Strona główna - 371-dzialanie-produktow-colway-z-korespondencji-naszych-klientow

DZIAŁANIE PRODUKTÓW COLWAY. Z KORESPONDENCJI NASZYCH KLIENTÓW.

DZIAŁANIE PRODUKTÓW COLWAY

Z korespondencji naszych klientów

Coraz częściej i głośniej mówi się o tym, że już przy minimalnym podjętym wysiłku w aspekcie poprawy naszego zdrowia, możemy osiągnąć w szybkim czasie bardzo wiele. O wiele więcej niż za pomocą środków farmakologicznych powszechnie dostępnych i usilnie proponowanych przez przedstawicieli medycyny konwencjonalnej. Kłopoty ze zdrowiem nie zawsze muszą wiązać się z oczekiwaniem w kolejce do lekarza i nadwerężaniem domowego budżetu na leki, które niwelują skutki, ale nie trafiają w przyczynę dolegliwości. Jest kilka sekretów długowieczności. COLWAY stanowi jedną z tych organizacji, która jest mostem pomiędzy naturą, a zdrowiem konsumenta. COLWAY powziął za misję szerzenie wiedzy w obszarze naturalnych rozwiązań na drodze do poprawy zdrowia czy samopoczucia.

 

Drogi Dystrybutorze, Menedżerze, Liderze COLWAY!

Najnowsze wyniki badań pokazują i potwierdzają to co dla  wielu ludzi jest niemożliwe:

  • zredukowanie tkanki tłuszczowej,
  • zwiększenie gęstości kości,
  • poprawa pamięci i funkcji poznawczych,
  • znaczne spowolnienie starzenia się

i to wszystko w sposób naturalny za pomocą prostych sposobów z wykorzystaniem suplementów, które nie mają sobie równych na polskim rynku…i o tych prostych rozwiązaniach dzisiaj po krótce…

Podstawą jest odpowiednia kompilacja diety, ćwiczeń i składników odżywczych, pamiętając przy tym, że to właśnie Twoje zdrowie jest największą inwestycją. Aby podkreślić mocniej i dobitniej rolę naszej organizacji, pokuszę się o zadanie Wam paru pytań:

  • Czy masz przyjaciela lub członka rodziny w wieku 40 lat, ale czuje się jakby miał więcej niż 65?
  • Czy znasz kogoś, kto skarży się na przewlekły ból lub nie może zwyczajnie wstać czy chodzić?
  • Czy znasz kogoś, kto nawet po ośmiu godzinach snu nadal czuje się zmęczony?
  • Co powiesz o przyjaciołach (lub może ten problem dotyczy również Ciebie), którzy od lat nie spali dobrze w nocy?

Dlatego zadam Ci kolejne pytanie:

  • Jak wyceniłbyś wartość informacji, które mogłyby zaradzić na te wszystkie problemy?
  • Odpowiem za Ciebie – byłoby to bezcenne.

A jednak nie musisz płacić fortuny za te wszystkie porady, zawsze poparte najnowszymi wynikami badań.
Jesteśmy niezależną firmą, która nie musi się nikomu kłaniać ani niczego nikomu udowadniać. Doskonałym świadectwem skuteczności naszych produktów są opinie naszych klientów, których grono systematycznie już od 13 lat się powiększa. 13 lat istnienia na polskim rynku marki COLWAY to: skuteczność, jakość, STABILNOŚĆ i w pewnym sensie bezkonkurencyjność.
Oczywiście, możesz spędzać wiele godzin na czytaniu forów zdrowotnych w internecie, ale nigdy nie będziesz miał pewności, czy to, co przeczytałeś, jest prawdą, czy też może ktoś napisał to dla żartu, wprowadzenia ludzi w błąd, wzbudzenia sensacji czy dania fałszywej nadziei. Nigdy nie będziesz miał pewności, czy proponowane przez innych użytkowników internetu sposoby leczenia, terapie czy inne specyfiki, są bezpieczne dla Twojego zdrowia i życia.

COLWAY BEZ WĄTPIENIA CI TĄ PEWNOŚĆ DAJE!

 

Również ja składam Ci moją osobistą gwarancję.

 

Z KORESPONDENCJI NASZYCH KLIENTÓW

 

W celu pokazania Wam  jakie działanie i jakie efekty daje stosowanie produktów opartych o naturalne składniki o najwyższym stopniu bioretencji posłużymy się fragmentami korespondencji Prezesa Jarosława Zycha. Znajdziecie też napotkane
w internecie opinie niezależnych blogerek kosmetycznych.

Wiele z tych historii opowiada o prawdziwej gehennie:

Andrzej Galubiński w korespondencji do Prezesa Jarosława Zycha:

„Ból zaczął się w maju, w wieku 50 lat. Promieniował od dolnej partii kręgosłupa poprzez całą lewą nogę aż do stopy. Może nie był o dużym natężeniu, ale nie pozwalał o sobie zapomnieć, szczególnie nocą. Z dnia na dzień było coraz gorzej.
Nie potrafiłem zgiąć nogi w kolanie, tak jakby moje ścięgna nagle się skróciły. Założenie skarpetek okazywało się wielkim wyzwaniem, a łzy same napływały do oczu. Diagnoza lekarza rodzinnego – rwa kulszowa. Lekarka zapisała mi tabletki przeciwbólowe i spytała, czy stać mnie na prywatne zabiegi masażu i na wizyty na basenie, które mogą pomóc (wiadomo, że w połowie roku nie ma szans, by jeszcze w tym samym roku zapisać się na zabiegi refundowane z funduszu zdrowia).
Inne metody leczenia to operacja za może kilka lat. Wróciłem do domu załamany. Ale od czego jest internet. Zacząłem szukać
i przeglądać blogi poświęcone rwie. Przeczytałem może 100 wpisów, albo i więcej i byłem coraz bardziej pewny, że będę się musiał przyzwyczaić do bólu. Aż w końcu trafiłem na jeden wpis mówiący o tabletkach Colvita oraz kolagenie naturalnym. Osoba, która umieściła ten wpis była bardzo przekonywująca. Po wpisaniu w przeglądarce Colvita znalazłem kilka sklepów oferujących ten produkt. Problemem okazała się cena suplementu. Ale policzyłem, że koszty masażów i wizyt na basenie mogą przewyższyć koszty zakupu 1 opakowania 120 kapsułek, a do tego suplement otrzymam za 2 dni, a nawet na płatne masaże trzeba czekać w kolejce. Colvitę otrzymałem 31 maja. Zacząłem brać 2 kapsułki dziennie, a wraz z nią dodatkowo witaminę C. W dniu 05 lipca gdy wstałem rano coś było nie tak. Dopiero po chwili uświadomiłem sobie, że ból zniknął.
Nie byłem jeszcze pewny, czy to stan chwilowy, czy choroba została pokonana. Dzisiaj po 6 latach wiem, że to Colvita sprawiła ten „cud”. Dzisiaj jedynym wspomnieniem po rwie jest lekkie zdrętwienie na spodzie stopy, z którym da się żyć ;-). Później w tym samym sklepie kupiłem kolagen naturalny oraz książkę S.A. Biateczki, dzięki któremu stałem się gorącym orędownikiem suplementacji. W „podzięce” za tak cudowny suplement opisałem mój przypadek na stronie sklepu, gdzie dokonałem moich pierwszych zakupów. Pamiętam imię i nazwisko tego menedżera Colway, niestety nie mogę już znaleźć strony tego sklepu, by wkleić link do mojego wpisu sprzed 6 lat. Nie wiem, czy Colvita pomoże każdemu tak szybko jak w moim przypadku.
Ja zadziałałem natychmiast, gdy problem się zaczął, nie miałem nadwagi więc 2 kapsułki dziennie wystarczyły. Nie mniej jednak każdy, u którego stwierdzono tę chorobę nawet wiele lat temu powinien spróbować. Jestem pewny, że Colvita jest w stanie pomóc każdemu – kwestią jest tylko odpowiednia dawka, czas i cierpliwość. Niestety ten ostatni czynnik jest często decydujący
.”

 

Kolejna wiadomość, która na mnie osobiście wywarła największe wrażenie:

„Witam serdecznie,

Ja również postanowiłem podzielić się własnym doświadczeniami z Kolagenem Naturalnym na skórze mojego syna.
Z produktem tym jestem od samego początku Colway, od 2004 roku i jest to stały element wyposażenia naszej toaletki, ale również apteczki domowej. Stwierdzam, że w miarę upływu lat kolagen Colway jest coraz lepszy.

Tyle, co on pomógł na wszelkiego rodzaju problemy skórne, to nie sposób wyliczyć. Zawsze jakoś jednak umykało dokumentowanie tego na zdjęciach dla niedowiarków.  Ostatnio zadałem sobie trudu i zrobiłem zdjęcia po mocnym, bo 2-go stopnia oparzeniu mojego najmłodszego syna – Bruna.

Pewnego zimowego wieczoru Bruno został razem z bratem pod moją opieką i bawiąc się przy rozgrzanym kominku, dotknął
i przytrzymał rączkę do szyby która była rozgrzana do ponad 200 °C. 

Moja reakcja –  zimna woda, pod kranem przez 10 minut , a następnie Kolagen Naturalny.  Nie pojechaliśmy na pogotowie ani do chirurga , bo co mogliby nam przepisać… Maść ze sterydami ??

Bruno miał wtedy 10 miesięcy i intensywnie raczkował, co nie sprzyjało gojeniu rany. Pojechaliśmy po trzech dniach do lekarza, aby oczyścił to, co dostało się pod skórę.

Dowiedzieliśmy się od lekarza, ze jesteśmy nieodpowiedzialnymi rodzicami, takie małe dziecko…itd. Powiedzieliśmy mu że używamy Kolagenu Naturalnego, ale nawet nie słuchał.  Oczyścił ranę, na czym nam zależało, przepisał rzecz jasna maść ze sterydami, którą oczywiście wyrzuciliśmy do kosza po wyjściu. Naładował nas też „pozytywnie”, że wskutek naszej bezmyślności będą blizny i że długo się będzie goić…

A my z żoną konsekwentnie kolagen i kolagen:). Efekty widać na zdjęciach: 

Oczywiście rączka wygoiła się w ciągu tygodnia. 

Dziś nie ma śladu 🙂

W każdym domu kolagen powinien stać na podorędziu jako produkt pierwszego kontaktu !!!

Pozdrawiam  Tomasz Łuczak ”

 

Opinia blogerki kosmetycznej – beautybeauty2003, KOBIECA LOGIKA nt. Atelokremu MC2:

 

Jak już wspomniałam kremu używałam gównie ze względu na zabiegi światłem e-light, na które zdecydowałam się
z powodu trądziku. Po takim zabiegu skóra była trochę zaczerwieniona i miejscami bardziej przesuszona i kosmetyczka poleciła mi produkt z kolagenem. Na ten konkretny krem zdecydowałam się z polecenia koleżanki. Kremu używałam głównie na dzień, ponieważ bardzo dobrze współgrał z minerałami. Pojemność 50 ml wystarczyła mi na około 5 miesięcy w miarę regularnego stosowania. 

Od razu mogę powiedzieć, że z kremem bardzo się polubiłam. Po pierwsze jak już wspomniałam bardzo dobrze spełniał się w roli bazy pod minerałami, które bardzo fajni się do niego ,,przyczepiały”. Po drugie krem łagodził podrażnienia, skóra dzięki niemu dosyć szybko się regenerowała. Krem radził sobie również z przesuszeniem skóry. I po każdym takim zabiegu sprawiał, że skóra stawała się coraz bardziej nawilżona. 

Krem nie zapchał mojej skóry, nie spowodował żadnego wysypu niedoskonałości. 

Całość wpisu

 

Czuprynkowo.blogspot o Szamponie Zagęszczającym Włosy:

 

Co ten szampon zrobił dla moich włosów?

Po pierwsze przestały mi wypadać w takich ilościach jak to było wcześniej. 

Po drugie – mam włosy farbowane więc zniszczone i łamliwe, a dzięki temu szamponowi włosy wzmocniły mi się, są jakby grubsze.

No i po trzecie – po 2 miesiącach zauważyłam, że włosy zaczęły mi rosnąć w miejscach, w których do tej pory najbardziej mi wypadały, czyli w tzw. zakolach! Nooo, niestety ciężko było mi się do tego przyznać, że w tak młodym wieku mam zakola jak stary facet, ale na szczęście włosy po tym szamponie znów zaczęły mi tam rosnąć! JUPI! Żeby nie być gołosłowną zrobiłam sobie zdjęcia 🙂 Czytaj całość

 

Oprócz unikalnych, sprawdzonych produktów oferujemy Państwu  także współpracę z Naszą firmą. Ponieważ od lat skutecznie tworzymy Polakom możliwość zarabiania w rodzimym przedsięwzięciu, opartym o owoce pasji polskich naukowców, polskie wynalazki biotechnologiczne i rdzenne wartości, pragniemy Cię serdecznie zaprosić do współpracy z Nami:

   

Milena Chorążewska

Newsletter

Zapisz się teraz

Kontynując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close