News Polska bezgotowkowa A popr

 

 

 

 

Terminal do płacenia Wam kartami za produkty COLWAY

A nawet trzy takie terminale! Bez żadnych kosztów podłączenia, bez żadnych prowizji od tych transakcji dla banku przez rok, a później w korzystnych warunkach układu zbiorowego, który tworzy COLWAY – czy to jest konkretne narzędzie pomocy, zwłaszcza u progu naszego Listopada ? Słyszałeś już o akcji „Polska Bezgotówkowa”? Możesz o niej poczytać na: http://polskabezgotowkowa.pl/ i samemu znaleźć tam usługodawcę, ale namawiamy Cię, byś wybrał rekomendowanego przez nas i posłużył się w kontakcie hasłem COLWAY. Dlaczego? Bo 12 miesięcy za darmo kiedyś się skończy i będziesz wtedy chciał dalej mieć maszynkę do inkasowania pieniędzy klientów, ale płacić jak najmniejsze prowizje od tych transakcji. Więc jeśli nie masz innej, silniejszej i liczniejszej „rodziny”, to zrób to z nami!
I zrób to teraz!


Po co Ci w ogóle terminal płatniczy?

By Cię popchnął cywilizacyjnie, tak jak kiedyś komputer, telefon, smartfon, aplikacje…

Byś już ten terminal mając, pomyślał może i o sklepie internetowym

Byś w Listopadzie sprzedał może i 2x więcej towarów, niż rok temu

Byś mógł „puścić w teren” nawet trzech współpracowników nie kredytując dla nich, ani dla ich klientów asortymentu

By łatwiej Ci było rekrutować Dystrybutorów

Byś podniósł swoją rangę jako handlowiec i zdobył nową grupę klientów

Byś każdemu odtąd mógł wystawiać dowód zakupu u Ciebie

Byś mógł przyjmować zapłatę w każdej walucie

Byś nie nosił zawsze drobnych do wydawania reszty.

A może Ty nie prowadzisz po dziś dzień działalności gospodarczej i TO będzie ten impuls?

DG zakłada się dziś w dwa dni. Trzeciego dnia rachunek bankowy, czwartego terminal gratisowy płatniczy, do końca miesiąca sklep internetowy z fantastyczną za chwilę Listopadową ofertą COLWAY wejdziesz w nową rzeczywistość!

Już w tym uczestniczymy!

Uwagę na ogromny potencjał tej akcji dla Menedżerów COLWAY zwrócił Nikita Zych.
On także wybrał dla nas operatora Programu Polskie ePłatności S.A. i on będzie pilotował stworzenie jak najkorzystniejszego układu zbiorowego dla naszej społeczności.

Jeśli chcesz mieć już konkretne namiary na kontakt do zamówienia terminalu i wskazówki co należy zrobić, to otwórz teraz, bo Listopad tuż, tuż LINK z jego listem.

W oficjalnych materiałach na temat tego Programu czytamy:
„Program „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych – Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych: Visa i Mastercard. Celem Programu jest zniesienie dla przedsiębiorców kosztów w zakresie instalacji terminali płatniczych oraz kosztów ich użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania”.

W Programie już biorą udział pilotażowo Liderzy i czołowi Menedżerowie Sieci. Jeszcze jednym powodem, aby przyjechać na Konferencję jest to, by posłuchać od nich, czy na pewno zamówienie teraz, niezwłocznie terminali przyniesie Wam wyłącznie same korzyści.
Czy Umowa jest przyjazna i bez „haczyków”
W Mazurkasie będzie także specjalnie dla Was stoisko PeP S.A. i nasz opiekun w Programie.

Czy to są konkrety? Dobrze, Dołóżmy jeszcze prezentację PeP S.A: LINK

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem