Nagroda Packaging 1280x400px popr

 

Nasz Atelokolagen najpiękniej w Polsce opakowanym kosmetykiem 2019 roku!

Tytuł Opakowanie Urody oraz "Perła Wśród Opakowań"-  dla Colway

 

Nikt w Koleczkowie nie wyobrażał sobie, że może byc inaczej. Czy ktoś bowiem widział w ostatnich latach ładniejszy kosmetyk niż Atelokolagen COLWAY?

11 marca na Gali Finałowej Konkursu ART OF PACKAGING - w części  - PROFESSIONAL - jury,  w którego składzie znaleźli się naukowcy, osobistości ze świata kultury, sztuki i biznesu oraz eksperci branżowi - uroczyście ogłosiło, że:

"Miano Zwycięzcy Konkursu ART OF PACKAGING" - PROFESSIONAL - w kategorii Opakowanie Urody 2019  oraz

 

- znak towarowy "Zwycięzca ART OF PACKAGING - PROFESSIONAL"

Zdobył Atelokolagen COLWAY!!!

Pokonując jednocześnie taką markę jak VICHY!

 

Perła Wśród Opakowań Wszyscy nominowani i nagrodzeni Krótki rzut oka na konkurentów... :) Wśród tych najlepszych jest nasza Nagroda

 Uzyskaliśmy tym samym prawo do posługiwania się znakiem Konkursu, do reklamy w mediach branżowych i inne laury, o jakie dokładnie wypytamy się Nikity Zych reprezentującego nas na Gali - gdy tylko wróci z trofeami do Firmy.

art XL

 

COLWAY gorąco dziękuje Olimpii Baranowskiej i wszystkim jej współpracownikom  IOC, sp. z o.o. którzy przyczynili się do powstania najładniej na polskim rynku opakowanego kosmetyku.

 

 

Wykorzystujcie tę wspaniałą informację! To kolejny, który już z kolei, wielki atut COLWAY? Na rynku są tysiące kosmetyków.

 

 

Czy nie jest czystą przyjemnością prezentować i sprzedawać najładniejszy z nich wszystkich?

 

 

 

 

 

Newsletter

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Strona colway.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem