BNER 2018.11.26

Brzmi aż niewiarygodnie, ale to szczera prawda Drodzy Państwo!  Polska firma COLWAY - uznana na rynku Marka niezwykłych kosmetyków i preparatów prozdrowotnych - rzeczywiście wkłada do swojego fantastycznego Kremu Niebieski Diament – najprawdziwsze kamienie jubilerskie!  Osobiście zaręczam, że w  co piątym, świetnym zresztą kosmetyku  anti-age,  jego konsumentki znajdują maleńki, bo 0,01 karatowy, ale w pełnym, 56-cio fasetowym szlifie brylantowym -  najprawdziwszy diament, osadzony w perle ze srebrną obwódką. Ewentualnie przepiękny półkaratowy, niebieski moissanit – klejnot rodem z meteorytów, o licznych cechach jubilerskich, jakie przewyższają diamenty…  Z kolekcji, która nigdy nie była wystawiana na sprzedaż.

 

Wyglądają one tak:

 erfkmcdc

         

Więcej informacji o pierwszej na świecie, tak niezwykłej formie promocji  znaleźć można na: www.niebieskidiament.pl  zaś o innych, szczególnych produktach COLWAY, poczytać można tu, gdzie właśnie trafiliście, na www.colway.pl  Listopad jest dla tej Marki tradycyjnie już, od lat, miesiącem wyjątkowym. W tym roku, uwaga! - jeszcze tylko do 30.11.2018 - przystępujący do Sieci Konsumenckiej jej nowi partnerzy, obdarowywani są na powitanie produktami o wartości ponad 1500 złotych!  To brzmiałoby równie niewiarygodnie, gdyby nie fakt, że COLWAY od początku listopada 2018 rozdał już takich prezentów za ponad 3 miliony złotych! Każda z nas, Drogie Panie może to zrobić i jeszcze z tego skorzystać!  Ten rozmach właśnie, ta fantazja i niezwykła jakość oferty produktowej - sprawiły, że po raz pierwszy w swojej karierze zgodziłam się wesprzeć zdecydowanie tego wartą, dobrą, piętnastoletnią już polską Markę.  Solidną i opartą o rodzime wynalazki i biotechnologie.


Jestem przekonana do tej Marki, gdyż sprawdziłam jakość i działanie jej produktów „na własnej skórze”. Serdecznie polecam! Sprawdźcie i Wy Drodzy Państwo COLWAY!  Zróbcie to teraz, gdyż na to, by skorzystać jak najwięcej – pozostało już tylko 3 dni!

                                                                 
  Katarzyna FiguraNewsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem