni mimicznych. Blokuje je poprzez destabilizację kompleksu SNARE, będącego kluczem uwalniania neuroprzekaźników, powodujących skurcz mięśni, w tym acetylocholiny.

W efekcie zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się wygładzona. Działanie to zostało potwierdzone badaniami in vivo.

Tworząc kompleks NMT wprowadziliśmy cyclodextrin i Acetyl Glutamyl Heptapeptide-1 do końcowej receptury TENSERA beznośnikowo. Hamując prawidłowe funkcjonowanie neurotransmitera acetylocholiny i efektywnie rozluźniając włókna mięśniowe skóry – obie te substancje działają synergicznie i efektywnie powodują natychmiastowe napinanie się zmarszczek oraz tzw. worków pod oczami (czyli przepukliny tłuszczowej), niwelując przy okazji obrzęki (czyli opuchliznę limfatyczną) i inne usterki.

 

W taki sposób zrealizowaliśmy pierwszą część zadania postawionego nam przez COLWAY. Kompleks NMT redukuje doraźnie zmarszczki i worki w sposób bezpieczny. Efekt napinania osiągnęliśmy paradoksalnie przez wykorzystanie funkcji…rozluźniających substancji, nie zaś napinających. Co najważniejsze – stosując substancje naturalne. Bez użycia pochodnych jadu kiełbasianego (botulin), bez zastosowania agresywnych neuropeptydów i nie powodując bezlitosnego dla skóry pod oczami wypompowywania z niej wody. Kompleks NMT działał już na etapie badań, jaki osiągnęliśmy w 2016 roku, ale…działał za krótko.

 

Cechą charakterystyczną każdej aktywnej substancji biologicznej jest jej biodegradowalność, czyli stopniowy rozpad w czasie. Kompleks NMT złożony z naturalnych, aktywnych substancji biologicznych z natury także podlega stopniowej degradacji w procesach biochemicznych, tj. działaniu enzymów proteolitycznych czy internalizacji receptorów komórkowych. Naturalne peptydy blokujące kurczenie się mikromięśni pod oczami też więc nie mogą „przetrwać” na powierzchni komórek skóry zbyt długo…

Ich żywot należało koniecznie przedłużyć.

 

Drugim innowacyjnym rozwiązaniem przy tworzeniu TENSERA okazała się biozgodna siatka polimerowa, a ściślej: siatka peptydowo-polimerowa, budowana przez kompleks NMT wraz z łańcuchami polimerowymi, tworzonymi przez tlenki krzemu.

 

Tlen i krzem, to obok wodoru i węgla najbardziej rozpowszechnione w przyrodzie pierwiastki. Krzem, używany np. przy wytwarzaniu implantów, czy maści – jest całkowicie biozgodny z naszym organizmem, także ze skórą.

 

Biozgodne polimery krzemowe, o które uzupełniliśmy skład TENSERA umożliwiły temu produktowi doraźne niwelowanie usterek skóry pod oczami przez czas nawet do 10 godzin. To im zawdzięczamy efekt gładkości skóry po aplikacji kosmetyku. Nadają również cerze lekkiego matu, dzięki czemu skóra się nie świeci i delikatnie maskują inne jej niedoskonałości, np. rozszerzone pory.

 

Połączenie w jedną formułę kompleksu NMT z biozgodnymi polimerami krzemowymi pozwala na stopniowe uwalnianie czynnych biologicznie substancji (składników kompleksu NMT) i zachowanie balansu między szybkością działania (efekt nawet po 10 minutach), a jego trwałością (do nawet 10 godzin).

 

Aksamitna konsystencja TENSERA, pomimo silnego działania napinającego, zapewnia bardzo dobrą integrację ze skórą, nie ogranicza mimiki twarzy, nie powoduje efektu sztuczności i jest przepuszczalna dla powietrza, zapewniając tzw. oddychanie skórne.

TENSER ma optymalne dla skóry pH (5,7). Aseptyczna aplikacja zapewnia jego trwałość, zmniejsza ryzyko wysychania i podnosi komfort użytkowania.

 

Naturalny, cielisty kolor dodatkowo rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd.

 

COLWAY żądał od nas produktu przewyższającego konkurencyjne…

Nie mogliśmy stworzyć „napinacza” działającego szybciej, silniej niż inne i zarazem utrzymującego efekt dłużej. Łatwego w aplikacji, bardziej spektakularnego w prezentacji jego działania, a przy tym na pewno nieszkodliwego dla skóry. Skomponowaliśmy jednak produkt w swojej klasie najbezpieczniejszy z obecnie istniejących na rynku, o relatywnie długim okresie utrzymywania się jego efektu działania. TENSER posiada wiele atutów:

 

1. Bezpieczeństwo:

• Nie niszczy delikatnej skóry wokół oczu, gdyż ma optymalne pH, nie zawiera substancji destrukcyjnych dla jej struktury, ani toksyn

i nie wypompowuje ze skóry dużych ilości wody.

• Nie podrażnia skóry, gdyż nie zawiera substancji drażniących, np. szkła wodnego, sody oczyszczonej, itp.

• Nie powoduje uczucia pieczenia w trakcie aplikacji ani po niej.

• Powstałe napięcie wokół oczu nie jest dokuczliwe – nie spina tak mocno (niekomfortowo, a wręcz niebezpiecznie), aby utrudniać mimikę twarzy.

• Nie blokuje oddychania skórnego.

• Wzmacnia bardzo istotną dla delikatnej skóry wokół oczu ochronę przeciwsłoneczną.

 

2. Trwałość efektu:

• Zapewnia napięcie skóry wokół oczu do 10 godzin.

• Jest odporny na sebum oraz wodę dzięki polimerom krzemowym.

3. Komfort użytkowania:

• Zapewnia komfort, gdyż napięcie skóry wokół oczu, już po kilkunastu minutach staje się odczuciem naturalnym.

• Dzięki dodatkowym właściwościom matującym maskuje niedoskonałości skóry.

 

Nie ma „błyskawicznych napinaczy” całkowicie wolnych od efektów niepożądanych.

 

Twierdzimy, że TENSER jest najbezpieczniejszym dla skóry z oferowanych na rynku „natychmiastowych napinaczy”. Jednakże i on może poprzez wielogodzinne oddziaływanie napinająco – wygładzające powodować efekty niepożądane. Wielogodzinne blokowanie skurczy mięśni mimicznych, występujących właśnie w skórze wokół oczu, może bowiem hamować procesy biologiczne takie, jak nawilżanie czy odżywianie skóry.

 

Po wielomiesięcznych analizach, przede wszystkim mechanizmów, jakie są wykorzystywane w „napinaczach” – doszliśmy do konkluzji, że chcąc rzetelnie wypełnić powierzoną nam przez COLWAY misję stworzenia korektora usterek skóry pod oczami – bezpiecznego i efektywnego, nie mogliśmy poprzestać na „napinaczu”. Zadanie wymagało dwóch preparatów. Drugi pozwala skórze pod oczami w krótkim czasie całkowicie zapomnieć o kilkugodzinnym, nienaturalnym ściąganiu jej przez TENSER i zatrzymywać część doraźnego efektu poprawy jej wyglądu. Ów drugi kosmetyk funkcjonalny, to REVITALIZER, w nieodłącznej parze z TENSEREM, sam w sobie będący najwyższej jakości serum pod oczy.

 

REVITALIZER

W skrócie.

To unikalne, pierwsze takie na świecie serum naprawcze pod oczy, w którym zastosowano synergiczny kompleks czynników wzrostu, czyli aktywatorów podziałów komórek skóry (FGF-1) i komórek naskórka (EGF), zamkniętych w wolno uwalniających nośnikach micelarnych. To funkcjonalny kosmetyk, niezwykle efektywny w niwelowaniu problemów niedoskonałości skóry okolic oka. Szybko i skutecznie przywraca działanie wszystkich naturalnych procesów funkcjonowania skóry poddanej wielogodzinnemu napinaniu jej przez TENSER. Spektrum działań naprawczych kompleksu Synergy GF – głównego atutu REVITALIZERA na okolice oczu jest bardzo szerokie. Wyraźnie odmładza cerę w tym obszarze i odbudowuje mikromięśnie. Redukuje cienie i zasinienia. Delikatnie napina i wygładza skórę pod oczami. Daje trwałe efekty.

REVITALIZER – więcej informacji:

 

To drugi kosmetyk funkcjonalny Zestawu, który stworzyliśmy, by niwelował niepożądane efekty stosowania TENSERA i przywracał bieg naturalnych procesów funkcjonowania skóry, zatrzymując jak najwięcej z efektu doraźnego i rewitalizując obszar skóry wokół oczu w sposób trwały. REVITALIZER to również innowacyjne substancje biologicznie aktywne i najnowszej generacji surowce kosmetyczne tworzące synergiczny kompleks stymulujący wzrost komórek zarówno skóry właściwej, jak naskórka. Faktorami wzrostu występującymi naturalnie w skórze, aktywującymi najważniejsze jej komórki są: czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) oraz epidermalny czynnik wzrostu (EGF). W naturze ich wspólne działania na poziomie komórkowym zawsze się uzupełniają i wzajemnie potęgują. Nazywamy to efektem synergii.

 

FGF (fibroblast growth factor).

Takie same jak „nasze”, naturalne FGF-y – aktywatory odnowy komórkowej – biochemicy pracujący w najwyżej zaawansowanych technologiach potrafią już obecnie tworzyć w swoich laboratoriach. Tak się złożyło, iż to my, wrocławscy naukowcy jesteśmy twórcami FGF-u, pierwszego takiego w Europie białka globularnego, zbudowanego ze 155 aminokwasów, o masie molekularnej 17,3 kDa.

 

Na poziomie komórkowym działa ono poprzez:

a) aktywację swoistego receptora obecnego na powierzchni fibroblastów skóry,

b) specyficzną aktywację szklaków sygnalnych, które prowadzą do biosyntezy białek macierzy międzykomórkowej – kolagenu, elastyny, laminin oraz kwasu hialuronowego,

c) wybiórczą aktywację genów, których produkty białkowe są odpowiedzialne za naprawę uszkodzonych komórek skóry,

d) stymulację proliferacji i migracji fibroblastów,

e) stymulację wzrostu komórek macierzystych skóry,

f ) antyoksydację,

g) aktywację innych czynników wzrostu, w tym EGF:

Oddziaływanie na poziomie komórkowym przekłada się na wyjątkowe właściwości FGF, tak ważne

dla naszej skóry:

• przeciwzmarszczkowe (anti-wrinkles)

• przeciwstarzeniowe (anti-aging)

• utrzymujące elastyczność skóry

• zmniejszające procesy starzenia się skóry

• modulujące procesy regeneracji skóry

• odmładzające komórki naskórka

• odbudowujące uszkodzoną skórę

 

EGF (epidermal growth factor) czyli noblowski czynnik piękna…

  

Odkryty w roku 1962 przez naukowców Stanley’a Cohena oraz Ritę Levi-Montalcini, uhonorowanych w roku 1986 Nagrodą Nobla
w dziedzinie fizjologia i medycyna.

 

EGF – czynnik wzrostu komórek naskórka – to białko globularne, zbudowane z 53 aminokwasów, o masie cząsteczkowej 6,2 kDa. Mniejsze o 66% od FGF odgrywa równie ważne funkcje:

a) stymuluje proliferacje i migracje fibroblastów,

b) specyficznie aktywuje szklaki sygnalne, które prowadzą do biosyntezy białek macierzy międzykomórkowej – glikoprotein oraz kwasu hialuronowego,

c) wspomaga regenerację komórek skóry, zwiększając jej elastyczność i zmniejszając zmarszczki,

d) wzmacnia barierę skórną przed zewnętrznymi szkodliwymi substancjami, w tym także promieniowaniem słonecznym,

e) przyspiesza procesy naprawcze skóry, również te wywołane przez źle dobrane kosmetyki, pozostawiając skórę gładką i delikatną.

FGF i EGF stanowią główne i jedne z najważniejszych aktywnych składników biologicznych odpowiedzialnych za młodość
i witalność naszej skóry.

 

Stworzony w laboratorium REGEN MEDICINE na bazie FGF (receptura autorska) i EGF synergiczny kompleks wzrostu jest jedynym na świecie kompleksem dwóch czynników wzrostu zamkniętych w nośnikach – i zastosowanych w jednym kosmetyku (REVITALIZER firmy COLWAY).

 

Dla zagwarantowania stopniowej i kontrolowanej wchłanialności oba czynniki wzrostu zostały zamknięte w specjalnie przygotowanych, miceralnych nośnikach elastycznych. To jednak nie wszystko. Sukces biozgodnej siatki polimerowo-krzemowej zastosowanej w TENSERZE zachęcił nas do skomponowania podobnej, biozgodnej siatki dla REVITALIZERA. Nieco inaczej zbudowana, bo oprócz tlenków krzemu również z węgla – pozwala na kontrolowane uwalnianie składników Synergy GF w czasie, czyli maksymalne wykorzystanie ich synergicznego działania na poziomie komórkowym.

 

Zastosowana w REVITALIZERZE, specjalnie zaprojektowana siatka polimerowa została po raz pierwszy w Europie użyta w kosmetyku anti-age.

 

REVITALIZER nie jest wyłącznie „naprawiaczem” po TENSERZE zakłóconych na krótki czas funkcji biologicznych skóry. To najwyższej światowej klasy serum naprawcze dla skóry z problemami, dla cery dojrzałej lub wykazującej przedwczesne oznaki starzenia.
Jest niezwykle bogaty w uzupełniające składniki aktywne, m.in. w:

a) Kwas gamma poliglutaminowy (PGA) – rewolucja kosmetyczna w nawilżaniu, polimer aminokwasu, który 4x skuteczniej od hialuronu zmniejsza transepidermalną utratę wody.

b) Wysoko stężona witamina C z kwasem ferulowym – sprawdzony aktywator syntezy kolagenu i elastyny, a także ceramidów
i lipidów warstwy rogowej naskórka, czyli glukozyloceramidów.

c) Witamina B3 (niacynamid) nawilża, wygładza, uelastycznia i rozjaśnia, wygładza strukturę skóry, ma działanie przeciwzapalnie
i przeciwtrądzikowe, ogranicz nadmierną produkcję sebum

d) Witamina B5 (D-panthenol) – ma działanie pielęgnujące oraz łagodzące i właściwości higroskopijne.

e) Kofeina – zapewnia skórze właściwe napięcie oraz wygładzenie. Jej właściwości drenujące przyspieszają mikrokrążenie w skórze,
a właściwości antyoksydacyjne chronią komórki skóry przed szkodliwym działaniem słońca.

 

REVITALIZER stanowi remedium na przemęczone, wielogodzinne i nienaturalne dla skóry oka napinanie przez TENSER.
Poprzez błyskawiczną regenerację mięśni i skóry okolicy oczu czyni stosowanie TENSERA bezpiecznym.

 

Wielu użytkowników sięgnie po Zestaw Napinający pod Oczy COLWAY – dla TENSERA. Jednakże równie wielu uzna po pewnym czasie, że znacznie wartościowszym (gdyby je rozdzielić) jest REVITALIZER – kosmetyk naprawczy dla obszarów skóry wokół oka, jakiego nie było dotąd w ofercie żadnej marki kosmetycznej na świecie!

Z poważaniem,

dr Błażej Dolniak

Newsletter

Zapisz się teraz

Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close