COLWAY slider 1787x1277 Figura ok2

Mamy przyjemność już oficjalnie ogłosić, że marka COLWAY rozpoczyna współpracę ze wspaniałą aktorką, będącą wśród 10 najsławniejszych polskich nazwisk kobiecych rozpoznawalnych na całym świecie – Katarzyną Figurą. Największą popularność przyniósł jej udział w uwielbianych przez widzów produkcjach kinowych. Obecnie jej wszechstronność oraz warsztat aktorski możemy podziwiać na deskach teatralnych. Ale Katarzyna Figura to nie tylko jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek znanych ze swoich znakomitych ról, ale przez wszystkim niezwykle ciepła i serdeczna osoba, starająca się na co dzień pogodzić realizację zawodowych ambicji z życiem rodzinnym.

Na pewno część z Was doskonale pamięta jej pierwszą rolę młodej dziewczyny marzącej o karierze filmowej, takiej jaką zrobiła Marlin Monroe. Bohaterka „Pociągu do Hollywood” mieszkała w wagonie kolejowym i pracowała w bufecie, lecz wciąż pisała listy do amerykańskiego reżysera Billy Wildera i czekała na zaproszenie do Hollywood. To był film o sile marzeń, którą dzisiaj odnajdujemy w naszych wartościach. My również w COLWAY chcemy spełniać swoje marzenia, dlatego ta rola Katarzyny Figury jest nam szczególnie bliska.

„Bardzo się cieszę, że mogę rekomendować Polkom naturalne polskie kosmetyki kolagenowe – ja sama zachwyciłam się ich działaniem. Po to przyszliśmy na ten świat żeby czuć się dobrze we własnym ciele, we własnej skórze, żebyśmy byli zdrowi i szczęśliwi. Dlatego cieszę się, że zaczynam tę fantastyczną przygodę z COLWAY, szczególnie, że to polska marka, wywodząca się z Gdyni, w której obecnie mieszkam i z którą jestem bardzo związana. Mam nadzieję, że takie właśnie pozytywne emocje będą udziałem wszystkich kobiet, które, tak jak ja, polubią produkty COLWAY” - tak Katarzyna Figura mówi o naszej współpracy.

Prezes firmy COLWAY Jarosław Zych podkreśla, że wybór Ambasadorki jest ważnym krokiem w komunikacji marketingowej marki: „ Osobiście jestem dumny z tego, że nasza pasja w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań w trosce o nasze zdrowie i dobre samopoczucie została doceniona przez Panią Katarzynę. W nawiązanej z Artystką współpracy, w ramach której udzieliła nam ona zgody na wykorzystywanie jej wizerunku jako Twarzy Marki i produktów COLWAY, szczególnie cieszy nas to, że relacja z Katarzyną Figurą nawiązana została nie poprzez impresariat, lecz tak jak zawsze powinno być w COLWAY – poprzez zauroczenie przyszłego partnera naszym Produktem. Czyli spontanicznie i naturalnie!”


Zachęcamy do obejrzenia relacji z konferencji zapowiadającej naszą współpracę z Katarzyną Figurą.

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem